Na rok

Okładka książki Na rok Katarzyna Rzepecka
Okładka książki Na rok
Katarzyna Rzepecka Wydawnictwo: Katarzyna Rzepecka literatura obyczajowa, romans
Katarzyna Rzepecka
2022-03-31
2022-03-31
Małżeństwo

Taka sobie. Historia nijaka, bohaterowie zakochują sie w sobie z prędkością światła 🤦‍♀️ a niektóre pomysły w fabule są wręcz komiczne. Do tego tak przesłodzona, że aż chce się żygać tęczą. Przeczytać można ale dupy nie urywa.Taka książka co po 3 dniach zapomnisz o czym czytałaś.

Nie zachwicila mnie ta ksiazka.

Nie zachwicila mnie ta ksiazka.

Naprawdę świetna książka, szczerze polecam :)

P.S. [spoiler] Ten ich stosunek przerywany mnie naprawdę rozbroił xD No i na duży plus te trojaczki na koniec, bo ciąża była jednak do przewidzenia, a tym autorka jednak zaskoczyła ;)

Naprawdę świetna książka, szczerze polecam :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Śmierć dziadka, wielki spadek, wielkie pieniądze. Polka która jest w to zamieszana, która planuje otworzyć własny biznes  gdzie nagle traci głównego inwestora i jak z nieba spada jej super propozycja. Takie cos dzieje sie tylko w filmach.... a jednak pomimo wyrzutów sumienia  się na wszystko zgadza. Na koniec kazirodztwo  5 czy 6 pokolenia, dziecko w drodze. Trochę dziwne i trochę tego za dużo, ale jak to bywa w takich książkach jednak eszystko kończy się cudownie.

Ogólnie książka dość lekka, ale spodziewałam się po rozpoczęciu jej czytania czegoś więcej. Pokazuje dziwną historię -dziedziczenie, ślub na siłę, zmuszanie się do czegoś, a na dodatek przyszły mąż to pan idealny. Książka dość mocno przewidywalna, ale czyta się ją lekko, nie męczy. Kilka różnych wątków połączonych w jedną całość. Wielki biznes, wielka miłość, wielka strata, wielkie kłamstwo i na koniec wielki HAPPY END. Czyli jak większość książek tego pokroju. Dobra na popołudnie po to żeby na chwilę zapomnieć o tym co się robi, książkę czyta się szybko, fabuła pomimo różnych wątków nawet się w miarę trzymała.
Nie ukrywam, że spodziewałam się czegoś ciekawszego, ale nie było tragedii. Jeżeli szukacie czegoś lekkiego, fajnego romansu bez zbędnych komplikacji, to książkę jak najbardziej polecam. Dla koneserów jednak jest to trochę za mało

Przeczytałam i polecam!

Czasami nasi bliscy chcą naszego dobra a komplikują nam pewne sprawy i właśnie tak było w przypadku głównego bohatera.
Jak decyzją dziadka wpłynie na jego życie?
Czy będzie potrafił wpuścić obcą kobietę do swojego domu i życia?
Musicie przeczytać 😊

Przeczytałam i polecam!

Jak decyzją dziadka wpłynie na jego życie?
Czy będzie potrafił wpuścić obcą kobietę do swojego domu i życia?
Musicie przeczytać 😊

Szczerze mówiąc to najsłabsza książka autorki. Bohaterowie działali mi na nerwy, akcja nie była wiarygodna i brakowało mi rozbudowania tej historii, opisów itd. Niestety jestem rozczarowana.

Be the first to
kd.my_book_now's profile picture
Tytuł: NA ROK
Autor: @katarzynarzepecka_
Wydawnictwo: @katarzynarzepecka_
Rok wydania: 2022
Moja ocena: 10/10❤️‍🔥

Opis wydawcy:
Matthew ma prosty plan. Chociaż wcale nie chce, poślubi Amelię, by dotrzymać niespodziewanych warunków spisanego przez jego dziadka testamentu, a potem się z nią rozwiedzie.
Oprócz udawanego małżeństwa w grę wchodzą wspólne mieszkanie oraz prowadzenie prestiżowego domu mody w samym sercu Nowego Jorku. Oboje zyskają na tym układzie, powinni tylko trzymać się planu, a przy tym oszukać znajomych i prasę. Pojawia się jednak problem – mimo wzajemnej niechęci w obojgu budzi się pożądanie, a na to nie mogą sobie pozwolić. Czy uda im się je stłumić?
Na dodatek pochodzą z zupełnie innych krajów. Amerykanin z Polką? To sobie dziadek wymyślił! Ale jakoś dogadać się muszą, w końcu będą sobie ślubować na dobre i złe. A przynajmniej na rok.

Dziś spędziłam dzień z książką z tą książką i nie żałuje, jest lekka i bardzo przyjemnie się ją czytało 😊 Od pierwszych stron byłam tą historią zaintrygowana. Wspaniale łączą w sobie elementy humoru, napięcia seksualnego i konfliktów. Od niedawna czytam książki @katarzynarzepecka_ i zawsze mnie odprężają ;-) Ta historia, może mieć kontynuację... Sama autorka o tym wspomina, więc poczekamy i zobaczymy. Ja bym się ucieszyła.

Be the first to

Opis wydawcy:
Oprócz udawanego...

Przyjemna lektura, ciekawa historia

Przyjemna lektura, ciekawa historia

Przyjemnie się czyta lekka fabuła książka idealna na oderwanie się od rzeczywistości myśle że to dobry przerywnik przed cięższą lekturą.

Czyta się lekko i szybko. Bajkowa historia prostej dziewczyny z Polski i bogatego Amerykanina, których losy splatają się. Mam nadzieję, że będzie kontynuacja 😉

• Przeczytane 2022