Zakres obowiązków

Okładka książki Zakres obowiązków Anna Langner
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Zakres obowiązków
Anna Langner Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece, Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Kobiece, Niegrzeczne książki
2021-02-10
2021-02-10
literatura polska

Wyróżniona opinia i

Zakres obowiązków

przeczytanych książek 1918 napisanych opinii 1053

Bardzo niegrzeczna i bardzo wciągająca książka. Końcówka naprawdę mocno zaskakująca, aż ja sama nie mogłam w to uwierzyć. Nic więcej Wam nie zdradzę, zdecydowanie warto przeczytać. :)

NUDA!!!!

NUDA!!!!

Książkę przyjemnie się czyta, jak zwykle u Langner atmosfera jest niepokojąca od pierwszej strony prawie do końca. Przegadany epilog, ale zawsze można go sobie po prostu darować ;)

Naprawdę naciągana fabuła.... Nie powiem akcje dość zaskakujące ale jednak bardzo nieprawdopodobne. Czy mi się podobało? Raczej nie choć nie czytałam z przymusem ;)

@anna.langner_ Magdalena wychowywała sie w domu dziecka wraz z bratem,próbuje ułożyć sobie życie lecz po samobójstwie brata jest jej bardzo ciężko do momentu kiedy dostaje prace w tajemniczej firmie którą prowadzi trzech niezwykle przystojnych i seksownych szefów, pełna tajemnic, gorących momentów historia o szukaniu swojej seksualności, sprawdzaniu swoich granic. 🌺 Bardzo wciągająca historia🌺

🌺Moja opinia 10/10🌺

44/2023
Przeczytalam na Legimi

Czy ja wiem... Ciekawa książki ale przez większość czasu miałam myśl, że gdzieś już to czytałam.
Firma projektowa, dziwni ludzie, ona z bidula, on prezes... I nie chodzi o to, że romanse takie są... Chodzi bardziej o ten "klub" o ich upodobania... Gdzieś to już było.
A może imię "Adam" i właśnie ten klub, spowodowały, że kojarzy mi się z książką innej autorki.

Co do treści. Choć miałam już swoje przemyślenia i odczucia czytałam i nie mogłam się oderwać.
Główna bohaterka jest zwyczajnie w świecie głupia i słaba.
Osoby, które chcą sie wyrwać z kiepskiego życia nie powielają błędów rodziców. A ona jak tylko napotka przeszkodę sięga po kieliszek.
Nie lubie jej.
Główny bohater? Jest dziwny, niby zakochany, nie może o niej przestać myśleć, owszem wybacza jej wszystko! Ale jest coś w nim takiego... "czym jest miłość", "mówiłem ci, że jesteś taka jak my"
jezu.... Wkurzało mnie to.

Jednak w całości, nie biorąc tej książki na poważnie, to jest to lektora na przeczytanie i zapomnienie. Aby umilić sobie wieczór, lub dłuższą podróż.

44/2023
Przeczytalam na Legimi

A może imię "Adam" i właśnie ten klub, spowodowały, że kojarzy mi się z...

Słabe jak barszcz.

Słabe jak barszcz.

Odważna 🔥😈

Odważna 🔥😈

#zakresobowiazkow na wstępie chciałabym podziękować jednej z was, która poleciła mi tę książkę po przeczytaniu ,,wszystko czego pragnę w te święta’’ tamta książka była super ale ta to jakiś kosmos 📖 poznajemy lepiej brata bohaterki z poprzedniej powieści Adama, jego wspólników Mateusza i Szymona, oraz z pozoru wycofaną asystentkę Magdę… Mega wciągająca, nieprzewidywalna, ciekawe postacie, intrygujące. Naprawdę nie mogłam się od niej oderwać… szkoda tylko, że nie będzie kontynuacji ale mimo wszystko mocne 10/10

Magda traci brata i środku do życia, udaje jej się zatrudnić w firmie, z dobrą pensją i choć to wszystko ją martwi, postanawia podjąć wyzwanie swoim trzem szefom. I szybko orientuje się, że nie wszystko mówi się wprost, że to nie jest tylko jedna firma i nie wszyscy są tymi za których się podają.....

Bardzo chciałam ją przeczytać, bo byłam ciekawa co dzieje się dalej z Alicją, rozczarowałam się okrutnie. Również tym, że jej historia totalnie nie klei mi się z jej historią przeszłości, że właściwie jest o niej mało i nie tego się spodziewałam.

Zaskoczyła mnie też fabuła historii, te tajemnice, mnóstwo scen sexu i rozmowy o nim, za dużo, za często za ostro..... Na razie odpuszczam tą autorkę, choć ją lubię, ale ta mnie rozczarowała, nie tego szukałam, a skończyłam ją tylko dlatego, że chciałam wiedzieć jak to wszystko się skończy.

Nie mam teraz przestrzeni w głowie na takie książki, rozczarowanie wielkie.

Bardzo chciałam ją przeczytać, bo byłam ciekawa co dzieje się dalej z...

• Przeczytane 2021