SPYxFAMILY tom 3

Waneko
2020-08-30
2020-08-30
Amelia Lipko
komedia kryminał romans siły nadprzyrodzone akcja shounen manga

Manga trzyma poziom, jest dokładnie tak zabawnie, jak było w poprzednich tomikach, a dynamika między bohaterami jest czymś, co chyba najbardziej tutaj lubię. Mam też nadzieję, że brata Yor będzie więcej w kolejnych częściach.

Rewelacja

Rewelacja

Na półkach: , , , , , , , , ,

Tomik ciut słabszy od poprzednich, ale cóż, jak zwykle zabawny i lekki. Dodatkowy rozdział był bardzo zabawny.

Fajna manga, ale dalej uważam że 1 tom był najlepszy, te dwa kolejne nie dorastają mu do pięt, nie były ani trochę tak ciekawe. Mimo wszystko będę kontynuowała te serię.

Co ja zrobię jak skończę wszystkie dostępne tomy??????

Co ja zrobię jak skończę wszystkie dostępne tomy??????

I tak oto do domostwa Loidów wkracza brat Yor - postać nieco kontrowersyjna przez swoje stanowczo zbyt głębokie przywiązanie do siostry, ale też wykonywany zawód. Wychodzą z tego wszystkiego oczywiście zabawne sytuacje, ale napięcie wciąż jest wyczuwalne w powietrzu.
Ciekawie jest to wszystko poprowadzone - konflikty interesów tej nietypowej rodzinki są świetnie wymyślone.

Na półkach: , , , , , ,

SpyxFamily nadal jest świetnym spojrzeniem na szpiegostwo, zwłaszcza gdy koncentrujemy się na Anyi. Chociaż ten tom zaczyna się trochę słabo (pojawia się dziwny brat Yor).
Gdy Anya próbuje zdobyć zasłużoną gwiazdę w swojej szkolnej grze w zbijaka, sprawy się rozwijają.

Siłą Spy x Family jest świetny pomysł na serię połączony z bardzo dobrymi i interesującymi postaciami. Mamy trzy osoby, które nigdy nie zaznały zwykłego życia i mają masę problemów z przystosowaniem się do codzienności. Obserwujemy, jak te kompletnie różne osobowości zbliżają się do siebie i zaczynają budować prawdziwe relacje i troszczą się o sobie. Już to, daje nam naprawdę wciągającą historię. Tutaj na dokładkę każdą z postaci jest zabawna i ciekawa. Anya to małe dziecko o niezwykłej mocy czytania innym w myślach. Dziewczynka często nie do końca rozumie sens myśli innych osób, co jest źródłem masy komicznych momentów. Na dodatek Anya nie jest zbyt bystra, bo przyzwyczaiła się do wyręczania się cudzymi myślami.

pewny chwyt
Loid to mistrz szpiegostwa o legendarnej reputacji. Jednak nie ma on zielonego pojęcia o roli ojca i nie potrafi polegać na innych. Przez to mężczyzna jest przytłoczony misją, której sukces zależy tak naprawdę od innych osób. Jakby tego było mało, zatwardziałe serce agenta, powoli mięknie i zaczyna coś czuć do swojej fikcyjnej rodzinki. Może z czasem zakocha się w życiu z dzieckiem i żoną u boku?

Z kolei Yor jest świetną i utalentowaną zabójczynią. Brak jej jednak wiedzy i umiejętności w bardziej powszechnych sytuacjach. Młoda kobieta nie ma zbyt wiele doświadczenia z mężczyznami i nie wie do końca, jak dobrze wypełniać rolę mamy. Dlatego też dzielenie czasu pomiędzy bycie z rodziną, a zawodem zabójcy jest dla Yor niezłym wyzwaniem.

2081

Z tomiku na tom jest coraz lepiej ^.^ Manga zdecydowanie trzyma poziom ;) Wiele komediowych akcji wprost czytelnika powala ;D W tym tomiku odwiedziny braciszka Yor, ktory nie akceptuje tego malzenstwa oraz zdobycie odznaczenia przez Anye w najmniej oczekiwany sposob. No i nie zapomne tego dodatkowego rozdzialu z bardzo zabawna randka naszej parki ;p Bohaterowie sa swietni i kazdy z nich jest oryginalny wiec nie da sie nikogo nie polubic. Wiele ciekawych akcji i ladna kreska sprawiaja, ze seria staje sie mega wciagajaca ;>

• Manga
  • Mangi