Czynnik turyński

Krzysztof KomanderPiotr Rogoża Wydawnictwo: Audioteka kryminał, sensacja, thriller
Audioteka
Montaldo Torinese tajemnica superprodukcja
kryminał, sensacja, thriller
Montaldo Torinese tajemnica superprodukcja

Bardzo dobre słuchowisko! Historia zaczyna się jak prosta obyczajówka, ale szybko skręca w rejony bliższe grozie. Super realizacja, słucha się z dużą przyjemnością. Wisienką na torcie jest kapitalny Arek Jakubik! Szkoda tylko, że to stosunkowo krótka produkcja - większość seriali Audioteki to co najmniej godzina słuchania więcej.

Najsłabsza moim zdaniem pozycja w katalogu produkcji oryginalnych Audioteki. Realizacyjnie dalej na wysokim poziomie, ale tym razem zawiodła fabuła. Piotr Rogoża chyba nie do końca wiedział w którą stronę pójść, opierając się na baśni o żywej wodzie próbował stworzyć słuchowisko akcji/grozy, które wypadło nijako...

Ciekawa i bardzo aktualna historia. Pandemiczny thrillero-horror, którego świetnie się słucha. Dialogi bardzo dobre, a aktorzy dobrani super. Arkadiusz Jakubik w roli bardzo niepokojącego księdza kradnie show dla siebie i aż szkoda, że nie pojawia się wcześniej. Mam nadzieję, że będzie kontynuacja, zakończenie aż się o to prosi.

• 2020
  • Audiobooki
  • Audioteka
  • Literatura polska
  • 2020
  • Audiobook 2020
  • 2020 przeczytane
  • Audiobook

Dodaj cytat z książki Czynnik turyński