Mistrzowie czyli 101 inspirujących historii ludzi sukcesu

Okładka książki Mistrzowie czyli 101 inspirujących historii ludzi sukcesu praca zbiorowa
Okładka książki Mistrzowie czyli 101 inspirujących historii ludzi sukcesu
praca zbiorowa Wydawnictwo: Promnet poradniki
poradniki
Promnet
2018-02-14
2018-02-14

Książka pozwala poukładać w głowie / energetycznie to, że da się osiągnąć sukces wbrew przeciwnościom. Osiągnąć prawdziwą wolność w Swoim Życiu.

Jako jeden z współautorów, (Str.216 • Brian Tracy) ale i czytelnik 100 innych miniBIOGRAFII w niej zawartych • gorąco polecam tę pozycję.

Miedzy innymi dzięki niej, tworzę projekty jak TEN:
🪙💎 NATURALNY PIENIĄDZ 🔶⚪️

Złote pozdrowienia.

Miedzy innymi dzięki niej, tworzę projekty jak TEN:
🪙💎 NATURALNY PIENIĄDZ 🔶⚪️

Złote...

Książka o motywacji jak to innym znanym ludziom się udało zdobyć na szczyt swoich umiejętności.

Jak dla mnie książka jest o tyle fajna, że mogę sobie przeczytać jeden rozdział dziennie, tak jak wspominali czytelnicy poniżej - rano, przed śniadaniem, po to, aby nakręcić się do działania. 101 Historii ludzi sukcesu - większość z nas ich zna, a niekoniecznie jesteśmy świadomi, że ich życie było przeplatane rozmaitymi trudnościami, a mimo to, ''wybili się''. Podczas czytania uświadamiałem sobie, że skoro oni mogli i im się udało, to mi też może. Motywująca.

cieakwa

cieakwa

Bardzo motywująca i przyjemna w czytaniu. Świetna na śniadanie jako codzienna porcja pozytywnej energii i chęci do działania. Aż się odechciewa marnować czas na głupoty!

bardzo motywująca

bardzo motywująca

Mistrzowie czyli 101 inspirujących historii ludzi sukcesu to książka powstała z dzieki @sukcespl i 101 autorów. Każda historia w niej zawarta opisuje ludzi wybitnych, którzy pomimo przeciwności losu odnieśli upragniony sukces. Nie jest to książka na jeden wieczór. To książka, której czytanie sprawdza się rano, dając motywacyjnego kopa.

Wielu z nas patrząc na wybitnych ludzi ze świata filmu, sportu, nauki czy sceny muzycznej myśli, że wszystko przyszło im łatwo i przyjemnie. Z książki tej dowiadujemy się, że wcale tak przyjemnie nie było, a drogi które musieli przejść często były drogami przez ciernie. Ludzie sukcesu charakteryzują się determinacja i wewnętrzną siłą, która nie pozwala im spocząć na laurach. Konsekwentnie dążą do wyznaczonego wcześniej celu, krocząc przez życiowe burze, przeskakując kłody rzucane pod nogi przez ludzi zawistnych, a przede wszystkim walcząc sami ze swoimi słabościami.

Podsumowując, jest to książka która powinna znaleźć się koło Twojego łóżka. Nie odkładaj jej na półkę. Czytaj ją codziennie i czerp pełnymi garściami motywację płynącą z jej kart.
www.ksiazkimotywacyjne.pl

Wielu z nas patrząc na wybitnych...

Ciekawa książka z historiami, z którymi miło jest zaczynać dzień. Historie są krótkie, przez co czasem pozostawiają pewien niedosyt, jednak nadal są to dobrze wydane pieniądze :)

Publikacja o inspirujących ludziach, do poczytania i przejrzenia. Bardzo ciekawa. Polecam.

Książka czytana co dzień po jednym rozdziale doskonale motywuje do rozpoczęcia dnia pracy na swój sukces.

Jako jeden z współautorów, (Str.216 - Brian Tracy) ale i czytelnik 100 innych miniBiografii w niej zawartych - gorąco polecam tę pozycję.

Książka pozwala po kawałku układać sobie w głowie - że jednak się da (osiągnąć sukces wbrew wszystkim przeciwnościom).

• Wysoko Cenione
  • Biznes