Ukryte intencje

Camille Gale Wydawnictwo: Editio literatura obyczajowa, romans
Editio
2023-07-11
2023-07-11
romans romans biurowy hate love

Okładka książki Tryzna. Antologia słowiańska Piotr Barej, Silke Brandt, Jarosław Dobrowolski, Krzysztof Dzieniszewski, Paweł Famus, Camille Gale, Artur Grzelak, Małgorzata Lewandowska, Tadeusz Oszubski, Olaf Pajączkowski, Jacek Pelczar, Franciszek Piątkowski, E. Raj, Maciej Szymczak, Flora Woźnica, Magdalena Zawadzka-Sołtysek
Tryzna. Antolo... Piotr Barej, Silke ...
Okładka książki Niebezpieczne. Antologia mafijna D. B. Foryś, Joanna Gajewczyk, Camille Gale, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Alicja Sinicka, Alicja Skirgajłło
Niebezpieczne.... D. B. Foryś, Joanna...

Ta książka to strata czasu, zapowiada się bardzo dobrze,ale z czasem zawodzi. Przeczytałam ją, bo chcilam znajdź zakończenie jednak niektóre kartki już przewertowałam nie interesowały mnie opisy scen łóżkowych Przebrnełam, ale nie jest to lektura do której się wraca i wspomina.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Lekka, szybka w czytaniu i jeszcze szybsza w zapomnieniu. Było dobrze i tyle.

Lekka, szybka w czytaniu i jeszcze szybsza w zapomnieniu. Było dobrze i tyle.

"Ukryte intencje" autorstwa Camille Gale to książka, która mnie pozytywnie zaskoczyła. Nie wiedziałam, że za tą fascynującą opowieścią stoi polska autorka działająca pod pseudonimem. To szybkie czytadło, które wciągnęło mnie od pierwszych stron i pozostawiło trwały ślad w mojej pamięci.

Jednym z najbardziej fascynujących elementów tej książki jest fakt, że autorka potrafiła tak doskonale oddać emocje i dynamikę relacji między bohaterami. Choć z żalem zauważyłam, że pewne wątki, takie jak relacje głównej bohaterki z jej rodzicami, mogłyby zostać lepiej rozwinięte, to jednak nie zmniejszyło to mojego zainteresowania fabułą.

Camille przenosi czytelnika przez całą gamę emocji - od nienawiści do miłości. Dla miłośniczek romansów, które czerpią radość z intensywnych uczuć i pełnych napięcia relacji, ta książka jest wręcz obowiązkową lekturą. Szczerze polecam ją wszystkim poszukującym pasjonującej opowieści, która poruszy ich serca.

Dobrze się czytało 😀 polecam!

Dobrze się czytało 😀 polecam!

👍

👍

Fajnie napisana historia, trochę naciągana ale można było polubić bohaterów. Chętnie sięgnę po inne pozycje tej autorki.

Książka byłaby ciekawsza gdybyśmy wszystkiego nie otrzymali na tacy. Nie było tajemnicy ani zwrotów akcji. Wszystkiego można było się spodziewać bo o wszystkim był informowany czytelnik

Ukryte intencje. Camille Gale

Jest to niesamowita książka ukazująca pogoń za szczęściem a także trud związany z relacjami międzyludzkimi

Główna bohaterka usiłuje znaleźć swoich biologicznych rodziców. Udaje jej się dotrzeć do swego ojca tzw. po nitce do kłębka. W między czasie wplątuje się w efektowny romans z współwłaścicielem firmy jej taty. Ta opowieść traktuje o zachowaniach które początkowo są spowodowane własnymi, ukrytymi intencjami zaś efekt mają całkiem odmienny. Zakochałam się w tej powieści. Jest ona oryginalna, nietuzinkowa i idealna na jesienny wieczór.

Zuzanna Woźnicka

Ukryte intencje. Camille Gale

„Ukryte intencje” są drugim romansem biurowym jaki przeczytałam w ciągu kilku ostatnich lat i nie będę ukrywać, że bardzo w nim przepadłam.

Trzeba przyznać, że Cassie jest pomysłowa, choć jej plan może budzić pewne moralne wątpliwości. Za to Hunter gotów jest bronić swego szefa niczym Cerber i świetnie mu to wychodzi. Pomiędzy tą dwójką iskrzy niemal od początku, chociaż na starcie te iskry nie mają z uczuciem nic wspólnego.

Niezwykle przypadła mi do gustu relacja tej dwójki, rodzące się między nimi uczucie i to jak niedopowiedzenia i sekrety prowadzą do nieporozumień. Kupiło mnie powolne budzenie się uczucia między nimi, bawiły ich słowne przepychanki i aluzje. Ten wątek doskonale wpasował się w „mój” romantyzm. Sceny bardziej spicy też się tu znajdą, chociaż akurat mnie bardziej interesowało jak dalej potoczy się relacja Huntera i Cassie, kiedy sprawa się rypnie, bo prędzej czy później musi.

Co dla mnie ważne, i może dla Was też, Camille Gale oprócz romansu wplotła tutaj też inne motywy. Choćby ten wyjściowy, popychający główną bohaterkę do wymyślenia planu, który zmieni jej życie – poznanie swoich biologicznych rodziców; tę naturalną (jak mi się zdaje) potrzebę adoptowanych dzieci, żeby dowiedzieć się jak wyglądali, kim byli i dlaczego ich zostawili biologiczni rodzice.

Dzięki rozdziałom poświęconym przeszłości poznajemy Logana Sandersa i wybrankę jego serca, co dopełnia tej historii. Takie rozwiązanie sprawdziło się o wiele lepiej niż gdybyśmy prawdę o przeszłości poznali w rozmowie bohaterów, czy krótkich wspomnieniach.

To właśnie tajemnice z przeszłości, motyw romantyczny oraz bardzo dobre poprowadzenie wątków skupiało moją uwagę na lekturze. Czyta się lekko i bardzo szybko.

Szukasz biurowego romansu, mającego do zaoferowania coś więcej niż tylko romans, od którego trudno się oderwać? Zachęcam do sięgnięcia po „Ukryte intencje” Camille Gale.

Jak można było uśmiercić akurat tego bohatera ? 😢

Jak można było uśmiercić akurat tego bohatera ? 😢

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Romans

Dodaj cytat z książki Ukryte intencje