The Reaper Incarnate

Okładka książki The Reaper Incarnate R.E. BOND, C.A. Rene
Okładka książki The Reaper Incarnate
R.E. BONDC.A. Rene Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Reaped (tom 0.5) literatura obyczajowa, romans
Reaped (tom 0.5)
The Reaper Incarnate
Kindle Edition
2021-05-24
2021-05-24
dark romans MKM Odwrócony harem

2069

Ta książka nie jest przeznaczona dla wrażliwych czytelników.

Selene nazywana jest Żniwiarzem. Jest psychopatką i morderczynią, ale w dobrej sprawie wykorzystuje swoje psychotyczne skłonności. Zabija tych, którzy żerują na niewinnych. Jej historia z przeszłości jest przerażająca. Pracuje jako prostytutka, osacza i zabija swoje ofiary.
Po drodze spotyka handlarza seksem, który znajduje się na jej liście do zabicia. Spotyka też syna tego gościa Zandera.
Wykorzystuje swoją profesję, aby zbliżyć się do tej rodziny, ale po drodze uświadamia sobie, że syn i jego przyjaciele (Zander, Blaze, Santos i Darius) mają takie same cele, jak ona. Jednoczą siły i tworzą zabójczy team.
Selena jest silna, zdeterminowana i pewna siebie; taka, która nie bo się i jest wystarczająco zaradna, by użyć wszelkich sztuczek niezbędnych do osiągnięcia swoich celów. Selene jest niewrażliwa. Zemsta oraz znalezienie siostry Janelle, trzyma ją przy życiu.
Ta skąpana we krwi historia nie boi się chemii zmieszanej z deprawacją w swoim szczególnym rodzaju perwersji. Od szalonych antybohaterów Santosa i Dariusa i ich przyjaźni z Selene, przez Zandera walczącego ze swoim pociągiem do niej, po groźnego tropiciela Blaze'a, wszyscy czuli się komfortowo we własnej seksualności. Nigdy nie było nudnej chwili w tej doskonale prowadzonej historii.
Zakończenie było idealnym wstępem do drugiej książki. Jeśli lubisz mroczne romanse, ta książka jest dla Ciebie.

Ta książka nie jest przeznaczona dla wrażliwych czytelników.

Po drodze spotyka handlarza seksem,...

• Reverse Harem
  • MMF