Kościelisko

Cykl: Władcy Runów (tom 4) | Seria: Fantasy
Wydawnictwo: Rebis
The Lair of Bones

Czwarty tom popularnej serii fantasy. Nad ziemią z wolna zapadają ciemności, z coraz mroczniejszego nieba pada budzący grozę deszcz gwiazd. Aby ratować świat przed naciągającym kataklizmem, Gaborn Val Orden rusza na wyprawę w głębokie podziemia, gdzie żyje odpowiadająca za te plagi mityczna Jedyna Prawdziwa Władczyni. Tymczasem pod warowne Carris, któremu znów zagraża nieprzeliczona armia raubenów, na czele swych wojsk ściągają władcy okolicznych krain - jedni, żeby bronić miasta, drudzy, by coś zyskać na rozlewie krwi. Na podstawie Władców Runów powstaje monumentalny trzyczęściowy film w reżyserii Christiana Duguay.

Karlan | 2017-02-09
Nightwolf | 2017-01-12