Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach

Polska w cieniu żydostwa. Wielcy Polacy o Żydach
wPrawo.pl
2020-12-13
2020-12-13
jacek międlar polska w cieniu żydostwa wielcy polacy o żydach wprawo.pl

Unkel Adi byłby bardzo zadowolony z brunatno-brudnych wypocin tego pana (sprawdzić czy nie ksiądz)

Zbiór faktów i ich komentarzy autorstwa wielu wybitnych Polaków na przestrzeni dziejów. W sumie taka kompilacja, jakich wiele. Ale fakt, że te wypowiedzi są często bardzo słabo znane, sprawia, że nabiera ona wagi i sensu. Warto poznać.

Dzień dobry,
przewrót jaki w Polsce nastąpił po roku 1989 i nie przyniósł oczekiwanych rezultatów, wzbudził we mnie bardzo dużo pytań. Dlaczego Polsce tak trudno powstać? Dlaczego przemysł polski był systematycznie niszczony? Dlaczego polska gospodarka była tak słaba....i wiele wiele innych pytań.
Zawsze ale to zawsze byłem wierny Polsce i przez cały czas szukałem odpowiedzi na moje pytania po dzień dzisiejszy. Dzięki książce Jacka M. potwierdziły się moje informacje i zostały pogłębione. Dzisiaj już znam odpowiedzi na moje pytania i szczerze mówiąc boli mnie to bardzo. Dlaczego? Dlatego że to wszystko co się dzieje jest za naszym pozwoleniem. Tak za naszym pozwoleniem. Jesteśmy bierni i tym pozwalamy przejmować naszą ojczyznę i tak ją poniewierać. Przez naszą bierność tracimy władze w kraju i przyjdzie nam srogo za to zapłacić, bo będą cudze rządy, nasz kraj gwałcony a my wykorzystywani i poniewierani.
Jacku, dziękuję Ci za tę książkę która poszerzyła mój horyzont o wielokroć...
Tą książka powinna być w każdym polskim domu i być impulsem do aktywności każdego z nas!
CWP Tomek

Dzień dobry,
Zawsze ale to zawsze byłem wierny Polsce i przez cały czas szukałem...

Ta książka pokazuje rzeczywistość wielowiekowej i wciąż trwającej, antypolskiej kampanii Żydów przeciwko Polsce i Polakom. Są to fakty przeciwko którym lewactwo ma tylko wrzask, lecz żadnych argumentów. Książka powinna być obowiązkowo czytana dzieciom w przedszkolach oraz powinna zostać wpisana na listę lektur w szkołach średnich. Pozycja obowiązkowa

Rewelacja! Po prostu.

Doskonały zbiór informacji na temat relacji Polsko-żydowskich. Jacek Międlar jest chyba jednym z niewielu pozostałych którzy nie boją się otwarcie powiedzieć prawdy na temat tego jak żydzi od wieków wyzyskiwali (i wyzyskują) Polskę i Polaków.

"W roku 1764 wynosiły długi organizacji żydowskich w ogóle bajeczną na owe czasu sumę półtrzecia miliona, z czego około półtora miliona przypadło na pretensje duchowieństwa (przeważnie Jezuitów, Dominikanów, Franciszkanów),a około 900.000 złotych pol. na pretensje magnaterii.Tego doliczyła się komisja sejmowa, wybrana do tego w roku 1764. Ileż pożyczek nie zarejestrowało się! Drobniejsze wierzytelności zamożniejszej szlachty wiejskiej pozostały zapewne poza spisem, drobniejsze szczegółowo, lecz tak liczne, iż w sumie złożyłyby się również na jaki milion."

Takie oto smaczki zawiera w sobie ta książka. Wszystko poparte konkretnymi źródłami!

Obowiązkowa pozycja dla każdego kto chociaż odrobinę kocha nasz kraj!

Szczerze polecam!

Rewelacja! Po prostu.

Gadzina antysemityzmu karmiona w ukryciu gdzieś w ciemnych i wilgotnych kryptach klasztorów przez 70 lat, właśnie wypełzła.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To książka po prostu doskonała! Gdyby wszyscy w Polsce ją przeczytali nikt by nie miał wątpliwości jak wygladały i wyglądają NAPRAWDĘ relacje polsko-żydowskie.

Jeśli chcesz poznać prawdę o relacjach polsko-żydowskich sięgnij po tę książke. Piorunująca masa materiałów źródłowych, napisana świetnym językiem.! Czyta się jak powieść!!! Coś wspaniałego.

Książka "Polska w cieniu żydostwa" stanowi bezcenne kompendium wiedzy na temat rzeczywistych relacji polsko-żydowskich oraz wpływu, jaki ta nacja wywierała na losy naszego narodu od chwili swego pojawienia się na naszych ziemiach aż do czasów współczesnych.

