Ukochana gangstera

Okładka książki Ukochana gangstera I.M. Darkss
Okładka książki Ukochana gangstera
I.M. Darkss Wydawnictwo: Akurat Cykl: Ukochana gangstera (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Ukochana gangstera (tom 1)
Akurat
2021-11-03
2021-11-03
erotyk romans miłość seks gangster niebezpieczeństwo pożądanie uczucia zakazane niegrzeczne sekret

„Ukochana gangstera” to moja druga powieść tej autorki, ale niestety, tym razem nie było tak super jak poprzednio. Nie wiem czemu... Czy to ta historia, czy po prostu nie ten czas? Sama nie wiem, ale nie skreślam jeszcze, mam w domu dwa pozostałe tomy serii więc sprawdzimy czy dalej będzie mi się bardziej podobać ;)

Dziewczyna mająca zdobyć miłość faceta, który nie jest zdolny do takich uczuć.
Czy jej się to uda?

Historia sama w sobie nie jest zła, choć podobne wątki już się przeplatały. Styl pisania autorki, też mi się podoba. Tak jak w poprzedniej książce stwierdzam iż jest on lekki i przyjemny. Jedyne co, to ta książka nie wywołała we mnie jakiś większych uczuć (jeśli czytaliście to mam nadzieję, że u Was było lepiej). Dlatego naprawdę nie wiem, czy ta książka sama w sobie czy po prostu to nie była odpowiednia pora na nią. Może za dużo ostatnio było tej tematyki? Sama nie wiem.

Dziewczyna mająca zdobyć miłość faceta, który nie jest...

Standardowo gangster szuka kobiety posłusznej która będzie na każde skinienie bez prawa głosu. Ona niby "wytresowana" i posłuszna, ale zawsze musi powiedzieć lub zrobić coś nie tak.
Historia jakich wiele.

Ps. Jedynie ciekawi mnie fakt że jego siostra, Cleo jest nie widoma a bez problemu robi zdjęcia, sama oddała się na łąkę bez żadnej pomocy. Jakoś brak spojnosci jak dla mnie.

Historia jakich wiele.

Jestem świeżo po lekturze i nie wiem co myśleć Ukochana gangstera I. M. Darkss Uwielbiam książki w mafijnym klimacie, więc z przyjemnością sięgnęłam po tę książkę. Opis był obiecujący, ale czy obietnice się sprawdziły? Okładka mnie nie urzekła i niestety książka też nie do końca. Trochę mi tu mało tej mafii i mało akcji. Przeczytałam do końca, więc nie jest tak źle Na plus zasługują przedstawiono emocje i bardzo przyjemnie i z wyczuciem opisane sceny seksu Relacje między głównymi bohaterami były ciekawe, jednak po za tym niewiele więcej się działo. Czytało się szybko i bez ziewania 😀

Jeśli lubicie romanse mafijne, sceny miłosne i niebezpieczne gry pomiędzy klanami, to ta książka przypadnie wam do gustu. Dla mnie miejscami chaotyczna. Relacja bohaterów to nic innego jak czysty układ. Ona próbuje odegrać kobietę idealną przy boku takiego mężczyzny jak Roth, a on musi poradzić sobie w problemowych sytuacjach. To tylko od nich zależy, w którym kierunku ta znajomość pójdzie.

Książka słaba. Niektóre wydarzenia przeskakują z jedno w drugie bez logiki. Główna bohaterka bardzo chaotyczna. Nie zapadnie mi w pamięć. Nie zachęciła do przeczytania kontynuacji.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na początku miałam niezły zonk, bo kompletnie nie rozumiałam o co chodzi. I tak naprawdę to nie do końca wszystko się wyklarowało moim zdaniem. Ale muszę przyznać, że podoba mi się ta książka, bo nie ma typowego schematu. Może jest momentami zbyt mocno ckliwa i toksyczna, ale ma fajny vibe. Nie powiem, że była to dobra książka, choć ocena może o tym świadczyć, ale dobrze się przy niej bawiłam.

