Dotyk Midasa - Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy się bogacą, a większość nie.

Okładka książki Dotyk Midasa - Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy się bogacą, a większość nie.
Donald J. TrumpRobert Toru Kiyosaki Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji biznes, finanse
biznes, finanse
Midas Touch - Why Some Entrepreneurs Get Rich-And Why Most Don't.
Instytut Praktycznej Edukacji
2014-01-01
2014-01-01
Natalia Pińkowska
Biznes Przedsiębiorczość Donald Trump Robert Kiyosaki Motywacja

Mimo, że książka opisuje realia amerykańskie to prawdy tam zawarte są uniwersalne. Warto je znać.
Książka uczy i motywuje :)

W pewnych aspektach jest to motywująca książka, jednak po dłuższym zastanowieniu tak naprawdę nic nie wnosi.

Bardzo ciekawa i dająca do myślenia książka.

Bardzo polecam zwłaszcza jak ma ktoś już własny biznes, ja niestety jeszcze nie mogę się tym pochwalić i tylko dla tego daję 8. Ciągle czułem że ta książka jest skierowana do ludzi którzy działają w biznesie a nie myślą o nim.
Mimo wszystko polecam, motywuje do realizowania planów biznesowych!!! Bardzo dobrze się czyta, zwłaszcza historie tak wielkich ludzi.

Bardzo ciekawa książka, napisana przez 2 milionerów.
Nie ma w niej gotowego przepisu na sukces, bo jakby taki był to już by to ludzie wykorzystali, ale jest sporo wiedzy jak dążyć do osiągnięcia sukcesu oraz w jakim kierunku rozwijać się jako przedsiębiorca, jak dbać o swoją firmę i jak budować markę.
Polecam książkę każdemu, kto nie chce całe życie spędzić na etacie i ma...

Przeczytałam książkę 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych!

Czy to, co można zmieścić zaledwie w dłoni (dokładniej w pięciu palcach) pozwoliło Donaldowi Trumpowi odebrać klucze do Białego Domu?
Zobaczmy składniki receptury sukcesu od kciuka zaczynając, a na małym palcu kończąc:
SIŁA CHARAKTERU (czyli postawa, dyscyplina, determinacja i zapał)
KONCENTRACJA (pomyśl, jak...

Zachęcam wszystkich do zakupienia książki, gdyż te kilkadziesiąt złotych może być jedną z najlepszych inwestycji jakie dokonałeś w życiu. Książka jest kierowana do konkretnych ludzi, którzy chcą osiągnąć sukces głównie jako właściciel biznes. Książka motywacyjna pisana jest prostym i zrozumiałym językiem i czyta się szybko. Na pewno mi dała wiele wskazówek. Pełna recenzja...

Bardzo ciekawa książka motywacyjna. Pokazuje kilka podstawowych czynników, które związane są tak naprawdę ze sposobem myślenia, który różni osoby sukcesu od osób przeciętnych.

• Biznes
  • Chcę w prezencie