Duże dziewczynki nie płaczą

literatura piękna
83-241-0382-1
Grażyna Jagielska
Duże dziewczynki płaczą

Jako osoba z wieczną niedowagą, ciężko mi zrozumieć te panie z książki mimo ciekawego przystępnego sposób na ukazanie problemu z jedzeniem bez umiaru. Książka ciekawa pod względem psychologicznym.

Na półkach: , , , ,

Nie przepadam za książkami poruszającymi tematy zaburzeń odżywiania w ciężkiej formie, bo straszliwie mnie przygnębiają. Natomiast ta powieść, mimo bycia lekką i zabawną, mimo komediowej formy w bardzo prawdziwy sposób pokazuje dramaty osób chorujących na ED.

Gdyby istniała magiczna pigułka sprawiająca, że schudniemy bez wysiłku i będziemy idealnie szczupłe, ile z nas by...

Marina jest młodą kobietą, odnoszącą spektakularne, zawodowe sukcesy. Jej pomysły zawsze są trafne, z łatwością zyskuje sobie sympatię klientów i wszystko wskazuje na to, że czeka ją awans.
Istnieje jednak mały (wielki) problem, który odwleka w czasie zajęcie przez Marinę wyższego stanowiska.
Marina jest gruba. Bardzo gruba- co nie uchodzi uwadze kolegów z pracy, którzy...

Dyskusje

• E-book
  • Przeczytane w 2012 roku
  • Zaburzenia Odżywiania
  • Odchudzanie, diety, odżywianie - mam do przeczytania
  • Własne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Duże dziewczynki nie płaczą