Queen of Men

Okładka książki Queen of Men Terri E. Laine
Okładka książki Queen of Men
Terri E. Laine Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: King Maker (tom 2) literatura obyczajowa, romans
King Maker (tom 2)
Queen of Men
NieZwykłe
2021-03-17
2021-03-17
romans biurowy romans współczesny

Okładka książki Zły wybór A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Zły wybór A.M. Hargrove, Terr...
Okładka książki Zły chłopak A.M. Hargrove, Terri E. Laine
Zły chłopak A.M. Hargrove, Terr...

Bailey poznała prawdę i czuje się oszukana. Tłumaczenia Kalena już jej nie obchodzą. Jego sekrety i intencje boleśnie ją zraniły. Kobieta nie jest w stanie mu wybaczyć. Postanawia porzucić obecne życie i decyduje się na desperacki krok - powrót do domu.
Tam jej przeszłość przeplata się z teraźniejszością. W odizolowanej od świata społeczności, do której należą jej rodzice i dawna miłość Turner, będzie musiała tłumaczyć, dlaczego wróciła.
Jednak Bailey nie ma pojęcia, że Kelan nie pozwoli jej tak łatwo odejść. Zakochał się, czy tego chciał czy nie. To po prostu stało się faktem.
Nie pozwoli nikomu odebrać mu Bailey, a juz na pewno nie mężczyźnie z jej przeszłości..

Druga część już za mną. Podobała mi się odrobinę mniej, scen erotycznych nie było prawie wcale. Jednakże nie miałam dość tej książki ani przez chwilę i tak o to sposobem przeczytałam ją w tym samym dniu co pierwszą część. Jeżeli myślałam, że poprzednie zakończenie było zaskakujące to przyznam, że te jeszcze bardzo mnie zmiotło z planszy.

Dziewczyna w tej części nie miała łatwo, uciekła do rodziny od Kalena, który ją oszukał. Przynajmniej co do swojego imienia. Na miejscu jest jej dawny narzeczony, jej dawna miłość. Turner nie przestał jej kochać… A z drugiej strony jest Kalen. Chłopak, który nawiedza ją w mokrych snach i nie daje o sobie zapomnieć. Gdy robi się bardziej niebezpiecznie, Kalen wraca po nią. Tylko czy ona z nim pojedzie ? Czy wybierze jego ? I co najważniejsze, czy uda mu się ją ochronić?

Dziewczyna w tej części nie miała...

Dalsza część.. I po prostu polecam.

Dalsza część.. I po prostu polecam.

Po prostu nie i jeszcze raz NIE.

Po prostu nie i jeszcze raz NIE.

Pzeczytałam z nadzieją, że może w drugiej części odnajdę coś dla siebie. Niestety w moim odczuciu gorsza niż pierwsza część. W osotaniej częsci przeczytałam tylko epilog i w sumie nie żaluję, że nie przeczytałam całości.

Przeczytałam pierwszą część i mimo braków byłam ciekawa co dalej.Niestety nic lepiej. Znowu mogło być interesująco gdy bohaterka wraca do swojego konserwatywnego zgromadzenia i spotyka swoją pierwszą miłość do której nadal żywi glębsze uczucia, ale nic nie spełniło moich oczekiwań.Znowu dużo scen seksu do tego przeważnie w sferze snu,wulgarne zwroty wcale nie dodają tu pikanterii a są wręcz śmieszne.

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10
Oczekiwałam czegoś ciekawszego , z ogniem, a tu momentami nudy. Społeczność Amiszy opisana przez osobę nie mająca pojęcia o tych ludziach.
Ogólnie cała seria średnia.

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10
Ogólnie cała seria średnia.

Pierwszą część przeczytałam już stosunkowo dawno, ale jakoś powróciłam do tej serii. Nawet po takim czasie, dobrze pamiętałam co działo się w pierwszej części i szybko odnalazłam wątek historii.🙂

Ta część głównie skupia się na Bailey i jej powrocie do domu. Z jednej strony jest zraniona i oszukana przez Kinga, z drugiej nie chce się przyznać, że coś do niego poczuła. Powrót do domu, do społeczności oznacza, że musi się zmierzyć z przeszłością. Musi sobie wszystko wyjaśnić z Turnerem, byłym narzeczonym. Co się stanie kiedy przeszłość zmierzy się z teraźniejszością?
Czy Kalen pozwoli odejść Bailey?
Którego z mężczyzn wybierze?🤫

Zapraszam do lektury 😄

Zakończenie jest zaskakujące i już nie mogę się doczekać, aż przeczytam kolejną część, żeby dowiedzieć się jak potoczą się losy tej trójki 😀 a przeczytam na pewno 😉

Książka jest cieniutka i czyta się szybko, rozdziały są króciutkie. Książkę przeczytałam w jeden wieczór 😊

Polecam z całego ❤

no i moje nadzieje prysly - w drugim tomie nie zmadrzala - wrecz przeciwnie.

no i moje nadzieje prysly - w drugim tomie nie zmadrzala - wrecz przeciwnie.

Niestety nie porwała mnie

Niestety nie porwała mnie