#AgileKtóryDziała. Pracuj zwinnie i skutecznie

Okładka książki #AgileKtóryDziała. Pracuj zwinnie i skutecznie Tomasz Borowiec, Michał Dusiński
Okładka książki #AgileKtóryDziała. Pracuj zwinnie i skutecznie
Tomasz BorowiecMichał Dusiński Wydawnictwo: Helion poradniki
poradniki
Helion
2021-04-10
2021-04-10
scrum agile kanban startup biznes

Książka wydaje się prosta, ale na pewno nie jest tylko dla początkujących.
Doświadczonym Scrum Mastertom pomoże wrócić do prostych zasad, znaleźć sposób na łatwe odświeżenie wiedzy w zespole.
Nawet temat user stories potrafi naprostować - moje zespoły zbyt komplikowały, dzięki książce przypomnę jak to powinno działać

Książka wydaje się prosta, ale na pewno nie jest tylko dla początkujących.

Krótka, ogólna książka omawiająca Agile

Krótka, ogólna książka omawiająca Agile

Bardzo dobra pozycja. Jasno i klarownie przedstawiony system pracy. Zrozumiały dla początkujących.

Genialna książka. Pełna przykładów, prostych analogii i zdroworozsądkowych odniesień. Sięgając po nią nie myślałam, że tak bardzo mi się spodoba. Będę sięgać po nią wiele razy, użyję do tłumaczenia czym jest agile, scrum i kanban osobom, które z tematem nie miały jeszcze styczności. Chętnie przeczytałabym jeszcze coś tych autorów. Tylko może tym razem coś o kika poziomów wyżej.

Scrum w przystępnym wydaniu. Opisane super językiem i uzupełnione świetną grafiką. Bardzo przyjemna książka. Tłumaczy prosto, jasno i klarownie bez sztywnych regułek i niezrozumiałych zdań. Bardzo polecam.

Swietnie napisana ksiazka dla tych ktorzy nie wiedza totalnie nic o Agile, ale tez dla tych ktorzy chca swoja wiedze latwo uporzadkowac.

Zwinnie przedstawiony Agile. 8 za lekkość przekazania wiedzy.

Zwinnie przedstawiony Agile. 8 za lekkość przekazania wiedzy.

Daję maksa nie ze względu na merytorykę, ponieważ poznawanie świata Agile i Scrum zaczynam właśnie od tej pozycji, a za całą resztę. Czyli za fenomenalne ilustracje, przede wszystkim pomagające zobrazować i zrozumieć teorię, lekkie i humorystyczne pióro autorów pomagające wciągnąć z rumieńcami, uśmiechem a także pełnym zainteresowaniem i zaangażowaniem w przekazywaną treść oraz za przejrzysty podział wiedzy, uformowanie tak rozległych terminów w esencjonalnej formie, pomagając w bardzo szybki i przyjemny sposób poznać najważniejsze obszary tego świata, przyswoić podstawową wiedzę i stworzyć z tego kompendium kluczowych pojęć.

Krótko, zwięźle i na temat. Widać olbrzymie doświadczenie autorów, a przy tym używają prostego języka i mnóstwa praktycznych przykładów błędów i dobrych praktyk. Obowiązkowa lektura dla każdego, kto zaczyna pracę zwinną bądź boryka się z jej wdrożeniem.

Warto przeczytać żeby zapoznać się z podstawami Agile. Przystępnie napisana książka, zdecydowanie nadaje się dla laików w tym temacie.

• Biznes
  • Technika