Matki i córki

2002-01-01
83-241-0209-4
Alicja Skarbińska-Zielińska
Matki córki

Dość lekko się czyta, napisana humorystycznie, choć temat dość skomplikowany, gdyż o rewolucji rodzinnej po powrocie żony i matki po 10 latach, gdzie jej miejsce od dawna było już zajęte...Książka ukazuje komplikacje jakie mogą się pojawiać w rodzinach patchorkowych - jak nazywać, kogo słuchać, jak zostać lojalnym oraz jak to na nowo przeorganizowac...

Wydarzenia opisane w tej książce może nie są innowatorskie, jednak potrafią zwrócić uwagę czytelnika na pewne problemy, sytuacje, uczucia oraz relacje międzyludzkie wszystkim dobrze znane, ale nie zawsze tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. Książkę tą czyta się przyjemnie, niekonwencjonalny humor i zawarta w niej gra pozorów również zachęcają do lektury. Mogę ją polecić jako dobrą komedię obyczajową na jesienny wieczór, koniecznie z kubkiem gorącej herbaty w pobliżu.

Książka na początku wydawała się banalna ale mimo wszystko postanowiłam czytać dalej. Po przeczytaniu stwierdzam, że nie była jakaś niesamowita, lecz z pewnością warta uwagi. W prawdzie porusza rzeczy bardzo prawdziwe i życiowe lecz połączona z humorem w pewnych momentach,za co ją doceniam.

Taka sobie nijaka, lekko naciągana fabuła. Przeczytałam tylko dlatego, że potrzebowałam czegoś mega lekkiego aby odetchnąć od poważniejszej literatury.

Bez szał. Nie jest najgorsza bo przeczytałam ją za jednym razem, ale nie powala na nogi fabułą.

• Na wymianę/sprzedaż
  • Własne moje
  • PRZECZYTANE-M.
  • Własne
  • ➤ Wyd.: Amber

Dodaj cytat z książki Matki i córki