masztylkowska  
Miłośniczka Coleen Hoover, Kirsty Moseley. Uwielbiam pisać listy, ale nie tylko. Wybieram spośród najlepszych recenzji książek. Posiadam obecnie swoją własną biblioteczkę :)
20 lat, kobieta, gdańsk, status: Czytelniczka, dodała: 12 cytatów, ostatnio widziana 1 dzień temu
Teraz czytam
  • Tabula Rasa
    Tabula Rasa
    Autor:
    To miała być jedna z ostatnich sesji projektu Tabula Rasa – tak twierdzili lekarze. Jednak Sara nie chciała w to wierzyć. Usuwanie jej wspomnień o traumatycznych przeżyciach trwało dłużej niż u innych...
    czytelników: 719 | opinie: 38 | ocena: 6,91 (237 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-08-01 17:44:47

hej, jestem za!Proszę napisz mi wiadomość pw

więcej...
 
2018-07-23 16:42:54
Ma nowego znajomego: NieObecnaDusza
 
2018-07-19 13:59:06
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Co prawda jestem na końcowych stronach. ale.. Jest ona dla mnie zupełnie czymś innym niż do tej pory spod pióra Colleen. Nie spodziewałam się tego, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Kupiłam ją kilka dni po premierze. A dopiero niedawno zaczęłam ją czytać. Fabuła jest tak genialna, proste, ale zarazem chce się przewracać kolejne strony książki.. W dodatku ten zapach.. Czytając ją widzę... Co prawda jestem na końcowych stronach. ale.. Jest ona dla mnie zupełnie czymś innym niż do tej pory spod pióra Colleen. Nie spodziewałam się tego, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Kupiłam ją kilka dni po premierze. A dopiero niedawno zaczęłam ją czytać. Fabuła jest tak genialna, proste, ale zarazem chce się przewracać kolejne strony książki.. W dodatku ten zapach.. Czytając ją widzę wszystko tak wyraźnie, jakby było to realne, ale nie jest to tylko książka.. Fabuła jest intrygująca a zarazem wciąga niczym wir tornada. Gratulacje po raz kolejny dla Colleen Hoover!

pokaż więcej

 
2018-07-11 15:41:55

hej, ja jestem chętna,proszę o wiadomość prywatną

więcej...
 
2018-07-05 01:20:55
Ma nowego znajomego: Boookslife
 
2018-06-20 23:40:38
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Dostałam ją w prezencie z okazji 20tych urodzin. Niby literatura młodzieżowa, a jednak ma przesłanie. Przeczytałam ją w ciąbgu 48h i jestem zarówno zadowolona jak i oburzona. Matka akolholiczka, która co jakiś czas postanawia zmienić się, a potem znowu zatraca się alkoholem. Jej córka - Sara jest w okresie dorastania, jest wysoka i uważa się za grubą. Historia porusza, jak i przeraża..

 
2018-06-19 19:32:33
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:

Książka według mnie jest mądrze napisana i prostym młodzieżowym językiem. Skończyłam ją po kilku godzinach czytania i przypadła ona mi do gustu. Wyciągnęłam z niej morał, że lepiej mieć jedną przyjaciółkę, niż więcej i fałszywe, które obgadują cię za plecami. Książka typowa dla nastolatek, w okresie dojrzewania, ale też jest dobra dla starszych. Po przeczytaniu tej książki czuję niedosyt.. Z... Książka według mnie jest mądrze napisana i prostym młodzieżowym językiem. Skończyłam ją po kilku godzinach czytania i przypadła ona mi do gustu. Wyciągnęłam z niej morał, że lepiej mieć jedną przyjaciółkę, niż więcej i fałszywe, które obgadują cię za plecami. Książka typowa dla nastolatek, w okresie dojrzewania, ale też jest dobra dla starszych. Po przeczytaniu tej książki czuję niedosyt.. Z mało stron.. Ale wszystko się dobrze skończyło i parokrotnie pod czas czytania jej miałam łzy w oczach.

pokaż więcej

 
2018-06-16 08:30:49
Ma nowego znajomego: justynka1987
 
2018-06-15 08:32:05
Została fanką autora: JP Delaney
 
2018-06-06 20:31:42
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
 
2018-05-25 00:34:57
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:

