Matki i córki

Mad About The Girls
83-241-0209-4
Matki, córki
agasta

Lorna ubóstwia swojego "męża" i swoje "córki". Przecież SĄ jej! W końcu żona Roberta odeszła, kiedy dziewczynki były małe.
I przez dziesięć lat nie dawała znaku życia! Ale teraz daje. A Lorna ma przeczucie, że w rodzinie nie ma miejsca dla dwóch matek...

keys | 2013-01-21
Przeczytana: styczeń 2013

Taka sobie nijaka, lekko naciągana fabuła. Przeczytałam tylko dlatego, że potrzebowałam czegoś mega lekkiego aby odetchnąć od poważniejszej literatury.

Ola | 2014-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2014

Książka na początku wydawała się banalna ale mimo wszystko postanowiłam czytać dalej. Po przeczytaniu stwierdzam, że nie była jakaś niesamowita, lecz z pewnością warta uwagi. W prawdzie porusza rzeczy bardzo prawdziwe i życiowe lecz połączona z humorem w pewnych momentach,za co ją doceniam.

Joanna | 2012-09-07
Przeczytana: 05 stycznia 2008

Bez szał. Nie jest najgorsza bo przeczytałam ją za jednym razem, ale nie powala na nogi fabułą.

Luminescencja | 2016-07-06
ruda806 | 2016-06-11