Wygrana

Okładka książki Wygrana
Tim GroverShari Wenk Wydawnictwo: OSMpower, OSMPOWER sp. z o.o. poradniki
poradniki
Winning: The Unforgiving Race to Greatness
OSMpower, OSMPOWER sp. z o.o.
2021-01-01
2021-01-01
2021-05-21
motywacja poradnik rozwój osobisty

Okładka książki Nieustępliwy Tim Grover, Shari Wenk
Nieustępliwy Tim Grover, Shari W...

Świetna.

Świetna.

Trener mentalno-sportowy mistrzów NBA: Michaela Jordana i Kobe Bryante'a. Zna się na fachu.

🏆 Zdobądź WYGRANĄ w każdej dziedzinie życia! 🏆

Tim S. Grover, trener niepokonanych zwycięzców i autor bestsellerowej książki "Nieustępliwy", zdradza sekrety sukcesu nie tylko w sporcie, ale także w biznesie, przywództwie i życiu. „WYGRANA” to pozycja dla tych, którzy pragną być numerem jeden i nie godzą się na przeciętność!

Czy jesteś przedsiębiorcą, prezesem dużej firmy, sprzedawcą czy sportowcem, który pragnie stanąć na podium? A może po prostu dążysz do osiągnięcia wybitnych wyników w dowolnej dziedzinie? Niezależnie od tego, ta książka wskaże ci drogę do sukcesu i pozwoli pozostawić konkurencję daleko w tyle!

Z "WYGRANA" dowiesz się, dlaczego warto odważyć się być nietypowym i zdecydowanym, jak stoczyć bitwę w swoim umyśle, i jak osiągnąć WYGRANĄ niezależnie od innych. Z Timem Groverem poznasz także nieznane oblicze sukcesu, które wymaga oddania, działania bez duszy, i wiedzy, że zwycięstwo to nie maraton, ale bezlitosny sprint do celu!

Nie trać czasu na półśrodki. Przygotuj się na mentalną rewolucję! "WYGRANA" to zwycięska trzynastka – trzynaście nieoczywistych prawd o sukcesie, które zmienią twoje życie!

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie, ta książka jest dla ciebie! 📚💪

#TimSGrover #WYGRANA #Zwycięstwo #Sukces #Motywacja #RozwójOsobisty #Sport #Przywództwo #Biznes #Książka #Bestseller #ZacznijWygrywać

🏆 Zdobądź WYGRANĄ w każdej dziedzinie życia! 🏆

Czy jesteś przedsiębiorcą, prezesem dużej firmy,...

Jestem osobą żywo zainteresowaną tematem osiągania wyników i całej mentalnej otoczki z tym związanej. Tim Grover w duszy mi gra, bo ostatnimi czasy mam wrażenie, że żyję w jakiejś wielkiej iluzji dotyczącej wyników. A tutaj kubeł zimnej wody.

Do książki warto podejść z otwartą głową i nie obrażać się na wstępie. Zmusza do refleksji nad poświęceniem i to nie tylko tym czysto sportowym.

Codziennie zwycięstwa również wymagają poświęceń. Naprawdę trzeba wiedzieć co i po co się robi. Krótka, ale ciekawa lektura.

Świetna. Bez głaskania autor tłumaczy i pokazuje ciemną stronę 'wygranej' poparte przykładami sportowców z którymi pracował (o których mogliśmy słyszeć). Polecam!

Jeszcze lepsza niż "Nieustępliwy". A to właśnie pierwsza książka Grovera wydawała się dla mnie nie do przebicia.

Autor-wymiatacz mówi jak jest i ilustruje to przykładami swoimi i jego podopiecznych-wymiataczy.

Must have dla każdego, kto chce wygrywać, a nie rywalizować.

Must have dla każdego, kto chce wygrywać, a nie rywalizować.

• Do kupienia
  • Mam!