Sick Heart

9781950232611
Mixed Martial Arts Romantic Suspense Dark Sociology > Abuse

2056

Na półkach: , , , , , , ,

Cóż, to była zupełnie nieoczekiwana historia. Nie dlatego, że była to mroczna książka, która zawiera kilka naprawdę niepokojących i brzydkich rzeczy, które przytrafiają się bohaterom, ale dlatego, że okazała się niesamowitym romansem. Ta książka jest o naprawdę okropnych rzeczach, które mogłyby przydarzyć się każdemu z nas, autorka ostrzegła nas przed wydaniem tej książki, że będzie zawierać mroczne niepokojące materiały, ale także, że jest to słodka historia miłosna. Czy może być mroczna i słodka w tym samym czasie? Oczywiście, że może.
Cort i Anya to tylko dwoje z tysięcy dzieci, które zostały wciągnięte do obrzydliwie pokręconego świata, w którym nie są nawet uważane za ludzi, tylko za rzeczy, które mają osiągnąć cele swoich zboczonych mistrzów. Cort jest zawodnikiem na ringu, walki MMA, w których tylko jedna osoba opuszcza ring, a Cort jest najlepszym zawodnikiem. Jest bezwzględny na ringu. W końcu nazywają go „Sick Heart” Chorym Sercem.

Anya też jest wojowniczką, tylko w zupełnie inny sposób. Jako osiemnastolatka jest już za stara dla swojego pana, więc dlaczego jej pan trzyma ją w pobliżu? Ona nawet nie mówi, więc jaka jest jej wartość? Staje się nagrodą Corta, kiedy wygrywa swoją ostatnią walkę, której nie miał wygrać.
Ja jednak rozgryzłam i domyśliłam się jak może potoczyć się ta historia i cieszę się, że dla nich wszystkich ta historia skończyła się szczęśliwie, bo zasługiwali na nią. Zło zostało zniszczone, ale tylko w ich przypadku, bo jak wiadomo niewolnictwo, zwłaszcza dzieci nigdy się nie skończy, puki jest na nich popyt ,a złych/zboczonych i bogatych ludzi na tym świecie nie brakuje.

Na półkach: , , , , , , , , ,

To zdecydowanie nie moje klimaty. Przeczytałam ale zdecydowanie chcę zapomnieć.

To zdecydowanie nie moje klimaty. Przeczytałam ale zdecydowanie chcę zapomnieć.

Na półkach: , , , , , , , , , , , ,

Niewyobrażalnie zepsuty świat. Niewyobrażalnie zepsuci ludzie.
Cała ta historia... chciałabym, by pozostawała tylko w wyobraźni, ale niestety tak niewyobrażalnie zepsuty, skotumpowany świat istnieje.
I choć my rano pijemy kawkę, w południe jemy ciepły obiadek a wieczorem strzelamy sobie lampkę wina, to nie zmienia to faktu, że w tym samy czasie gdzieś tam, są wykorzystywane dzieci. Są gwałcone, mordowane.
Pewnie w chwili w której ja uśmiecham się do swojego dziecka, inne jest smutne, samotne, głodne, pobite, konające.

Nie wierzyłam w to. Nie wierzyłam dopóki nie obejrzałam aż 30 minut filmu "Oczy diabła" więcej moja psychika nie dałaby rady znieść.

To niewyobrażalnie smutne :( :( :(

Autorka w tej książce dała tym dzieciakom nadzieję. Trudna książka ale dobrze, że jest, że chociaż tak przypomina o istniejącym problemie.

Niewyobrażalnie zepsuty świat. Niewyobrażalnie zepsuci ludzie.

• Romans
  • Dark