Kusząca oferta

Okładka książki Kusząca oferta Karina Halle
Okładka książki Kusząca oferta
Karina Halle Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Bracia McGregor (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Bracia McGregor (tom 2)
The Offer
NieZwykłe
2022-03-02
2022-03-02

Ta historia zdecydowanie jest lepsza od pierwszej. Bardzo mi się podobała . Polecam .

Z pewnością nie jest to książka, która zostanie w pamięci na długo i raczej szybko o niej zapomnę. W porównaniu z pierwszą częścią znacznie bardziej polubiłam głównych bohaterów. Styl pisania autorki sprawia podobnie jak przy wcześniejszej pozycji, że książkę czyta się szybko, nir ma przeciągania akcji a i fabuła prezentuje się lepiej od poprzednika. Odnosiłam jednak wrażenie, że postacie nie mają ponad 30 lat, tylko są nastolatkami ze względu na ich sposób zachowywania się w niektórych sytuacjach.

Świetne obie części <3 <3

Świetne obie części <3 <3

Gotowi na książkową perełkę? 😍🥵📚

Nicola Price niegdyś brylowała i wiodła życie pełne wygód. Po nieudanym związku wszystko straciła. Mieszka sama z pięcioletnią córeczką w niekorzystnej dzielnicy. I nagle niczym grom z jasnego nieba pojawia się mężczyzna gotowy jej pomóc. Bram McGregor znany bawidamek i kochanek setek kobiet, ah i także brat Lindena jej przyjaciela. Bram ma dla Nicoli mieszkanie w jego budynku, a na dodatek łapie świetny kontakt z jej córką Avą.
I tak zaczyna się flirt stulecia...

Kurczaczki! Tak jak do tej pory kocham i wielbię "Przyjacielski układ" tak bez dwóch zdań mogę powiedzieć, że "Kusząca oferta" zdecydowanie mu dorównuje. Taka sama ilość słodyczy, romansu i spicy dodatków 😏
Bram wydaje się być dupkiem, ale ma na karku już dobre 35 lat i zaczyna szukać trochę stabilizacji. Próbuje też ponaprawiać błędy przeszłości. Spotkanie Nicoli uświadamia mu, że jest to kobieta której szuka. Na dodatek jej córka rozkochuje go w sobie do granic. A świetnym na to dowodem jest fakt, że zabrał obie do Disneylandu. Jednak skrywa coś, co nie ułatwi mu rozpoczęcia prawdziwego związku. Bram musi wyznać prawdę, ale czy się odważy?
Nicola nie ufa już facetom. Każdy, który dowiedział się, że ma dziecko nagle bezpowrotnie się ulatniał. A jej niepotrzebny jest byle kto. Ava zasługuje na dobrego, kochającego ojca. A ona sama na odpowiedzialnego i czułego faceta. Gdy więc Bram zaczyna się do niej zalecać, nie ma lekko. Czy Nicola będzie gotowa otworzyć przed nim serce?
Jeśli to Was nie skusiło, to muszę dodać, że mamy tu wątek choroby, wzbudzający dużo napięcia i dziką przygodę w IKEI 😌
Świetna książka, cudownie spędziłam z nią czas i odstawiam ją na półkę z ulubieńcami.
No po prostu przeczytajcie 🥰

Gotowi na książkową perełkę? 😍🥵📚

"...lu­dzie lubią trzy­mać się swo­je­go prze­ko­na­nia o tobie. Wkła­da­ją cię do szu­flad­ki i nie­za­leż­nie, jak bar­dzo sta­rasz się po­ka­zać im, jaki je­steś na­praw­dę, nie po­tra­fią tego przy­swo­ić. Nie ma mowy. Chcą, żebyś był do­kład­nie taki, jakim cię widzą. Zmia­ny mie­sza­ją im w gło­wach."

