Matki i córki

Mad About The Girls
83-241-0209-4
Matki, córki
agasta

Lorna ubóstwia swojego "męża" i swoje "córki". Przecież SĄ jej! W końcu żona Roberta odeszła, kiedy dziewczynki były małe.
I przez dziesięć lat nie dawała znaku życia! Ale teraz daje. A Lorna ma przeczucie, że w rodzinie nie ma miejsca dla dwóch matek...

scrapie | 2017-10-10
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane
Przeczytana: 10 października 2017

Wydarzenia opisane w tej książce może nie są innowatorskie, jednak potrafią zwrócić uwagę czytelnika na pewne problemy, sytuacje, uczucia oraz relacje międzyludzkie wszystkim dobrze znane, ale nie zawsze tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. Książkę tą czyta się przyjemnie, niekonwencjonalny humor i zawarta w niej gra pozorów również zachęcają do lektury. Mogę ją polecić jako dobrą komedię obyczajową na jesienny wieczór, koniecznie z kubkiem gorącej herbaty w pobliżu.

keys | 2013-01-21
Przeczytana: styczeń 2013

Taka sobie nijaka, lekko naciągana fabuła. Przeczytałam tylko dlatego, że potrzebowałam czegoś mega lekkiego aby odetchnąć od poważniejszej literatury.

Ola | 2014-08-20
Przeczytana: 20 sierpnia 2014

Książka na początku wydawała się banalna ale mimo wszystko postanowiłam czytać dalej. Po przeczytaniu stwierdzam, że nie była jakaś niesamowita, lecz z pewnością warta uwagi. W prawdzie porusza rzeczy bardzo prawdziwe i życiowe lecz połączona z humorem w pewnych momentach,za co ją doceniam.

Joanna | 2012-09-07
Przeczytana: 05 stycznia 2008

Bez szał. Nie jest najgorsza bo przeczytałam ją za jednym razem, ale nie powala na nogi fabułą.

Luminescencja | 2016-07-06
ruda806 | 2016-06-11