Logan Roth niebezpieczny, zabójczy, przystojny gangster o nie do końca jasnej przeszłości o której bardzo mało wiemy, czemu taki się stał, co się takiego wydarzyło kiedyś?
Elizabeth Hallwell została wytrenowana przez własnego chciwego i bezwzględnego ojca, żeby zdobyła miłość Logana, ale czy to jest możliwe, skoro jakiekolwiek uczucia są mu obce.
Historia tej dwójki nie do końca zrozumiała, kiedy, jak i dlaczego Logan postanowił w ten sposób zdobyć narzeczoną, w jaki sposób została wybrana do tego Elizabeth? Czytając zadajemy sobie masę pytań i nie na wszystkie dostaniemy odpowiedzi. O czym Logan myślał, jakie miał nastawienie wobec wybranki, jakie były kryteria dostania się tam? Zachowanie jego wobec Elizabeth także zastanawiało , sporo do życzenia bo przy ludziach był oschły, a nawet jakby była niewidzialna dla niego. Ale gdy już byli sami, to był zupełnie inny, do czasu aż Elizabeth nie przekraczała jakieś niewidzialnej granicy, wtedy wycofywał się od razu.
Powiem wam, że bardzo brakowało mi perspektywy Logana jak to wyglądało jego oczami, i co myślał gdy ją zobaczył, dlaczego wybrał ją?
Czytaliście, a może planujecie?
Książka przeczytana na @legimi
#terazczytam #czytambolubie #czytaniejestfajne #czytaniejestsexy #uwielbiamczytać #czytampolskichautorów #bookstagram #polishwoman #czytanie #czytanieuzależnia #czytanietopasja #czytampolskieksiążki #ksiazkidobrenawszystko #czaswolny #czasdlasiebie #igbooks #czytamlegalnie #książka #romans #czytamznutką #romansmafijny #grzeszneksiążki #ukochanagangstera #erotyk #sekret #niebezpieczeństwo #gangster #zakazane #uczucia #pożądanie

Historia tej dwójki nie do...

Cóż...
Zacznijmy od początku...
Od początku, którego nie da się czytać. Jak zawsze przeczytam każdą książkę, tak tą po pierwszym rozdziale miałam ochotę zamknąć i sprzedać. Jednak powoli zaczyna się człowiek wkręcać w fabułę.

Na początku biedna, wystraszona i zafiksowana bohaterka, która nie wie czego chce i czego od niej oczekują, a później nagle staje się córką gangstera, która rzuca nożami i potrafi walczyć.

Wątki... różnie bywa, przeplatające się HATE-LOVE, LOVE-HATE. Było już tego sporo. Oczywiście wszystko wyjaśnia się dopiero na koniec, jakby autorka zapomniała dopisać w trakcie lub miałaby być dalsza część.

I na koniec. Coś co mnie boli.

Wiem, że po polskich lekturach, nikt nie lubi opisów, ALE na litość cokolwiek: jak była ubrana?, jak wyglądają sypialnie?, (W których non stop notabene przebywają bohaterowie),jak wygląda dom, jadalnia, ogród? Cokolwiek...

Mimo, że byłam, już od początku, specyficznie nastawiona to w konsekwencji przeczytałam w kilka godzin.

Cóż...
Zacznijmy od początku...

Nie dałam rady przez nią przebrnąć... Jestem z tych, co nie odłożą książki dopóki nie skończą, nie ważne jak byłaby kiepska.. Jestem w stanie doczytać nawet największy gniot, ale to... no nie! Zwyczajnie nie dałam rady. A jeśli książka podczas czytania irytuje mnie do tego stopnia, że mam ochotę ją spalić w kominku to jest to znak, że jest naprawdę zła... Chaotyczna fabuła, nic nie ma sensu i się kupy nie trzyma. Akcje pomieszane, pogmatwane, ciężko momentami ogarnąć co się właściwie dzieje. Scen seksu w tej książce jest tyle samo co nudy i żenady - czyli cały ogrom. Nie polecam, szkoda czasu.

Elizabeth młoda, ładna dziewczyna, która została wychowana na pewnych zasadach przez bezwzględnego ojca. Wychowanie nie polegało na czułych słowach od ukochanego ojca lecz miedzy innymi na walkach wręcz i braku okazywania uczuć. Elizabeth miała być twarda żeby mogła radzić sobie w tym świecie, który ma swoje reguły.

Ojciec postanawia oddać córkę Loganowi, która ma być mu posłuszna i zachowywać się jak przystało na kobietę gangstera. Ewentualny powrót do ojca będzie jego i jej porażka.
Ten świat potrafi zaszokować, a kobieta może być w nim czułym punktem aby zniszczyć gangstera lub marionetka w osiągnięciu celów biznesowych.

Logan pełen testosteronu gangster, który jest pewien, że nie wie czym jest miłość i nie chce poznać tego uczucia.

Biorąc Elizabeth pod swój dach zresztą nie ja pierwsza jest zdziwiony jej zachowaniem, ale ona doskonale wie, że tu nie ma miejsca na uczucia. Ten dom i świat ma swoje reguły, a ona musi się dostosować. Czy jej się uda ⁉️

Kim będzie Elizabeth dla Logana ⁉️
Czułym punktem czy tylko jedna z wielu ⁉️
Do jakiego stopnia Elizabeth wpłynie na Logana⁉️
Czy Elizabeth poniesie porażkę i wróci do ojca⁉️

Książkę bardzo dobrze się czyta łącznie ze scenami miłosnymi.
W książce dużo się dzieje i nie masz ochoty się od niej oderwać. Jej akcja nie wiem jak to opisać nie do końca była dla mnie przewidywalna 🙌

Niestety jest jeden minus tej opowieści. Mianowicie dlaczego tylko 382 strony ⁉️😭

Polecam‼

Ojciec postanawia oddać córkę Loganowi, która ma być mu...

• Mafia
  • Romans