Shadow man

Catherine Wiltcher Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Grayson Duet (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
angielski
mafia kartel romans

Okładka książki Cast stones Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Ocena 8,0
Cast stones Cora Kenborn, Cathe...
Okładka książki Born sinner Cora Kenborn, Catherine Wiltcher
Ocena 8,0
Born sinner Cora Kenborn, Cathe...

Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że jestem zakochana w piórze pani Wiltcher. Pisze historie, które porywają od pierwszych stron, opisy jakie wylewają się z kartek, idealnie działają na wyobraźnie, poza tym dosłownie potrafi zwalić z nóg i dokładnie to zrobiła w tej części. Grayson prawa ręka Santiago, jest ogromnym pokładem spokoju i opanowania, trzeźwo myślącym...

Na półkach: , , , , , ,

Joseph Grayson, aka Cień został po raz pierwszy przedstawiony w Hearts of Darkness (Trylogia Santiago, książka 1). {Dla tych, którzy nie czytali tej serii, nie wiecie, co przegapiliście}

Joseph jest prawą ręką i towarzyszem broni Dantego Santiago, byłego wojskowego, byłego szefa kartelu, poszukiwanego zbiegiem prawa .
Wreszcie możemy zajrzeć do tajemnicy, którą jest Joseph...

• 2021
  • Mafia
  • 1111
  • M:Mafia
  • Slow burn
  • E-book
  • Dark romance

Dodaj cytat z książki Shadow man