Kusząca oferta to drugi tom opowiadający o braciach McGregor 🤭 Tym razem mamy doczynienia z tym bratem, który zmienia kobiety jak rękawiczki, wiedzie beztroskie życie i niczym się nie przejmuje 😒 Jednak pozory bardzo mylą, co właśnie udowadnia ta książka 🙈 I Bram i Nicola na pierwszy rzut oka sa zupełnie innymi osobami, po poznaniu ich przeżywamy więc niemałe zaskoczenie 🤣 Udowadniają, że nie zawsze pierwsze wrażenie ma znaczenie, a poznanie człowieka może wiele zmienić 🤩 Ich historia jest przewidywalna, ale ma w sobie coś, co nie pozwala nam odpuścić czytania 😉 Ona, samotna matka, on, playboy i jeszcze mała dziewczynka, która niejednokrotnie nas wzrusza ale i przyprawia o zawał serca 😱 Czyta się całkiem przyjemnie, autorka ma świetny styl a sposób budowania napięcia i rozwijania relacji między Bramem i Nicolą nie sprawia wrażenia zbyt szybkiego czy naciąganego - jest naturalnie, z klasą ale też erotycznie 🤭 Podobała mi się ta historia choć nie ukrywam że to Linden jest tym lepszym bratem, bardziej seksownym 🤣 Myślę, że książka znajdzie wielu zwolenników, moim zdaniem jest naprawdę fajna i przyjemna, działa na wyobraźnię, nie nudzi i potrafi zaskoczyć 😘

Kusząca oferta to drugi tom opowiadający o braciach McGregor 🤭...

Kolejny tom serii o Braciach McGregor opowiada historię Brama, brata Lindena, który znany jest ze swoich podbojów miłosnych. Przystojny, pewny siebie i wiecznie napalony, to tylko garstka określeń, których mogłabym użyć do opisania jego osoby. Zmienia kobiety jak rękawiczki, dlatego w momencie gdy poznaje Nicolę i niby ma już do czegoś między nimi dojść, on wycofuje się w momencie, gdy kobieta mówi mu, że ma dziecko. Dlaczego zareagował tak, a nie inaczej? Nicole Price miała dobre życie - karierę o której zawsze marzyła, mieszkanie w jednym z luksusowych osiedli i idealnego faceta, z którym miała być na dobre i na złe. Ale czar prysł w momencie, gdy okazało się, że kobieta jest w ciąży - mężczyzna wziął nogi za pas, rodzice się odwrócili, a karierę szlak trafił. Obecnie kobiecie jest bardzo ciężko, ledwo ciągnie koniec z końcem. Gdy traci pracę, a jej córka trafia do szpitala, gorzej być nie może… ale wtedy pojawia się Bram i proponuje jej mieszkanie w apartamencie, sąsiadującym z jego lokum….

Tak samo jak poprzednia książka Kariny Halle „Przyjacielski układ”, „Kusząca oferta” jest niezwykle lekką i przyjemna książką, która nieraz spowoduje, że na Waszej twarzy pojawi się rumieniec. Nie dzieje się tu za wiele, jednakże od książki nie sposób się oderwać. Byłam ciekawa jak potoczą się losy głównych bohaterów, dlatego z zainteresowaniem pochłaniałam każdą stronę. Na wstępie Bram załapał już u mnie sporego minusa, bowiem „odpuszczenie sobie” kobiety z dzieckiem jest dla mnie jakimś zamierzchłym absurdem, jednakże później naprawił niejako swój błąd i zyskał w moich oczach naprawdę wiele. Bardzo polubiłam małą Ave i moment, w którym trafia do szpitala dosłownie mnie zmroził. Sama jestem matką i zapewne dlatego, bardziej odczułam tą scenę.
Autorka nie omieszkała wprowadzić w swojej książce szokującego zwrotu akcji, który mnie osobiście zirytował i za to sama z chęcią potrząsnęłabym głównym bohaterem ;) no bo przecież jak tak można!
Zdecydowanie „Kusząca oferta” to niezwykle gorąca książka. Zbliżenia między głównymi bohaterami wywoływały ciarki na plecach, momentami nawet było zabawnie, przez co nieraz parskałam śmiechem - zdecydowanie ten „zwrot kanapy” był dla nich niezapomnianym przeżyciem! Ikea już nigdy nie będzie taka sama w moich oczach :P Jeśli szukacie niezobowiązującej lektury na wieczór, marzy się wam coś lekkiego i zabawnego to sięgajcie po serie Braci McGregor, nie zawiedziecie się! Autorka ma tak przyjemny styl pisania, że przez jej książki dosłownie się płynie!

