What We Do in the Night

Okładka książki What We Do in the Night Stylo Fantôme
Okładka książki What We Do in the Night
Stylo Fantôme Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Day to Night (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Day to Night (tom 1)
What We Do in the Night
Kindle Edition
2019-06-16
2019-06-16
romans new adult BDSM

2056

Ari jest człowiekiem przyzwyczajonym do robienia tego, czego chce, a kiedy stawia sobie za cel Val, nic mu nie stanie na przeszkodzie. Przyciąganie między nimi jest absurdalnie intensywne i Val szybko zapomina o wszystkich narzuconych przez siebie zasadach i zatraca się w tym dominującym, gorącym facecie. Oddanie kontroli na początku nie jest łatwe dla Val, ale kiedy ją oddaje - czuje, jak ciężar jej obowiązków spada z jej ramion - choćby tylko na kilka godzin.
Ari ma inne plany dotyczące siebie i Valentine'a. Kiedy już ją złapał, szybko doszedł do wniosku, że jedna noc mu nie wystarczy. To tak, jakby została stworzona dla niego, wszystkie jego fantazje spakowane są w tę wspaniałą kobietę, która mocno namiesza mu w jego głowie. Składa propozycję i Val oddaje się jemu na wyłączność - na określony czas.
A potem uczucia decydują się dołączyć do imprezy. Ta dwójka pochodzi z zupełnie innych światów. Ari ma własne problemy, a sposób, w jaki Valentine wpłynęła na jego życie, zmusza go do zmierzenia się z kilkoma własnymi prawdami. Jak długo jeszcze mogą utrzymać to, co robią w nocy, zanim wszystko się wyda?
Podobało mi się, jak Val pozostała oddana rodzinie i była gotowa do poświęceń. Jeśli chodzi o Ariego, zdecydowanie jest dupkiem, ale nadszedł czas, aby przeciąć pępowinę z tatusiem i walczyć o swoje pomimo konsekwencji.
Ta historia zawiera interesujące elementy równoważenia świętego i grzesznika.
"What we do in the night" to romans o dwóch postaciach, które są przeciwieństwami, ale potrzebują siebie nawzajem, aby wprowadzić równowagę w swoim życiu. Ta książka spodoba się tym, którzy lubią lęki, dramaty i wybuchowy seks. Mimo, że Ari jest aroganckim dupkiem, słodka i bezczelna postać Valentiny dociera do Ariego i naprawdę tworzą idealną parę, dopóki Ari nie psuje w królewski sposób i nie dostaje tego, na co zasługuje. Ta książka kończy się pysznym klifem, który podsyci ogień w drugiej książce tej serii.

• Współczesny romans,
  • EBOOK