Chłopak, który oszalał na moim punkcie

Patronat LC
Kirsty Moseley Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Love For Days (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Stand-In Saturday
literatura obyczajowa, romans
Danuta Fryzowska
namiętność relacje damsko-męskie spotkanie uczucie

2028

Jak myślę o dobrych książkach z gatunku romans to na pewno mam na myśli dokładnie taką jak ta. Polecam.

Drugi tom serii "Love for days" jest równie dobry co pierwszy, a nawet lepszy.
Theo co drugi poniedziałek przemierzał trasę z Cambridge do Londynu, gdzie poznaje piękną Amy. Chłopak jest typowym lekkoduchem, dusza artysty i małego chłopca uwięziona w ciele dorosłego i przystojnego mężczyzny, a mimo to nie potrafi zebrać się w sobie, aby zaprosić piękną konduktorkę na...

Bardzo polecam, świetna ksiażka. Theo > Jared

Luciella&Theo

Lucy po ośmiu latach życia w związku, nakrywa swojego narzeczonego na zdradzie i nagle zostaje sama, w dodatku bez dachu nad głową i bez pracy.
Z opresji ratuje ją przyjaciółka, która organizuje jej staż w wydawnictwie oraz oddaje jeden pokój do dyspozycji Lucielli.
Theo od dwóch lat ma zbolałe serce patrząc na miłość brata i Amy. Cały czas nie może sobie...

Świetna ksiażka.

Historia słodka, romantyczna okraszona scenami romantycznymi. Dobrze się czyta, bo autorka ma lekkie, fajne pióro do tworzenia tego typu książek. Nie ma w niej niestety nic zaskakującego, co ujęłoby mnie za serce czy poruszyło jakiś fragment mojej duszy. Lekka powieść, ale bez żadnych fajerwerków. Polecam na wieczorne odreagowanie :)

Oj, jak ja nie mogłam się doczekać drugiego tomu tej serii. Pierwsza część była rewelacyjna, pochłonęłam ją w błyskawicznym tempie. Drugi tom też bardzo dobry. Książkę bardzo szybko się czyta i historia jest wciągająca, ale chyba trochę bardziej przewidywalna. Już czekam na III tom. Polecam!

Polecam

Bardziej wciągająca historia niż w przypadku pierwszej książki, choć bardziej przewidywalna.
Przyjemna lekka lektura

Nie wiem o co chodzi ze stylem pisania autorki ale uwielbiam ja czytać. I mimo że ta seria to zwykły romans, mozna nawet powiedzieć że banalny to i tak nie mogę się od nich oderwać :) polecam kazda jedna książkę pióra Kirsty :)

• 2021
  • Legimi
  • E-book
  • Przeczytane 2021
  • Romans

Dodaj cytat z książki Chłopak, który oszalał na moim punkcie