Zanim rzucisz pracę

Tłumaczenie: Paweł Dereziński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bogaty ojciec". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
Before You Quit Your Job
978-83-61008-09-5
biznes, finanse

Nowe biznesy upadają w niepokojąco szybkim tempie. Właśnie to wywołuje strach, który paraliżuje potencjalnych przedsiębiorców, zatrzymując ich w ich obecnej pracy. Robert Kiyosaki, odnoszący sukcesy przedsiębiorca, inwestor i autor książki Bogaty ojciec, Biedny ojciec, prezentuje nowe strategie, które mogą diametralnie zmienić ten stan rzeczy. Chociaż istnieje wiele książek mówiących o tym, jak przedsiębiorcy budowali swoje firmy, Kiyosaki - po raz pierwszy w historii - przedstawia kroki, jakie potencjalni przedsiębiorcy muszą poczynić, zanim zrezygnują z pracy. Zanim rzucisz pracę odpowiedz sobie na następujące pytania: ? Czy masz pomysł wart miliony? ? Czy boisz się porażki? ? Czy masz już dość wzbogacania innych ludzi? ? Czy masz już dość wykonywania poleceń swojego szefa? ? Czy jesteś zmęczony ciężką pracą i stagnacją? ? Czy jesteś gotów zacząć pracować na własny rachunek? ? jeśli tak, to ta książka jest dla Ciebie! W książce Zanim rzucisz pracę Robert Kiyosaki opowiada o swoich sukcesach i ? co ważniejsze ? o swoich porażkach oraz o wnioskach, jakie z nich wyciągnął. Ta książka pomoże Ci szybciej stać się odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą.

grizzly | 2018-05-18
Przeczytana: 18 maja 2018

Świetna pozycja, nie tylko przeznaczona dla osób, które chcą w przyszłości zająć się biznesem, czy własnym przedsiębiorstwem. Zawiera 10 skrótowych lekcji umożliwiających w "postawieniu pierwszych kroków" w świecie biznesu. "Zanim rzucisz pracę" to pozycja zarówno dla młodszych jak i starszych ludzi, którzy interesują się finansami. Polecam :)

Adamo33 | 2015-09-11
Przeczytana: 17 marca 2011

„Zanim rzucisz pracę” jest drugą książką R. Kiyosakiego, którą przeczytałem. Pierwszą była „Bogaty ojciec, biedny ojciec”. I o ile uważam, że „Bogatego ojca” warto przeczytać, to „Zanim rzucisz pracę” trzeba przeczytać. Mimo, iż wydaje się, że jest to książka skierowana do znacznie węższego grona czytelników. Owszem, w pierwszej kolejności powinni przeczytać ją obecni lub przyszli przedsiębiorcy, bo dzięki lekturze otrzymują szereg cennych wskazówek potrzebnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Wskazówek tym cenniejszych, że wynikają one z doświadczeń autora, jako businessmana. Ale po tę pozycję powinni sięgnąć także pozostali. Bo jej lektura pomaga w udzieleniu odpowiedzi na pytanie: czy bycie przedsiębiorcą jest moją życiową rolą.

Gharas | 2011-07-07
Przeczytana: 01 października 2010

Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce założyć własną firmę

Paula | 2011-07-11
Przeczytana: 10 lipca 2011

Świetna ,bardzo polecam zwłaszcza ostatnie rozdziały

Lucky | 2017-12-21
Przeczytana: 04 marca 2014