Darkness Falls

Okładka książki Darkness Falls Robert Bryndza
Okładka książki Darkness Falls
Robert Bryndza Wydawnictwo: Thomas & Mercer Cykl: Kate Marshall (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Kate Marshall (tom 3)
Thomas & Mercer
2021-12-07
2021-12-07

Zapraszam do Ashdean, Devon.
Kate prowadzi swoją agencję detektywistyczną wraz z Tristanem.
Wygląda na to, że właśnie trafiła im się wielka i poważna sprawa, na którą czekali od miesięcy. Zgłosiła się do nich matka zaginionej przed dwunastoma laty dziennikarki Joanny Duncan. Dla nich to ogromna szansa, pełni zapału biorą się za rozwiazywanie sprawy. Kiedy znajdują pewne podobieństwa w zaginięciu kilku mężczyzn, zaczynają podejrzewać że mają do czynienia z seryjnym zabójcą.
Wiele podejrzeń, mnóstwo możliwości, w końcu Joanna jako dziennikarka wielokrotnie pracowała nad sensacyjnymi tematami, na trop jakiej afery wpadła ostatnio?

Lubię książki autora za to, że czytają się bardzo dobrze, zawsze zaskakują mnie sprawy, tematy, podoba mi się, że autor nie popada w schematyczność, a wykreowane przez niego postaci są takie prawdziwe, nie muszę dodawać, że polubiłam Kate i mocno jej kibicuję.

Książka bardzo mi się podobała.
Szkoda, że ta seria nie została jeszcze przetłumaczona na język polski.
Jeśli czytacie po angielsku to gorąco polecam.

Zapraszam do Ashdean, Devon.
Kate prowadzi swoją agencję detektywistyczną wraz z Tristanem.

• Sprawdz czy jest w bibliotece
  • Po angielsku
  • Bryndza Robert