30 dni

30 Days
Empik Go
2021-09-15
2021-09-15

Wzruszyłam się, pośmiała i nawet trochę zarumieniłam. Gdy myślisz, że życie nie ma ci już nic do zaoferowania, ale ono ma dla ciebie taką niespodziankę, że na pewno tego nie przewidziałaś, pozostaje tylko wejść w to i dobrze się bawić. Można powiedzieć to zarówno o fabule oraz o samej książce. Przyjemna, lekka, polecam.

„30 dni” to gorąca powieść erotyczna, zabawna, momentami nawet wzruszająca. Czyta się szybko i przyjemnie. Książka wielokrotnie wywołała uśmiech na mojej twarzy i przy okazji zagwarantowała mi całkiem fajną rozrywkę.

30 dni to historia kobiety, która po śmierci swojego męża, natrafia na pozostawione przez niego karteczki. Za ich pomocą Alyssa ma wrócić do życia towarzyskiego i... Seksualnego. Z pomocą samotnej wdowie przychodzi przystojny sąsiad - Harrison.

Choć oceny wielu czytelników są dość niskie, mnie się ta historia całkiem podobała. Lekko zabawna, zabarwiona erotyką, ale również zawierają kilka głębszych przemyśleń. Czytało mi się dobrze, szybko i przyjemnie.

Alyssa to młoda wdowa, która po trudnej walce z chorobą nowotworową utraciła ukochanego, jedynego mężczyznę jej życia - Roba. On ostatnie swoje chwile poświęcił, aby przekonać ją, że jej życie nadal trwa. Zostawił jej trzydzieści karteczek z pikantnymi zadaniami, które mogą pomóc jej na nowo otworzyć się na namiętność i innych partnerów. Gdy Alyssa pogodzi się wreszcie z losem i przeżyje po swojemu żałobę, zapragnie spróbować nowych rzeczy, spełnić życzenie zmarłego męża. Bardzo pomocny okaże się przy tym nowy seksowny sąsiad - Harrison. Ale i on dźwiga swój bagaż, nie jest gotowy na nowy związek... Jednak każde z nich chciałoby czegoś więcej niż tylko seks...
Książka podpowiada jak można pokonywać własne ograniczenia, jak otworzyć się na miłość i bliskość drugiej osoby, jak wspólnie poznawać tajniki alkowy.
Tylko gdzie można znaleźć tak namiętnych i cierpliwych partnerów? Nie łatwo odnaleźć drugą połówkę, a tym bardziej gdy przeżyło się już wielką miłość. Jednak nie warto zamykać się na świat. Zgadzam się w tej kwestii z siostrą głównej bohaterki - Nikki.
Polecam.

Wyłamuje się ze schematu pięknej, młodej dziewczyny i jakiegoś gangstera czy biznesmana co wychodzi jej bardzo na plus. Bardzo podoba mi się sam zamysł na historię jednak wykonanie nie jest już tak dobre. Możliwe że przez długość książki ale do bohaterów nie da się przywiązać i faktycznie wciągnąć w historię.

Ciekawy sam zamysł, ale im dłużej słuchałam i akcja się zaczęła rozwijać, tym bardziej stawała się nudnawa, przewidywalna, nijaka!

Bardzo inspirująca książka do igraszek. Polecam

Bardzo inspirująca książka do igraszek. Polecam

Ciekawa, lekka i przyjemna, mimo trudnych tematów związanych z żałobą. Całość przepełniona erotyzmem i rodzącą się miłością.

Ciekawy pomysł na historię, jednak czuć niedosyt. Można było zrobić to lepiej, miejscami nudna i ciągnąca się. Niektóre dialogi przyprawiały o zażenowanie (negatywne)

• Audiobooki
  • Romans