Między alejkami

Twoja Odskocznia
2020-06-16
2020-06-16
45 min.
małolata nastolatka mężczyzna pierwsza miłość nowela fascynacja park pies zdrada jogging

Okładka książki Tajemnice alkowy (Antologia) Pan B., Klarysa Ratmajer, Dariusz Tychon
Tajemnice alko... Pan B., Klarysa Rat...

Pewnego dnia @stronyzycia zostały poproszone przez @twoja.odskocznia o przeczytanie pewnej historii. Świadomie nie używam określenia książki, bo raczej jest to opowiadanie, może nowela. Rzecz dzieje się w większości, właśnie pomiędzy alejkami parku. To tam rozkwita uczucie między młodziutką dziewczyną, a mężczyzną dużo starszym od niej. Jak rozwinie się ta znajomość? Do czego doprowadzi? Jakie tajemnice kryje los mężczyzny? Tego można się dowiedzieć na poszczególnych stronach opowiadania. Być może nie jest ono ani zaskakujące ani odkrywcze jednak czyta się lekko i szybko. Myślę, że szczególnie młodszej części moli książkowych może przypaść do gustu.
Książka na plażę, na spacer, do parku czy czekając w kolejce jak najbardziej się sprawdzi. Więc zobacz, spróbuj, a nuż rozsmakujesz się w tej historii, tym bardziej, że autor zapowiada kontynuację.

Przeczytałam tę nowelkę jakiś czas temu na platformie Wattpad ( grupa Twoja Odskocznia ). Autor poinformował czytelników, że "Między alejkami" będzie inne od reszty opowiadań i stanowi to dla niego pisarskie wyznanie. Czy mu się to udało? Ocenicie sami!!!

Daniel, chyba pomylił się z powołaniem, bo dla mnie ma zadatki na aktora, o tak, to mu by bardzo odpowiadało i pasowało do jego sposobu bycia. Jak to bywa w życiu, przypadek sprawił, że na drodze młodej dziewczyny Julki pojawił się Daniel.

Czy z tego spotkania wyniknie coś więcej? A może Daniel, skrywa inne tajemnice ?
Przekonacie się sami.

Ja czekam z niecierpliwością na wersję papierową, bo z tego, co wiem, zostało dopisane kilka rozdziałów, a naprawdę warto.

Dodaj cytat z książki Między alejkami