Okładka książki Droga na szczyt Ewelina Dobosz
Ewelina Dobosz Wydawnictwo: Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
Niegrzeczne książki
2021-02-10
2021-02-10

Dramat w tej książce jest tylko seks seks i seks. Koszmarnie, nieudolnie napisane. Tani pornol. Wszystko sprowadzało się tylko do jednego. Obleśne i niesmaczne sceny i rozmowy.
Nie skończyłam. Po prostu się nie da.

Nie skończyłam. Po prostu się nie da.

🩵🩵RECENZJA 💙💙
@ewelinadoboszpisarka
@niegrzeczneksiazki
@instagram.com/niegrzeczne książki

Dzień dobry w poniedziałek.Mam nadzieję, że u Was tak pięknie jak u mnie na Śląsku. SŁONECZKO od rana,piękne niebieskie niebo ,aż żyć się chce.

Zapraszam Was na recenzję książki,którą przeczytałam wczoraj.

Liwia i Daniel to obcy dla siebie ludzie ,ale łączy ich jedno-ogromna pasja do wspinania się. Chcą zdobyć najwyższy szczyt Ziemi.
Każde z nich docierając tam na swój sposób chce o czymś zapomnieć. DANIEL chce w górach pożegnać swoją zmarłą narzeczoną, a LIWIA chce się odciąć od swojego narzeczonego,który ją niszczy.
Namiętność, która się rodzi w górach może przeszkodzić im w zdobyciu celu ,ale też może wszystko utrudnić. Jak sobie poradzą nasi bohaterowie, jakie tajemnice wyjdą na jaw w trakcie wspinaczki ???

O matko ,jak mnie to wciągnęło. Ta chemia między bohaterami była tak silna,że czytałam z zapartym tchem.
Tutaj oprócz wspinaczki,mamy bardzo ciężki temat,który ogromnie mnie zasmucił, to co przeżyła Liwia jest nieprawdopodobne .Ciężko się czyta o takich rzeczach, nie ma możliwości nie przeżywać takich emocji czytając tę powieść.

Liwia I Daniel to fantastyczna para ,ich uczucie było silne ale podszyte ogromnym strachem kobiety,trochę mnie denerwowało jej niezdecydowanie ,ale cieszę się, że tak to się ułożyło.

W tej książce widać pasję, autorka pięknie opowiada o miłości do gór, o rodzącym się uczuciu. Zdecydowanie ta historia mnie pochłonęła i jestem zakochana.....

„Tylko od ciebie zależy, czy to jest góra święta, czy stos kamieni...-wyszeptałem jej do ucha- Czy z góry zejdziesz bardziej człowiekiem, czy tylko małpą...”

Polecam 🥰
#ewelinadobosz#bookscomfort
#kochamksiazkiomilosci
#miłośćdogór
#bookstagrampasja
#czytamzrelaxwithabooks
#maratonczytelniczy #ksiazkitomojezycie #booksismytruelove #bookscomfort #ilovedbooks📖📕📕📖📕 #czytamycodziennie #czytambopotrzebuje #czytampopolsku

🩵🩵RECENZJA 💙💙
@ewelinadoboszpisarka
@niegrzeczneksiazki
@instagram.com/niegrzeczne książki

Zapraszam Was na recenzję książki,którą przeczytałam wczoraj.

Liwia i Daniel to obcy dla siebie ludzie ,ale łączy ich...

Daniel jest himalaistą. Trafia do firmy Liwii i jej narzeczonego Roberta, która ma sponsorować wyprawę na Mont Everest. Warunkiem otrzymania pieniędzy na wyprawę jest udział w niej Liwii. Miedzy Liwią i Danielem w czasie przygotowań do wyprawy rodzi się miłość. Robert jest zazdrosny. Nie chce stracić narzeczonej, z która wiąże duże nadzieje na swoją karierę polityczną. Przeszłość Liwii, którą zdradza Danielowi związana jest z handlem żywym towarem. Boi się również o swoją siostrę, która nie daje znaku życia. Książka super, warto ja przeczytać.

