masztylkowska  
Miłośniczka Coleen Hoover, Kirsty Moseley. Uwielbiam pisać listy, ale nie tylko. Wybieram spośród najlepszych recenzji książek. Posiadam obecnie swoją własną biblioteczkę :)
20 lat, kobieta, gdańsk, status: Czytelniczka, dodała: 12 cytatów, ostatnio widziana 17 godzin temu
Teraz czytam
  • Tabula Rasa
    Tabula Rasa
    Autor:
    To miała być jedna z ostatnich sesji projektu Tabula Rasa – tak twierdzili lekarze. Jednak Sara nie chciała w to wierzyć. Usuwanie jej wspomnień o traumatycznych przeżyciach trwało dłużej niż u innych...
    czytelników: 734 | opinie: 38 | ocena: 6,89 (242 głosy)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-11-13 18:38:43
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Brak mi słów, naprawdę. Fabuła bardzo dobrze rozwinięta, charakterystyka bohaterów odpowiednio dobrana do całości, akcja, miejsce i czas pasujący. Z początku czytałam po kilka stron dziennie, ale wiedziałam, że będzie ona dobra na wieczorny samotny czas. Później zaczęłam pochłaniać każde słowo wydrukowane w książce autorstwa Michelle Richmond. Czytałam już jej poprzednią powieść, jedna ta..... Brak mi słów, naprawdę. Fabuła bardzo dobrze rozwinięta, charakterystyka bohaterów odpowiednio dobrana do całości, akcja, miejsce i czas pasujący. Z początku czytałam po kilka stron dziennie, ale wiedziałam, że będzie ona dobra na wieczorny samotny czas. Później zaczęłam pochłaniać każde słowo wydrukowane w książce autorstwa Michelle Richmond. Czytałam już jej poprzednią powieść, jedna ta.. wydaje mi się lepsza jakościowo. I tak właśnie wszystko skoloryzowane, miejsca opisane takie jak Ocean Beach - daje wizję czytelnikowi, pobudza wyobraźnię... Piękna historia, a zarazem smutna. Często tak jest, że dzieci giną w nieoczekiwanym momencie, gdy spuszcza się je z oka. Niesie ona ze sobą przestrogę dla rodziców. Zachęcam do przeczytania!

pokaż więcej

 
2018-10-08 11:53:56
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:

Brak mi słów naprawdę… Przeczytałam ją w dwa dni, a nadal chce mi się płakać. Przyznam, że dość długo aż tak dużo łez ze mnie nie uszło. Nie mogę do siebie dojść. Z początku byłam niechętna do czytania, ale kilka stron dalej mnie zachęciło do jej przeczytania. Jest bardzo poruszająca, poucza, i jest po prostu prawdziwa. Główni bohaterowie świetnie dobrani, a Jack… no cóż skończyło się to dla... Brak mi słów naprawdę… Przeczytałam ją w dwa dni, a nadal chce mi się płakać. Przyznam, że dość długo aż tak dużo łez ze mnie nie uszło. Nie mogę do siebie dojść. Z początku byłam niechętna do czytania, ale kilka stron dalej mnie zachęciło do jej przeczytania. Jest bardzo poruszająca, poucza, i jest po prostu prawdziwa. Główni bohaterowie świetnie dobrani, a Jack… no cóż skończyło się to dla niego tragicznie. Nikomu nie życzę straty własnego dziecka. Nawet wrogowi. Wydawnictwo otwarte to coś co serdecznie polecam. Miałam atak płaczu przy czytaniu, a teraz mam łzy w oczach. Piękna opowieść o miłości, nadziei, w którą trzeba wierzyć. Książka wartego poświęcenia czasu, jak i pieniędzy. Nie będziecie żałować. Autorka świetnie to wszystko tak nakreśliła, skoloryzowała łagodnie.

pokaż więcej

 
2018-08-31 19:04:31
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Książka poruszająca bardzo. W dodatku bardzo ciekawe, krytyczne momenty z fabuły... Niespodziewane zwroty akcji. Przyznam brawa dla pisarki za to, że umiejętnie wprowadza stopniowo fabułę. Nigdy bym nie wpadła na taką powieść. Od początku Pakt - wydawał mi się złym wyborem, jestem ciekawa bardzo tego, ale z drugiej strony jest to dla mnie zbyt przerażające. Mimo wszystko Jake i Alice kochają... Książka poruszająca bardzo. W dodatku bardzo ciekawe, krytyczne momenty z fabuły... Niespodziewane zwroty akcji. Przyznam brawa dla pisarki za to, że umiejętnie wprowadza stopniowo fabułę. Nigdy bym nie wpadła na taką powieść. Od początku Pakt - wydawał mi się złym wyborem, jestem ciekawa bardzo tego, ale z drugiej strony jest to dla mnie zbyt przerażające. Mimo wszystko Jake i Alice kochają siebie, i są posłuszni. Książka wywarła na mnie duży wpływ, bo jestem w szoku. Jak dla mnie.. dobra, intrygująca historia. Zachęcam do przeczytania!

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
45 40 220
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (7)

Ulubieni autorzy (6)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (5)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd