Chłopak, który oszalał na moim punkcie

Okładka książki Chłopak, który oszalał na moim punkcie Kirsty Moseley
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Chłopak, który oszalał na moim punkcie
Kirsty Moseley Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Love For Days (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Love For Days (tom 2)
Stand-In Saturday
HarperCollins Polska
2021-03-24
2021-03-24
Danuta Fryzowska
namiętność relacje damsko-męskie spotkanie uczucie

Wyróżniona opinia i

Chłopak, który oszalał na moim punkcie

przeczytanych książek 3489 napisanych opinii 2118

Bardzo przyjemny dla oka ( i serca) romans pomiędzy dwójką całkowicie obcych ludzi. Jak rozwinie się ich znajomość i czy przypadkowe spotkanie w windzie może okazać się lekiem na wszystkie problemy? I czy tak naprawdę można dobrze bawić się na weselu w Szkocji czy jest to totalnie niemożliwe? Polecam! Mi osobiście serduszko kilka razy zabiło mocniej ♥️

Cudowna!!!!

Cudowna!!!!

Zawsze, kiedy sięgam po książki Kirsty mam przeczucie, że to strzał w dziesiątkę i tak też było w przypadku "Chłopaka, który oszalał na moim punkcie". Ale spokojnie, to zdecydowanie pozytywne szaleństwo, bo Theo to niezwykle zabawny i wręcz rozbrajający facet, który z pewnością zdoła Was do siebie przekonać już od pierwszego spotkania (w każdym razie mnie zdołał i teraz jest moim książkowym mężem 😅).

Jeśli tak jak ja lubicie fake dating, to też będziecie zachwyceni. Lucie i Theo poznają się dzięki awarii windy, oboje mają złamane serca i oboje potrzebują udawanego partnera. Rzadko kiedy zdarza się, bym poczuła tak dużą sympatię do bohaterów, nie zliczę też, ile razy śmiałam się w trakcie czytania. Lucie i Theo to istne słoneczka, które potrzebują siebie nawzajem, by posklejać poranione serca. Ich relacja jest pełna czułości, troski i wsparcia, ale też szaleństwa i pikanterii. Cudownie było obserwować, jak ich przyjaźń ewoluuje i powoli zmienia się w głębsze uczucie.

Jeżeli więc macie ochotę na lekką komedię romantyczną, która zapewni Wam porządną dawkę uroku i humoru, książka Kirsty sprawdzi się idealnie. Czytajcie, bo naprawdę warto!

Pełna humoru, zabawnych wydarzeń i tak ogromnej chemii między bohaterami, że trzeba się chwilami powachlować. Przeznaczenie może dotknąć każdego. Najważniejsze żeby nie przegapić tego momentu. Uwielbiam książki autorki i jej styl pisania. Czekam na kolejną część.

Książka lekka, przyjemna z nutka pikanterii. Całość czytało mi się naprawdę dobrze i jeśli ktoś szuka lekkiej komedii romantycznej na jeden wieczór, to myślę, że „Chłopak, który oszalał na moim punkcie” będzie strzałem w dziesiątkę.

Dawno nie czytałam książki Moseley, ale doskonale pamiętam to doświadczenie: wciągająca, wcale nie taka głęboka, choć angażująca opowieść. Tym razem było dokładnie tak samo! I właśnie tego mi było trzeba, żeby oderwać się od notatek.

co to była za książka proszę Państwa!
To drugi tom serii Love For Days i z wyczekiwaniem czekam na trzeci tom! Bardzo banalna, ale piękna historia!
Opowiada tym razem o bracie bliźniaku Theo i jego poczynaniach. Poznaje włoszkę Lucie w windzie i w windzie się jej ożenił! czyż to nie cudowne? :D

co to była za książka proszę Państwa!

Trochę zbyt kolorowa momentami, ale świetna historia. Wciągnęła jak pierwsza część. Tak samo dobra, chociaż dalej moją ulubienicą jest Amy z pierwszej części. Wiedziałam, że Lucas to menda, ale nie sądziłam, że aż taka, przy konfrontacji z nim aż się we mnie zagotowało. Polecam każdemu, kto lubi takie klimaty i chce się zrelaksować.

Kristy Moseley tym razem opowiada historię Lucie, która zmuszona jest zacząć swoje życie od nowa. Właśnie zakończyła wieloletni związek, wprowadziła się do przyjaciółki i rozpoczęła nową pracę. Pewnego dnia, pędząc na spotkanie w wydawnictwie, zostaje uwięziona w windzie z nieznajomym. Spędzony wspólnie czas, pokonany atak paniki i opróżniony karton pączków zbliżył ich na tyle, że spotkanie skończyło się podpisaniem umowy. Ona wyjedzie z nim do Szkocji na ślub brata z dziewczyną, którą on kocha do szaleństwa, a on pójdzie z nią na przyjęcie organizowane przez ojca, na którym będzie jej były. Co wyniknie z ich przyjacielskiej umowy? Czy Teo poradzi sobie patrząc jak jego ukochana wychodzi za innego? Czy Lucie wywoła porządną zazdrość u byłego?
Druga powieść z cyklu Love for days rozbawiła mnie do łez. Książka była lekka i przyjemna. Można się pośmiać i wzruszyć.
Czasem warto w życiu postawić wszytsko na jedną kartę i zobaczyć co los przyniesie. Może wyjątkowa podróż, prawdziwa przyjaźń, odwzajemniona miłość?
Zdecydowanie polecam na lekki i przyjemny wieczór 😊

To było tak idealne, że, aż szok. Tę część polubiłam znacznie bardziej niż pierwszą. Czekam na następną z niecierpliwością. Śmiałam się w kilku scenach. Jednak myślę, że autorka mogłaby zrobić z tego niezły erotyk. Miałam niedosyt scen łóżkowych, które były napisane fenomenalnie.

Kirsty Moseley Chłopak, który oszalał na moim punkcie Zobacz więcej