Fatal Witness

Okładka książki Fatal Witness Robert Bryndza
Okładka książki Fatal Witness
Robert Bryndza Wydawnictwo: Raven Street Publishing Cykl: DCI Erika Foster (tom 7) kryminał, sensacja, thriller
DCI Erika Foster (tom 7)
Raven Street Publishing
2022-07-07
2022-07-07
9781914547065
morderstwo

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Z jakiegoś powodu po polsku ukazało się tylko pięć tomów serii, tak więc zarówno szósty jak i najnowszy siódmy przeczytałam po angielsku.
Cieszę się bardzo, że miałam tę możliwość, bo bardzo lubię tę serię, a autor w każdej kolejnej książce trzyma poziom i co tu dużo mówić, jest świetnie.

W życiu Eriki nadszedł czas na zmiany a jedna z nich to kupno domu. Właśnie w dniu przeprowadzki w najblizszym sąsiedztwie odkrywa zamordowaną młodą kobietę. Jak się okazuje ofiara prowadziła podcast dotyczący prawdziwych zbrodni. Wraz z Moss i Patersonem poprowadzą tę trudną sprawę, niestety będzie to wyjątkowo trudna sprawa. Czas ucieka, sprawca pozostaje nieznany, a wkrótce dochodzi do kolejnej zbrodni.
Jak znaleźć sprawcę, który zniszczył dowody, które mogłyby naprowadzić śledczych na trop? Czy Erice uda się doprowadzić winnego do skazania, czy ta sprawa położy się cieniem na jej karierze?

Książka rozpoczyna się brutalną sceną, a i później jest jeszcze wątek z tych co to raczej nie dla wrażliwych. Jednak poza tym jest po prostu bardzo dobrze.

Bardzo polubiłam Erikę za to że jest bezkopmromisowa, nieustępliwa i że nigdy się nie poddaje, dąży do celu za wszelką cenę, jakby nie miała nic do stracenia.
W jej życiu prywatnym również zachodzą pewne zmiany, ale już nic więcej nie zdradzę.

Dałam się wciągnąć akcji, książka z gatunku tych, co to nie można odłożyć a strony "same się przewracają".
Muszę przyznać, że właściwie do końca nie byłam pewna kto może być sprawcą.
Ogromnie jestem zadowolona z tej lektury i już nie mogę się doczekać następnej części.
Jeśli macie możliwość przeczytać tę książkę to gorąco polecam. Nie zawiedziecie się.

W życiu Eriki nadszedł czas na...

• Do kupienia
  • Sprawdz czy jest w bibliotece
  • Ebokki
  • Bryndza Robert