Okładka książki Idź własną drogą. Jak żyć w zgodzie ze sobą i realizować marzenia dzięki technikom terapii ACT Joseph Ciarrochi, Louise Hayes
Joseph CiarrochiLouise Hayes Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (GWP) poradniki
poradniki
Your Life, Your Way: Accteptance and Commitment Therapy Skills to Help Teens Manage Emotions and Build Resilience
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (GWP)
2021-01-01
2021-01-01
Sylwia Pikiel
terapia ACT nastolatek terapia akceptacji i zaangażowania rezyliencja ACT

Okładka książki Trudny czas dojrzewania. Jak pomóc nastolatkom radzić sobie z emocjami, osiągać cele i budować więzi, stosując terapię akceptacji i zaangażowania oraz psychologię pozytywną Joseph Ciarrochi, Louise Hayes
Trudny czas do... Joseph Ciarrochi, L...
Okładka książki Pożegnaj wagę Ann Bailey, Joseph Ciarrochi, Russ Harris
Pożegnaj wagę Ann Bailey, Joseph ...

Ciekawa jestem czy ten poradnik przeczytał choć jeden nastolatek, bo powinien. Byłoby idealnie gdyby choć część porad wcielił każdy, nie tylko nastolatek. Podejrzewam, że byłby świetną lekturą nie jednego dorosłego, bo któż nie ma problemów z rozpoznaniem swoich emocji, z procesem uczenia, ze zmianami w życiu, z wykorzystywaniem swoich mocnych stron, z radzeniem sobie ze stresem, z postrzeganiem siebie .. Bardzo przystępny, ilustrowany poradnik pomocny w odnalezieniu kierunku, w którym chcielibyśmy podążać.

Minus to czcionka - różne rozmiary, a ta, którą jest pisany główny tekst jest zdecydowanie za mała. Nie mogłam skupić się na treści, tylko denerwowałam się czcionką.

• Psychologia
  • Adolescenci