Zapach miłości tom 3

2022-02-03
2022-02-03
Amelia Lipko
komedia seinen romans obyczaj

Związek Asako i Natoriego powoli dojrzewa. Rodzi się zaufanie, zrozumienie i akceptacja dziwactw obojga z nich.

Ta manga jest po prostu urocza i naprawdę przyjemnie się ją czyta. Jestem zachwycona kreską autorki, plusik zwłaszcza za męskie postacie.

Bardzo polecam :)

Bardzo polecam :)

Pokaż mimo tovideo - opinia

No i nadszedł czas na 3 tom i 2 tom był trochę lepszy , ale ten jest na pewno lepszy od 1. Ogólnie dalej skupiamy się na relacji bohaterów i w pewnym momencie nawet wyznają sobie miłość. Mamy również wątek asystentki bohatera , która odkrywa , że bohaterowie się spotykają i wtedy wychodzi też na jaw , że kobieta jest zakochana w bohaterze i ten ją przeprasza , że nie może odwzajemnić jej uczuć. Mamy również wycieczkę głównych bohaterów w urodziny bohatera , a na koniec mangi jest dodatek z perspektywy kolegi z pracy bohaterki i wygląda na to , że bohaterka mu się podoba. 4 tom pewnie też przeczytam , bo ciekawi mnie ciąg dalszy tej historii. Coś mi się zdaję , że bohater może mieć rywala , ale oboje się kochają więc na pewno nie będzie rozstania. Świetne też było jak bohater zobaczył ją właśnie z tym kolegą i był zazdrosny.

Zapach miłości #3 ♡

Q: Najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek dostaliście?

Asako Yaeshima oraz Natori Koutarou spędzają coraz mniej
czasu ze sobą.
On ma na głowie mnóstwo spotkań biznesowych, a ona przytłoczona zostaje obowiązkami księgowej.

Kiedy nadarza się wreszcie okazja spędzenia chwili we dwoje, postanawiają wspólnie wziąść
urlop i wyjechać do Hokkaido.

To największa pod względem powierzchni jednostka podziału administracyjnego Japonii.
Wyspa cechująca się przepięknym otoczeniem oraz kulturą.
Tam będą obchodzone urodziny naszego solenizanta ubóstwiającego uroczy zapach głównej bohaterki.

„Zapach miłości” to dosyć nietypowa seria skierowana do starszych czytelników.

Sam tytuł wprowadza nas do świata dorosłości - ukazuje problemy dorosłych ludzi oraz tego, jak wygląda codzienne życie pracujących osób.

W trzecim tomie poznajemy bliżej Korisu Ichise.
Przypomnijmy, że jest oddaną współpracownicą projektanta mydeł.
Kobieta w trakcie wyjazdu firmowego ujawnia przed nim swoje zauroczenie.

Czy Natori odwzajemni uczucie swojej pomocnicy i zapomni o Asako?

Jeśli chcecie znać odpowiedź na powyższe pytanie, to konieczne sięgnijcie po trzeci tom „Zapachu miłości”.

Zapach miłości #3 ♡

Q: Najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek dostaliście?

Asako Yaeshima oraz Natori Koutarou spędzają coraz mniej
czasu ze sobą.

urlop i wyjechać do Hokkaido.

To...

2028

Spora część „romantycznych” historii dostępnych na naszym rynku skupia się na młodych bohaterach, ich szkolnych problemach i pierwszych miłościach. W przypadku serii Zapach miłości bohaterowie są troszkę starsi, a więc twórca ma tu okazję do zaprezentowania bardziej dojrzałego obrazu związku. Nie oznacza to jednak, że tytuł nagle przeobraża się w rasowe dojrzałe „romansidło”. W trzecim tomie na pewno nie brakuje solidnej dawki humoru (często mocno zwariowanego),który mimowolnie wywołuje uśmiech rozbawienia na twarzy czytelnika. W części tej autorka obok wspomnianych żartów postanawia również mocniej rozwinąć związek głównych bohaterów, pokazując jego dobre i złe strony. W głównej mierze Yamada skupia się tu na życiu zawodowym głównej pary. Przewracając kolejne strony komiksu, widzimy jak praca i natłok obowiązków mają wymierny wpływ na związek i jak łatwo popaść z tego powodu w miłosne kłopoty. Dodatkowo poruszone zostają tu troszkę bardziej „dramatyczne” treści. Wątek ten związany jest ze współpracownicą Koutarou, która od dawna się w nim podkochuje i która przez przypadek odkrywa jego związek z Asako. Początkowa zazdrość i smutek z czasem przeradzają się w bardziej skomplikowane emocje. Jakie? O tym najlepiej przekonać się samemu sięgając po mangę. Atmosfera w recenzowanym tomiku odpowiednio więc lawiruje pomiędzy najróżniejszymi emocjami, miłością i humorem, nadal podtrzymując mocne zainteresowanie czytelnika kolejnymi wydarzeniami fabularnymi.

ZAPACH SEKSU I EMOCJI

„Zapach miłości” to manga, którą bardziej się czuje, niż odbiera na poziomie fabularnym. Chociaż fabularnie rzecz też jest znakomita i zachwyca niemal na każdym kroku. W skrócie, znakomita zabawa dla starszych czytelników z duszą romantyków.

Związek Asako i Natoriego trwa! Ona się poci i ma z tym problem. Dla niego jej pot to najcudowniejsza woń i inspiracja w pracy nad zapachami, którą zajmuje się na co dzień. A ich związek to wciąż sekret, z którym nie odkryli się przed wieloma ludźmi.
Co tym razem na nich czeka? Na pewno więcej zapachów i więcej zazdrości, kiedy ukochany wyjedzie służbowo z koleżanką! Do tego Asako coraz bardziej przywyka do bycia wąchaną. A to wcale nie koniec!

ZAPACH SEKSU I EMOCJI

• Manga