Powieść napisana przez Susan Vaught śmiertelnie mnie przestraszyła, z tego względu iż czytając ją miałam wrażenie, że coś jest nie tak, w powietrzu pojawiał się biały dym, ktoś krzyczał.. Nie wiem, ale powieść ta jest dobra, tylko wywołała u mnie dreszczyk, adrenalinę i strach.. Jest ona podzielona na 4 inne punkty widzenia - Forest, Dariusz, Trina oraz Levi. Wciąga i pobudza mocno... Powieść napisana przez Susan Vaught śmiertelnie mnie przestraszyła, z tego względu iż czytając ją miałam wrażenie, że coś jest nie tak, w powietrzu pojawiał się biały dym, ktoś krzyczał.. Nie wiem, ale powieść ta jest dobra, tylko wywołała u mnie dreszczyk, adrenalinę i strach.. Jest ona podzielona na 4 inne punkty widzenia - Forest, Dariusz, Trina oraz Levi. Wciąga i pobudza mocno wyobraźnię.. Pięknie napisana, z rzeczami paranormalnymi, niczym thriller, dreszczowiec. Przeczytałam ją w bardzo krótkim czasie, i jestem w pełni zadowolona z tego dzieła.

pokaż więcej

 
2018-05-22 22:23:41
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

To kolejna część serii "zdobyć Rosie" Książka ta mnie dość roześmiała w niektórych momentach takich jak o chorobie wenerycznej Josha - byłego chłopaka Rosie.. Książka napisana w prosty sposób, szybko, płynnie czyta się ją. Dobra lektura na poprawę humoru. Bardzo ładnie wszystko opisane ze szczegółami.. Fabułą leci tak szybko zanim się nie obejrzałam jestem na ostatniej stronie książki..... To kolejna część serii "zdobyć Rosie" Książka ta mnie dość roześmiała w niektórych momentach takich jak o chorobie wenerycznej Josha - byłego chłopaka Rosie.. Książka napisana w prosty sposób, szybko, płynnie czyta się ją. Dobra lektura na poprawę humoru. Bardzo ładnie wszystko opisane ze szczegółami.. Fabułą leci tak szybko zanim się nie obejrzałam jestem na ostatniej stronie książki.. Zdecydowanie za szybko. Samą pisarkę Kirsty Moseley bardzo lubię jej dzieła i czekam na kolejne. Może napisze jeszcze historie Setha - którego znamy jako przyjaciela Nate 'a i Ashtona.. Jestem bardzo ciekawa. Kurczę odkładam tą książkę na półkę smutna zarazem jak i zadowolona. Smutna z tego względu, że już koniec.. A jednak wszystko skończyło się dobrze

pokaż więcej

 
2018-05-21 17:14:10
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Książkę tą zakupiłam spontanicznie, podczas zakupów w biedronce. Genialnie napisana, trzymająca grozę i adrenalinę w danych fragmentach. Dzięki tej książce dowiedziałam się, że istnieje takie coś jak Pamięć komórkowa.. To dla mnie była odskocznia, dużo wylanych łez, podczas nieświadomych ruchów głównej bohaterki - Jenny. Akcja toczy się powoli, zwłaszcza na początku fabuły, a potem leci bardzo... Książkę tą zakupiłam spontanicznie, podczas zakupów w biedronce. Genialnie napisana, trzymająca grozę i adrenalinę w danych fragmentach. Dzięki tej książce dowiedziałam się, że istnieje takie coś jak Pamięć komórkowa.. To dla mnie była odskocznia, dużo wylanych łez, podczas nieświadomych ruchów głównej bohaterki - Jenny. Akcja toczy się powoli, zwłaszcza na początku fabuły, a potem leci bardzo szybko. Słuchając muzyki przy czytaniu tej książki, miałam dużo pytań refleksji, no i teraz wszystko już wiem, brutalna prawda… a jednak moje przypuszczenia się potwierdziły, wszystkie kawałki układanki złożyły się w całość..

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
42 37 197
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (7)

Ulubieni autorzy (6)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (5)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd