Matki i córki

83-241-0209-4
Alicja Skarbińska-Zielińska
Matki córki

więcej Więcej

Wydarzenia opisane w tej książce może nie są innowatorskie, jednak potrafią zwrócić uwagę czytelnika na pewne problemy, sytuacje, uczucia oraz relacje międzyludzkie wszystkim dobrze znane, ale nie zawsze tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. Książkę tą czyta się przyjemnie, niekonwencjonalny humor i zawarta w niej gra pozorów również zachęcają do lektury. Mogę ją polecić...

Książka na początku wydawała się banalna ale mimo wszystko postanowiłam czytać dalej. Po przeczytaniu stwierdzam, że nie była jakaś niesamowita, lecz z pewnością warta uwagi. W prawdzie porusza rzeczy bardzo prawdziwe i życiowe lecz połączona z humorem w pewnych momentach,za co ją doceniam.

2050

Taka sobie nijaka, lekko naciągana fabuła. Przeczytałam tylko dlatego, że potrzebowałam czegoś mega lekkiego aby odetchnąć od poważniejszej literatury.

Bez szał. Nie jest najgorsza bo przeczytałam ją za jednym razem, ale nie powala na nogi fabułą.

• Posiadam EBOOK
  • Własne
  • Ebook
  • Nie ma w bibliotece
  • Posiadam :)
  • PRZECZYTANE - 2014

Dodaj cytat z książki Matki i córki