Bardzo fajna historia. Mega mi się podobał klimat, rodzące się uczucie między Livią i Danielem.
Oczywiście irytowalo mnie to że Livia bawiła się uczuciami Daniela, a on był super facetem i kochał ją, szkoda że mu nie zaufała i zamiast dawać się szantażować mogła z jego pomocą zmienić swoje życie. Owszem rozumiem strach ale poświęcić własne życie dla takiego potwora, który nie cofnie się przed niczym nie jest wyjściem..zwłaszcza że pewności żadnej nie miała że mimo ślubu nie zdradzi jej przeszłości.. w chwili gdy zaczęła się zwierzać Danielowi i widziała że on ją wspiera i chce pomóc mogła zaryzykować.
Z problemu uratowała ją siostra i tylko dzięki jej śmierci Livia mogła ułożyć sobie życie z Danielem, który mimo tego jak go skrzywdziła i zwodziła o wszystkim zapomnial i dal jej szanse.
Szkoda ze Livia sama nie wpadła na to by się pozbyć jakoś Roberta..
Ale historia się zakończyła happy endem.

Wspaniała książka, polecam

Wspaniała książka, polecam

Bardzo mnie wciągnęła ta historia. Wydawałoby się, że pomysł jakich wiele, ale nie, tu było coś jeszcze. Odrobina tej pisarskiej magii, która sprawiła, że chciało się czytać dalej, mimo choroby i bólu głowy... To moje pierwsze spotaknie z autorką, ale raczej nie ostatnie. Nieco zawiodło mnie rozwiązanie zakończenia, ale... bez spojlerów.

Książka opowiada jak miłość do gór może łączyć ludzi. Liwia jest współwłaścicielką firmy marketingowej wraz z przyszłym mężem. Daniel, natomiast jest himalaistą, który przychodzi do firmy Liwii, aby otrzymać kontrakt. Warunkiem Liwii jest udział w wyprawie na Mont Everest. Wiadomo, że przygotowania do wyprawy łączą tych dwoje i tworzy się między nimi romans. Jest to cudowna i wciągająca historia z wątkiem handlu ludzi, poznajemy przeszłość Liwii oraz jej siostry. Najbardziej zaskakującym momentem w tej książce jest zejście ze szczytu, gdzie Daniel poznaje prawdę o śmierci Beaty. A jego była narzeczona może pozwala mu na szczęście. Jednak czy po powrocie do Europy Liwia i Daniel będą razem? Czy będzie mogła uwolnić się od narzeczonego i czy dojdzie do ich ślubu?

Widać w tej książce, że autorka oddała kwindesencje pasji do gór głównych bohaterów. Widać, że wiele dowiedziała się na temat trasy jaką pokonywali. I to daje jej ogromny plus oraz sprawia, że jest ona naprawdę interesujaca, a zwłaszcza dla kogoś kto choć trochę jest zainteresowany tematyka górska. Dlatego właśnie wybrałam tę książkę, bo góry nie są mi obce.

Jednak niespodziewalam się, że będzie poruszany tu też bardzo drastyczny temat i co przerażające jest, że nadal gdzieś jest aktualny :(

Historia Liwii i Daniela wciąga, intryguje i rozpala zmysły :) A końcówka totalnie szokuje. W ogólnym rozrachunku nie spodziewałam się takiej historii i myślałam, że zupelnie inaczej się potoczy. Sama fabuła naprawdę mi się podobała i zaskoczyła mnie, choć wiele spraw się zbyt szybko potoczyło, nawet za szybko.

Jest to historia, którą warto przeczytać.

Jednak...

Książka jest mega, nie mogłam się od niej oderwać, bardzo smutna momentami , interesująca w każdym momencie. Trudne tematy poruszane, handel ludźmi, trudny związek i namiętność. Dziękuję za tą książkę

Fajna, wciągająca. Polecam

Fajna, wciągająca. Polecam