Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem

Okładka książki Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem Alex Sand
Okładka książki Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem
Alex Sand Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem
Wydawnictwo WasPos
2021-10-11
2021-10-11
romans romanse obyczajowe miłość debiut książki o miłości

Okładka książki Transfer. Pradawny dzwon Tomasz Niedzielski, Alex Sand
Transfer. Prad... Tomasz Niedzielski,...
Okładka książki Tęczowa Bartosz Brzeziński, Jacek Fleiszfreser, Kamila Goszczyńska, Agata Kasiak, Sil Ky, Mateusz Rogalski, Alex Sand, Michał Widomski, Kamil Zinczuk
Tęczowa Bartosz Brzeziński,...

Witam. Teraz przestawię Państwu kolejną świetną historię. Zapraszam po opinie. Pamiętaj o jednym : Nigdy nie marz, tylko zawsze spełniaj swoje marzenia. Powiem Wam szczerze, że Autorka super pisze. Ma talent.

Autorka: Alex Sand.
Tytuł: Nie zapomnisz o Tym, co Ci Zrobiłem.
Wydawnictwo: Waspos.

Opinia:
Ta historia była naprawdę ciekawa. Cassie jest agentem ubezpieczenioeym. Zatrudnia się w firmie, w której pracuje pewien mężczyzna, z którym już wcześniej się spotkała i miała z nim styczność, oraz przeżyła przygodę. Jaką i jak potoczą się losy kobiety, to tego Wam nie zdradzę. Koniecznie kup książkę. Polecam.

Moja ocena to: 1000 /1000.
Książka liczy 258 Strony.
Pozdrawiam Serdecznie. 😯

Autorka: Alex Sand.
Tytuł: Nie zapomnisz o Tym, co Ci Zrobiłem.
Wydawnictwo: Waspos.

Opinia:
Ta historia była naprawdę ciekawa. Cassie jest agentem...

Recenzja z Book Tour z książką
"Nie zapomnisz o tym, co Ci Zrobiłem"organizowanego przez @librariada . Bardzo dziękuję za możliwość udziału w Book Tour ❤️ ❤️ Autorka

Bardzo świetna książka z gatunku obyczajowym . Znajdziemy w niej
dużo emocji i przeszłość która
zawsze wraca .
Wyruszająca pełna emocji i bólu .

Cassie jest agentem ubezpieczeniowym i właśnie przeprowadziła się z Monachium do Berlina w poszukiwaniu nowej pracy. Jack jest synem prezesa dużej korporacji ubezpieczeniowej. Życie łączy ich losy na dworcu głównym w Berlinie, gdzie ona, zanurzona w trudnych wspomnieniach, o mały włos nie wpycha go pod pociąg. To na tym dworcu wiele lat temu jej matkę spotkała tragedia, która stała się ciążącą tajemnicą. Cassie jest dziś dorosłą kobietą i sama ma córkę, z którą stara się budować przyjacielską relację, mimo że również nie mówi jej o niektórych rzeczach. Jack wydaje się mieć wszystko. Pieniądze, kobiety, dobrą pozycję społeczną, nienaganny wygląd. Czy jednak i on nie ukrywa czegoś przed światem? Czy nie chowa się za maską mężczyzny w idealnie dopasowanym garniturze, wiedząc, że pod spodem są tylko blizny po tym, co lata temu zrobił mu ktoś najbliższy? Losy tych dwojga łączą się w jednej firmie i choć tajemnice, których nie chcą sobie wyjawić, utrudniają im otwarcie się na nową znajomość, to coś ciągnie ich ku sobie. Czy trudna przeszłość i wewnętrzne połamanie bohaterów nie sprawią, że przegapią oni coś ważnego?

