Sierżant Cuff 3

Okładka książki Symbioza Krzysztof Komander, Piotr Rogoża
Symbioza Krzysztof Komander,...
Okładka książki Czynnik turyński Krzysztof Komander, Piotr Rogoża
Czynnik turyński Krzysztof Komander,...
Okładka książki Sierżant Cuff 2 Krzysztof Komander, Kinga Krzemińska
Sierżant Cuff 2 Krzysztof Komander,...
Okładka książki Komeda/Mazolewski Krzysztof Komander, Wojtek Mazolewski
Komeda/Mazolewski Krzysztof Komander,...

Sierżant Cuff i Komendant Richman w nieco innej, wyjazdowej odsłonie. Szetlandy to jednak dziwne miejsce :) Plus Penelopka-znana już z drugiej części była żona Cuffa i córka Komendanta. Intryga ..bez zabójstw - a wciągająca. Czyżby domknięcie serii? Może- ale przecież zarazem nowa miłość sierżanta- komendantka posterunku na Szetlandach. Moim zdaniem- warto .

Wydaje mi się że jest to najlepsza część w trylogii Cuffa. Natomiast jeśli miało się styczność z poprzedniczkami to wie czego się spodziewać.

69/2023 bardzo przyjemne słuchowisko. Duet Szyc - Lubaszenko jest świetny, chemia między nimi jest wyczuwalna. Mam szczerą nadzieję że powstanie część czwarta

audiobook(słuchowisko, serial audio) 7/10

Mam spory problem z tym słuchowiskiem. Bo to jest 4/10 albo i niżej. Tyle, że znowu się uśmiałem. A zaczynając słuchać czułem się jakbym wracał do starych dobrych znajomych. Nie podoba mi się jedynie trend audio seriali. Cięcie krótkiej książeczki na mini odcinki tylko po to, żeby wyciągnąć więcej kasy – bardzo słabe...

10 - Arcydzieło;
2 - Tragedia;
1 - Gorzej niż tragedia, nie wiem jak skończyłem;

audiobook(słuchowisko, serial audio) 7/10

10 -...

Fabularnie gorzej niż poprzednie części ale co do humoru lepiej niż 2 która była przerysowana.
Mam nadzieję na kolejną część.swietna seria. Brawa dla audioteki.

Mam nadzieję na kolejną część.swietna seria. Brawa dla audioteki.

Nie podzielam ogromnego entuzjazmu do audiobooków - jestem wzrokowcem, muszę widzieć, co czytam. Ale co jakiś czas ktoś mnie przekonuje, że audiobooki to świetna sprawa, więc próbuję.

Trzecia część fabularnie trochę odstaje, ale pod kątem humoru i gry aktorskiej równie świetne jak poprzednie. Polecam :)

Jedna z lepszych serii komediowych, które nieodmiennie mnie bawią :)

Jedna z lepszych serii komediowych, które nieodmiennie mnie bawią :)

Genialne słuchowisko.

Genialne słuchowisko.

Rewelacyjne słuchowisko, jak zawsze. Chyba najlepsza z części, ale takie wrażenie mam po każdej kolejnej. Fabularnie seria zasługiwałaby na niższą ocenę, ale jako słuchowisko jest genialna.

• Audiobooki
  • Audioteka