Shadow man

Okładka książki Shadow man Catherine Wiltcher
Okładka książki Shadow man
Catherine Wiltcher Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Grayson Duet (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Grayson Duet (tom 1)
Shadow man
Kindle Edition
2020-04-27
2020-04-27
mafia kartel romans

Okładka książki City of Thieves Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
City of Thieves Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Tainted Blood Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Tainted Blood Cora Kenborn, Cathe...

Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że jestem zakochana w piórze pani Wiltcher. Pisze historie, które porywają od pierwszych stron, opisy jakie wylewają się z kartek, idealnie działają na wyobraźnie, poza tym dosłownie potrafi zwalić z nóg i dokładnie to zrobiła w tej części. Grayson prawa ręka Santiago, jest ogromnym pokładem spokoju i opanowania, trzeźwo myślącym strategiem, idealnie odczytuje ludzi, a do tego jest równie niebezpieczny jak Santiago. W końcu jego przydomek El Asesino skądś się wziął. Poznajemy jego przeszłość, która w pewien sposób wyjaśnia dlaczego Grayson znalazł się dokładnie w tym miejscu, w którym jest. Anna znana również z części Santiago, dziewczyna która sporo przeszła wplątana w wojnę między kartelami i nie potrafi się z tego wszystkiego otrząsnąć. Grayson wyrwał Anne z rąk porywaczy, zaopiekował się nią po tych wszystkich wydarzeniach, a teraz ratuje ją przed autodestrukcją, jest przy niej i za każdym razem próbuje ją wyprowadzić z ciemności w której się znalazła. Powiem tak, dzieję się wiele a pani CW jak już napisałam na początku, strzeliła we mnie kolejną dawką emocji i odkrytych tajemnic. Jednak, aby w pełni zrozumieć historię, polecam zacząć czytać od trylogii Santiago.

2056

Na półkach: , , , , , ,

Joseph Grayson, aka Cień został po raz pierwszy przedstawiony w Hearts of Darkness (Trylogia Santiago, książka 1). {Dla tych, którzy nie czytali tej serii, nie wiecie, co przegapiliście}

Joseph jest prawą ręką i towarzyszem broni Dantego Santiago, byłego wojskowego, byłego szefa kartelu, poszukiwanego zbiegiem prawa .
Wreszcie możemy zajrzeć do tajemnicy, którą jest Joseph Grayson. Jego postać zawsze była moją ulubioną. Jego przeszłość jest najbardziej bolesna. Spodziewałam się łez, ale w niektórych scenach miałam zablokowane gardło. Historia o tym, jak stał się mężczyzną, którym jest dzisiaj, jest naprawdę piękna. Idealny alfa.
Anna Williams, również przedstawiona wcześniej, została zabrana przez rosyjską Bratvę jako zabezpieczenie przeciwko Santiago. Była wykorzystywana w najbardziej makabryczny sposób, w wyniku czego jest teraz tylko skorupą uroczej dziewczyny, którą kiedyś była. Jej historia złamała mi serce.
Kiedy jest przytłoczona swoją przeszłością, podejmuje impulsywną decyzję o pozostawieniu wszystkiego za sobą i ucieczce. Nigdy nie wyobrażała sobie, w jakim gównie wyląduje. Uwięziona między wojną karteli, nieumyślnie wywołuje efekt domina w wyniku katastroficznych wydarzeń.
Końcówka zwaliła mnie z nóg.
Ta książka była wszystkim, czego się spodziewałam, a nawet więcej! Dostarcza wszystko, co lubię.
Fabuła jest szorstka i surowa, a postacie doskonałe. O co więcej mogę prosić? Cóż, o więcej Dantego.

Wreszcie możemy zajrzeć do tajemnicy, którą jest Joseph...

• Mafia
  • M:Mafia
  • Slow burn
  • Brak polskiego wydania

Dodaj cytat z książki Shadow man