",Nie zapomnisz o tym co mi Zrobiłeś"to bardzo udany debiut autorki 😘,czytałam ją z wielką chęcią poznania historii Cassie . Zakończenie mnie bardzo zaskoczyło .
Znajdziecie w niej też trudne relacje pomiędzy bohaterami .Rozpoczęcie nowego etapu życia .
Bardzo polecam książkę 😉👍

Recenzja z Book Tour z książką

Bardzo świetna książka z gatunku obyczajowym . Znajdziemy w niej
dużo emocji i przeszłość która
zawsze wraca .
Wyruszająca pełna emocji i bólu .

Cassie jest agentem ubezpieczeniowym...

Całkiem przyjemna lektura. Na pewno się przy niej nie nudziłam. Była bardzo ciekawa i dobrze rozwinięte wątki.

Hej 😁 Dziękuję bardzo @librariada możliwość udziału w BT oraz przeczytania wspaniałej książki "Nie zapomnisz o tym co ci zrobiłem" Alex Sand.
🖤
Kiedy myślisz, że już jest na dobrej drodze i wszystko zaczyna się układać, do drzwi puka przeszłość.
🖤
Brak rozmów i skrywanie tajemnic doprowadzają do sytuacji, które ciężko odwrócić. Przeszłość może dopaść człowieka w najmniej spodziewanym momencie.
❤️
Lekka przyjemna powieść obyczajowa, bardzo przyjemnie spędziłam z nią czas. Opowieść o miłości, bólu, tajemnicach.
Bohaterowie są dobrze wykreowani z prawdziwymi wadami, wzlotami i sytuacjami życia codziennego. Fabuła wciąga od samego momentu. Alex Sand debiutowała powuszającą powieścią, chwytającą za serce. Zapraszam 💕

Dziękuje bardzo ❤️

#czytamlegalnie

🖤

Daję 10/10 - normalnie pewnie aż tak by mi się nie podobała, ale idealnie trafiła w moje skołatane nerwy i się zrelaksowałam.
Przyjemnie wykreowane postaci, lekka, bez wkurzania się i jeszcze z wątki sensacyjnym prawie na koniec. Polecam

Myślałam, że będzie więcej seksu i emocji, tak okładka zasugerowała, ale mimo że dużo nie było to i tak czyta się spox.
Szkoda że nie wyjaśniono wątku tego gwałtu, ciekawił mnie

Szkoda że nie wyjaśniono wątku tego gwałtu, ciekawił mnie

Lekka, przyjemna, nic skomplikowanego, odprężająca. Jakoś nie mam ostatnio siły na książki zbyt denerwujące czy psychologiczne, wiec to było akurat na wieczór.

O matko. Taka ocena?
Serio, dawno nie czytałam czegoś tak absurdalnego. Ze nie wspomnę, jak dziecinne to wszystko było. Jakby przedszkolak wymyślał plan wydarzeń.
W korporacji, na zjeździe integracyjnym, jawny romans z szefem w namiocie. Potem romansowanie w czasie bankietu. Te dziwne niedopowiedzenia, dialogi o niczym. Te opisy, jak zamawia i je pizze sama - co za zapchajdziury. Potem zawał ojca, i on mówi, że nie ma siły trzymać telefonu, ale za chwilę wysyła jej smsa. Potem prosi, by pojechała poinformować firmę, bo komórka w kieszeni jest do grania chyba. A przełożony mówi, by przekazała coś szefowi, jakby i on zadzwonić nie umiał.
A na koniec absurd absurdów - przyszły zięć, który okazuje się ojcem swojej dziewczyny. I przejście z tym do porządku dziennego. A! No i domysły Szef, który pije i wyzywa Cassie, bo on wie! Wie, chociaż gówno wie.
Tragedia. Naprawdę. Brzydkie słowa nasuwają mi się na język. Jak to się może komuś podobać? Jak to w ogóle zostało wydane?!
Ubolewam nad poziomem współczesnej literatury.

O matko. Taka ocena?

Cassie właśnie przeprowadziła się do Berlina i jest na etapie szukania nowej pracy i poznawania miasta.