Już po przeczytaniu kilku pierwszych rozdziałów wiedziałem, że będzie to kolejny bestseller Jacka Międlara, który wywoła histerię środowisk żydowskich oraz "festiwal nienawiści" ze strony opłacanych przez żydów polskojęzycznych szabesgojów. Autor bezlitośnie rozprawił się z nachalnie dziś lansowanym mitem "rzeczpospolitej przyjaciół" konfrontując go z prawdziwym obrazem diaspory żydowskiej na ziemiach polskich, odtworzonym w oparciu o dokumenty historyczne, relacje świadków oraz cytaty wybitnych Polaków pochodzące z różnych okresów naszej państwowości, a dotyczące tzw. "kwestii żydowskiej", czy jak kto woli "problemu żydowskiego". Na polskim rynku wydawniczym nie ma chyba drugiej pozycji opisującej ten temat równie ciekawie, zwięźle i w przystępny dla czytelnika sposób!

Jacek Międlar swoją książką nie tylko wsadził kij w żydowskie mrowisko, ale wsadził go również w szprychy "przemysłu holokaustu", czyli organizacji żydowskich wyłudzających bezspadkowe mienie pozostałe po ofiarach nazistowskich zbrodni. Żerujące na trupach swoich żydowskich rodaków hieny cmentarne z pewnością nigdy mu tego nie wybaczą i będą dyszeć żądzą zemsty, dlatego doceniając odwagę autora powinniśmy udzielić mu wszelkiego możliwego wsparcia. Pamiętajmy, że w walce o prawdę musi On mierzyć się z wrogiem wyjątkowo bezwzględnym, który nie przebiera w środkach by zatrzeć pamięć o swych zbrodniach. Zamordowanie ś.p. dr Dariusza Ratajczaka pokazało dobitnie, do czego potrafi posunąć się Kosher-Nostra gdy stawką jest niewygodna dla nich prawda... Stańmy więc murem za Jackiem Międlarem! Promujmy wszędzie gdzie się da jego książki, portal wprawo.pl oraz inne dzieła. Niech to będzie z naszej strony jasny sygnał dla żydów, że jeżeli nie przestaną o nas kłamać, to zaczniemy o nich mówić prawdę. Stworzenie wspólnego frontu jest szczególnie ważne dziś, gdy staliśmy się obiektem narastającej agresji a wpływowe lobby żydowskie z USA przykłada Polsce do głowy pistolet w postaci amerykańskiej ustawy S447 żądając wypłacenia haraczu wysokości 320 mld USD!

Rekomendujmy książkę rodzinie, przyjaciołom i znajomym, bo to znakomita odtrutka na jad plemienia żmijowego, którym oszczercy pokroju Grossa, Engelking, Abrahamera vel Grabowskiego czy Kosińskiego próbują zatruwać pamięć naszych przodków i zniszczyć dobre imię naszej ojczyzny. Niech "Polska w cieniu żydostwa" będzie obowiązkową pozycją na półce każdego Polaka! Ja ze swej strony polecam tę lekturę szczególnie młodzieży i studentom. Gwarantuję, że zadziała jak "czerwona pigułka" z filmu Matrix! Kto raz ją przeczyta stanie się dożywotnio immunizowany na medialne kłamstwa i koszerną propagandę. Zacznie widzieć świat takim jaki jest naprawdę. Zobaczy coś, czego 99% społeczeństwa nie widzi -czyli prawdę. A prawda to osikowy kołek na żydowskiego wampira wysysającego krew z naszej gospodarki i zabijającego duszę naszego narodu!

P.s.

Słowa uznania należą się również autorowi okładki! Złowrogi nastrój pomieszczenia, w którym menora ustawiona na nakrytym polską flagą stole rzuca cień na polskie godło. W drzwiach czai się postać rzeźnika rytualnego czekającego na dogodny moment by wbić nóż w plecy gospodarza polskiego domu... Doskonała alegoria "rzeczpospolitej przyjaciół Polin"!

Andrzej T.Jędrzejewski

Ksiązka, która powinna stać się lekturą obowiązkową w szkołach.Szczególnie polecam nauczycielom historii w celu uzupełnienia wiedzy. Każdy Polski polityk powinien ją przeczytać 100 razy pod nadzorem.Polecam każdemu, kto chce poznać los naszego narodu z innej, dającej mnóstwo refleksji perspektywy.Zarówno historycznej jak i politycznej.Dziękuję autorowi, który zrobił dla mnie dużo więcej niż szkoły, literatura obiegowa czy reportaże.
Ponadto gratuluję talentu, wiedzy a przede wszystkim odwagi Panu Jackowi!!!

• Nieprzeczytane
  • Nie kupować w prezencie!
  • Gnioty
  • Nieulubione