Krzysiek 
23 lat, mężczyzna, status: Czytelnik, ostatnio widziany 16 godzin temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-12-10 23:07:59
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:

Bardzo populistyczna książka, w dużej mierze nastawiona na myślenie lewicowe. A już stanowcze nadużywanie przykładu...Star Trek w tego typu książce świadczy o dość słabym przygotowaniu merytorycznym autora. Sporo swoich tez wysuwa na podstawie ciekawostek naukowych, co jest absurdem. A już uwielbienie dla minimalnego dochodu dla wszystkich jest komiczne.

 
2018-12-06 20:30:15
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Oni. Mistrzowie słowa, taktu i wyczucia stylu. On - wyobcowany przez środowisko, a jednak tego przez nie poważany. Wywiad rzeka, który musi doczekać się kontynuacji, autorzy mają jeszcze za dużo wątków do ruszenia aby skończyć na tej jednej książce.

 
2018-11-14 19:30:44
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Tyle było oczekiwania żeby się za Don Juana wziąć. I niestety na marne. Nie twierdzę, że to zły poemat, niestety kompletnie nie dorasta do czasów współczesnych. Mnóstwo dygresji autora, które mogły rzeczywiście pasować do jego rzeczywistości, ale obecnie są kompletnie nieinteresujące. Same przygody Don Juana, tak sławetnej przecież postaci mocno rozczarowują. Szkoda.

 
2018-11-06 00:47:08
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Książka bardziej napisana przez autorkę dla samej siebie jako podsumowanie swojego życia, choć da się z niej wybrać kilka błyskotliwych puent i porad. Zresztą Nosowska również zdaje sobie sprawę z (nie)powagi tej książki i wprost o tym w niej pisze. Ni to biografia, ni zbiór felietonów, taki misz-masz, acz całkiem zgrabnie napisany.

 
2018-10-23 00:11:53
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Żulczyk obija twarz czytelnikowi i robi to z zaskakującą precyzją i wyrafinowaniem. Mocna fabuła, gdzie wszystko się klei, bohatera się nie lubi, ale ciekawią jego dalsze losy. A to duża sztuka.

 
2018-10-18 20:09:45
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Fascynująca podróż z autorem po świecie barras, gdzie futbol miesza się z polityką, społecznością a także historią kraju. Wilson przepięknie opisuje chronologiczny rozwój (a czasami zastój bądź dewaluację) argentyńskiego futbolu. A wszystko to w rytmie tanga i boskich piłkarzy, choć o nieco brudnych twarzach.

 
2018-10-07 22:55:18
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Kapusta nie daje za łatwą wygraną, nie stawia pomnika bohaterom swojej książki. Opisuje ich jako ludzi, opisuje ich przypadki, ale daje czytelnikowi swobodną możliwość oceny systemu. I na tym "Agonia" ogromnie zyskuje, ponieważ czytelnik sam jest w stanie docenić pracę służby zdrowia w starciu z systemem.

 
Moja biblioteczka
236 152 564
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (3)

zgłoś błąd zgłoś błąd