"Kusząca oferta" @authorhalle to drugi tom serii Bracia McGregor.
Pierwsza część przypadła mi do gusta. Niestety nie na tyle by się nią jakoś mocniej zachwycać i kiedyś do niej wrócić, ale na tyle by chcieć sięgnąć po kolejną część.
Jak się możecie domyślić, druga część opowiada historię kolejnego z braci McGregor. Ja już w poprzedniej książce wiedziałam, że przy Bramie nie będę się nudzić i ten mężczyzna dostarczy nam dużo humoru. Nie myliłam się...
To on w zasadzie spowodował, że ta część podobała mi się bardziej niż poprzednia. Dzięki niemu miałam często "banana" na twarzy.
"Kusząca oferta" to historia miłosna, która wciąga od pierwszych stron. Porywa swoją lekkością, gorącymi scenami, fabułą, a także wykreowanymi bohaterami.
Chemia między nimi jest wręcz namacalna, ale dzięki temu, że autorka nie przyspieszyła tempa i wszystko działo się między Bramem a Nicole powoli spowodowało, że przyjemniej mi się te historię czytało. Ja jednak jestem tym czytelnikiem, który woli, gdy wszystko dzieje się powoli. Może nawet nie powoli, ale w takim tempie, że wszystko jest na swoim miejscu, a ja przez to nie czuje niedosyt, czy jakby mi czegoś brakowało. W tej powieści wszystko było tak jak ja lubię.
Polecam Wam sięgnąć po tę książkę. Jest to historia, która niejednokrotnie wywoła u Was uśmiech na twarzy.

"Kusząca oferta" @authorhalle to drugi tom serii Bracia McGregor.

Na półkach: , , , , , , , , , , , ,

Kusząca oferta - tak, no cóż kusząco to było tylko w opisie książki…pomysł na fabułę był, może mało oryginalny, z pewnością dość dobry…ale coś siadło po 80 stronie…wiało czysto po ludzku nudą…moim zdaniem tę książkę ratował główny bohater, Bram…był on dość zabawnym gościem, który próbował zmienić swoje życie…główna bohaterka Nicola, jakaś tak zimna i niezdecydowana…punkt kulminacyjny w powieści jest naciągany i słaby…książkę czyta się szybko, czy przyjemnie - kwestia dyskusyjna…z pewnością Pani Karina Halle ma dobre, lekkie pióro i warsztat…ale czarodziejką tworzącą historie, które łapią za serce niewątpliwie nie jest…jak dla mnie w jej książkach brakuje wrażeń, magii, namiętności i chemii między bohaterami…a przede wszystkim brakuje tu odczuwalnych emocji, jakichkolwiek…”Kusząca oferta” to sucha opowieść jakich wiele…nie wyróżnia się niczym szczególnym i napewno nie osiada na długo w pamięci…

Zupełnie nie wiedziałam, czego spodziewać się po tej książce. Czy czegoś lekkiego i błahego, o czym zapomnę od razu, czy czegoś, co jednak w jakiś sposób mnie wzruszy i da do myślenia?

Takie właśnie miałam rozterki, biorąc się za czytanie. I zostałam bardzo miło zaskoczona, zarówno tematami, które są tu poruszone, jak np. samotne macierzyństwo, choroba, jak i kreacją bohaterów. Nicola jest silną kobietą, która zrobi wszystko dla swojego dziecka. On zaś to wyluzowany playboy, który jednak skrywa pod takimi pozorami o wiele więcej, dobre i szlachetne serce. Co wyniknie z tej znajomości? Przeczytajcie, naprawdę warto.

Typowy lekki romans .Książka bez głębszej treści, banalna, na pewno szybko zapomnę, że coś takiego czytałam.Autorka chyba nie miała zbyt ciekawego pomysłu , bo skupiła się raczej na seksie , a inne wątki potraktowała pobieżnie .

• Przeczytane 2022

Karina Halle Kusząca oferta Zobacz więcej