Od ósmej do ósmej

Okładka książki Od ósmej do ósmej Camille Gale
Okładka książki Od ósmej do ósmej
Camille Gale Wydawnictwo: Selfpublished Cykl: Indygo (tom 2.1) fantasy, science fiction
49 str. 49 min.
Indygo (tom 2.1)
Selfpublished
2020-07-10
2020-07-10
49 min.
paranormalromance urban fantasy wilkołaki wampiry indygo cyjan zmiennokształtni

Wciąż nie mogę pogodzić się z tym, że Tristan skończył ze złamanym sercem. Dlatego gdy zobaczyłam to opowiadanie od razu je przeczytałam.
On mimo upływu czasu wszędzie ją widział. Prawdziwie załamany człowiek.
Ciężko w paru stronach rozciągnąć czasowo akcję. Tutaj miałam wrażenie, że całość zdecydowanie poszła zbyt szybko.
Miłe uzupełnienie całości, choć liczyłam na coś więcej.

On mimo upływu czasu wszędzie ją widział. Prawdziwie załamany człowiek.
Miłe uzupełnienie całości, choć liczyłam na coś...

Krótkie opowiadanie, które jest kontynuacją "Cyjana"- drugiej części serii Indygo. Skupia się na wilkołaku Tristanie i jego dalszych losach. Pochłonęłam w kilka minut! Mam wielką nadzieję, że będę mogła przeczytać dalsze losy bohaterów w kolejnych częściach serii! Uwielbiam Camille i jej twórczość!

Gwiazdka mniej, ze względu na długość opowiadania.
Uwielbiam wszystkie 2 i pół części. Jestem zakochana w bohaterach, a losy Tristana nie są mi obojętne. Opowiadanie nie zaspokoiło mojego kaca książkowego... Niestety. Ale utwierdziło mnie, że TEN wilkołak ma wielkie serce i można się rozplynąć.

Gwiazdka mniej, ze względu na długość opowiadania.

To miało być zwykłe zlecenie. Takie jak wszystkie wcześniej. Ale on już nie był taki sam. Zamknięty w skorupie bólu. A mimo to Alfa właśnie jego przydzielił do łudząco podobnej dziewczyny. Wcale tego nie chciał. Jednak praca to praca.
Ava z drugiej strony chciała tylko dożyć walentynek i terminu rozprawy sądowej, na której jej były ma dostać zakaz zbliżania się.
Jak się potoczy ta historia? Jak bronić kobiety tak podobnej do innej, a przy tym nie być oschłym w godzinach od ósmej do ósmej? Sprawdzicie sami, ale koniecznie po przeczytaniu serii Indygo! Polecam serdecznie całą serię!

Jak się...

Bardzo przyjemny tekst o miłości w startym dobrym stylu. Czyli o rycerskiej odwadze i zasadach oraz damie w opałach. Szkoda, że taki krótki, w dodatku z dość dużą interlinią. Relacje rozwijają się za szybko, ale to dlatego, że to opowiadanie a nie powieść. A dobrze byłoby przeczytać książkę o tych bohaterach. Avę lubię bardziej niż Skye z głównego cyklu. Podoba mi się też narracja trzecioosobowa, bo lepiej się ją czyta. Pisanych oczami bohaterów romansów paranormalnych ostatnio jest na rynku po prostu za dużo.

Pozostaje wiec czekać na kolejne teksty autorki :)

Idąc za ciosem kolejna opinia o twórczości Camille Gale. Tym razem autorka zaserwowała nam opowiadanie, którego wydarzenia chronologicznie dzieją się po Cyjanie. Opowiadanie można pobrać za darmo jako ebook ze strony autorki.

UWAGA! OPOINIA ZAWIERA SPOILERY! CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. 🌙🐺🌃

Opowiadanie uzupełnia historię Tristana z watahy wilkołaków. Po odejściu Skye, Tristan stał się cieniem samego siebie. Żeby to zmienić Patrick angażuje go w nowe zlecenie ich firmy ochroniarskiej. Zadanie obejmuje ochronę młodej kobiety Avy, która boi się swojego byłego chłopaka i czeka na rozprawę sądową w celu uzyskania zakazu zbliżania się do niej. Niezadowolony Tristan nie śmie sprzeciwiać się alfie więc podejmuje pracę.

Czy Tristanowi uda się zapomnieć o Skye? Czy uda mu się nawiązać relację z wylęknioną Avą? Co najważniejsze czy sprawdzi się jako ochroniarz i nie narazi na szwank swojej podopiecznej?

Tego wszystkiego dowiecie się czytając opowiadanie. Ze swojej strony powiem, że bardzo mi się podobała ta historia i postać Avy, tak inna od Skye, a mimo wszystko wzbudziła moją wielką sympatię. A Tristan nareszcie dostał to na co zasłużył zgrywając bohatera.

Podejrzewam, że wszystkie fanki, które kibicowały Tristanowi, w głównej historii dostaną swoje wymarzone zakończenie i będę usatysfakcjonowane. Wciąż jestem zdania, że poproszę o więcej historii z bohaterami głównej serii lub o nową serię w tym uniwersum.

UWAGA! OPOINIA ZAWIERA SPOILERY! CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. 🌙🐺🌃

Opowiadanie uzupełnia historię Tristana z watahy wilkołaków. Po odejściu...

Opowiadanie to jest jednym z moich ulubionych-ever!
Zwarta, kompletna, satysfakcjonująca historia, pięknie, niemal wzorowo zbudowana.
Wiem z pewnych źródeł, że opowiadanie było pisane pod limit 50tys znaków. Powiem tak - Camille Gale perfekcyjnie zmieściła się w tak niewielkim formacie, udowadniając swój kunszt literacki i znajomość sztuki budowania wiarygodnej fabuły w takim skromnym limicie.
Postaci, która jest bohaterem nie zdradzę, bo byłby to SPOILER do fabuły Cyjana, ale powiem tylko, że temu bohaterowi kibicowałam jako drugiemu w kolejce ;) Bardzo cieszy mnie przebieg wydarzeń w opowiadaniu, całkowicie zadowolił moje oczekiwania.
To opowiadanie czytałam już chyba ze 20 razy, znam pewne fragmenty na pamieć, jest tak miodnie napisane. Prawdziwe mistrzostwo świata, chciałabym mieć taki dar do pisania kompaktowych historii.
Camille Gale - czekamy jeszcze na losy jednej postaci - kontynuację jej historii autorka zapowiada w końcówce Cyjana... :D A obietnic należy dotrzymywać. right?!
Powiem tak - Nie chcę się żegnać z uniwersum Indygo.
Czekam na więcej tych cudownych historii, które WIE jak napisać tylko autorka tej serii :)
CZekam, czekam, czekam! :D

Opowiadanie to jest jednym z moich ulubionych-ever!

Bardzo fajne i przyjemnie opowiadanie o Tristanie, wilkołaka występującego w Indygo i Cyjan. Akcja toczy się już po wydarzeniach z książek.

Akcja, jak zawsze, jest bardzo intensywna i płynna. Czyta się bardzo szybko. Tristan jest ochroniarzem pewnej dziewczyny, która wystąpiła do sądu o zakaz zbliżania się swojego byłego chłopaka, który miał napady agresji. Czy Tristan poradzi sobie w opiece nad dziewczyną? A może urodzi się między nimi jakieś uczucie? Serdecznie wszystkim polecam.

Jedyny minus tego opowiadania, że jest zdecydowanie za krótkie. Ja bym chciała całą książkę :D

Dodaj cytat z książki Od ósmej do ósmej