Kiedy zatopiona w myślach nieuważnie wpada na peronie na zielonookiego mężczyznę, nie przypuszcza, że to on okaże się jej nowym szefem.

Jack też nie spodziewa się, że to w tej kobiecie się zakocha.

Sara jest owocem jednonocnej przygody Cassie sprzed dwudziestu lat. Nie zna swojego ojca. Jej matka przeżywa traumę związaną ze swoim poczęciem, do której często wraca myślami, szczególnie w tym mieście.

Kiedy kobieta znajduje wymarzoną pracę i powoli się urządza jak grom z jasnego nieba wraca przeszłość. Efekt jednego błędu poplącze losy czterech osób: Cassie, Jacka, Sary i jej nowo poznanego chłopaka.

Początek książki mnie wciągnął, czytało się szybko i przyjemnie. Później nastąpił moment stagnacji, po którym wydarzenia tak przyspieszyły, że warto było czekać. Nie podobało mi się rozwlekanie opisów codziennych czynności, jak np to, że Cassie umyła zęby szczoteczką wyjętą z plecaka, do którego wcześniej ją spakowała. To było zbędne.

Polubiłam bohaterów. Jack ciągle jest zatopiony w przeszłości i potrzebuje silnego impulsu, by się od niej uwolnić. Cassie jest bardzo rozsądną osobą, podchodzi do nowego związku z pewną nieufnością i nie robi od razu planów na przyszłość. Jest też doskonale zorganizowana i oddana pracy. Wkłada serce w to co robi i potrafi okazać empatię nie tylko bliskim, lecz także klientom.

Zakończenie powieści było bardzo wzruszające, aż łezka zakręciła się w oku. Jak na debiut książka jest bardzo dobra.
Chętnie przeczytam także inne tytuły autorki.

Jack też nie spodziewa się, że to w tej kobiecie się zakocha.

Sara jest owocem jednonocnej przygody Cassie sprzed dwudziestu lat. Nie...

‼️RECENZJA PATRONACKA‼️

Tytuł: Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem
Autor: Alex Sand
Wydawnictwo: WasPos

Dziękuję autorce za zaufanie i możliwość objęcia patronatem jej debiutu.

Kochani jeśli szukacie dobrej obyczajówki to serdecznie polecam wam ten debiut. Nie zawiedziecie się. Autorka włożyła ogrom pracy w napisanie tej książki i jest ona dopracowana w każdym możliwym szczególe.

Główni bohaterowie to Cassie i Jack. Poznają się dość nietypowo bo na dworcu w Berlinie. Spotkanie nie było dość udane i przyjemne, ale spotykają się ponownie ponieważ Cassie dostaje pracę w firmie gdzie Jack jest prezesem. Coś ich ciągnie ku sobie, już od samego początku można wyczuć, ale tajemnice i dramaty z przeszłości skrzętnie utrudniają zbudownie związku.

Czy pomimo przeciwności losu uda się im?

Myślę, że ta pozycja spodoba się każdemu kto lubi literaturę obyczajową gdzie są pewne tajemnice i dramaty. Autorka ma bardzo świetne i świeże pióro, książkę czyta się bardzo szybko. Nie czuć nudy i nie ma zbędnych opisów za którymi nie przepadam.

Ogromnie i serdecznie polecam sięgnąć po bardzo dobry debiut. Już czekam na kolejną książkę autorki, którą z miłą chęcią przeczytam.

@waspos

#recenzja #recenzjapatronacka #alexsand #niezapomniszotymcocizrobiłem #waspos #czytamksiazki #czytamlegalnie #kochamksiazki #zaczytanamama86

‼️RECENZJA PATRONACKA‼️

Tytuł: Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem
Autor: Alex Sand
Wydawnictwo: WasPos

Dziękuję autorce za zaufanie i możliwość objęcia patronatem jej debiutu.

• NIE CZYTAM
  • Ebook do kupienia