Okładka książki FAKE: Fake Money, Fake Teachers, Fake Assets: How Lies Are Making the Poor and Middle Class Poorer Robert Toru Kiyosaki
Robert Toru Kiyosaki Wydawnictwo: Plata Publishin biznes, finanse
biznes, finanse
Plata Publishin
2019-04-16
2019-04-16

Jak zwykle bardzo dobra. Polecam czytać książki Pana Kiyosaki jak tylko wychodzą, ponieważ oszczędza to czasu na wracanie do starych wydań, gdyż nowe przeważnie zawierają 60-80% treści z poprzednich. Jeśli dla kogoś jednak autor ten jest nieznany, to na początek polecam: Zwiększ swój finansowy IQ, Inwestycyjny Poradnik Bogatego Ojca, Kwadrant przepływu pieniędzy, Biznes XXI wieku. Jeśli jednak szukasz książki, która powie Ci jakie akcje kupić, czy w jakiego typu mieszkanie należy zainwestować, nie posiadając żadnej edukacji finansowej, to radzę poszukać innych pozycji, nie tego autora.

• Rozwój - finanse
  • Biznes