Biznes po prostu

2011-01-01
978-83-62304-11-0
biznes

📚💼 Odkryj sekrety sukcesu w biznesie dzięki "Biznes po prostu"! 💡✨

Ta wyjątkowa książka to prawdziwe kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy pragną osiągnąć sukces w biznesie, niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynają swoją przygodę, czy też już prowadzą swoje małe firmy. "Biznes po prostu" jest skierowane również do doświadczonych przedsiębiorców, którzy pragną utrzymać pozycję lidera na rynku. 💼🌟

Napisana przez autora, który sam rozpoczynał od skromnych początków, a później osiągnął pozycję lidera w polskim biznesie, książka przekazuje nie tylko refleksje i porady, ale przede wszystkim autentyczne doświadczenia. To praktyczny przewodnik po świecie biznesu, osadzony w polskich realiach, którym towarzyszy pasja autora do osiągania celów. 💪🔥

"Biznes po prostu" to także zbiór cennych praktyk, które mają uchronić przed popełnianiem rażących błędów. Dowiesz się, jak kalkulować ryzyko, jak radzić sobie ze stresem, oraz jakie wartości są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu finansowego. 💰🎯

Ta książka nie tylko dostarczy Ci niezbędnych narzędzi i wskazówek, ale również zainspiruje i pobudzi Twoją motywację do działania. Odkryjesz, jakie wartości kierują autorem, i jakie zasady kierują jego drogą do sukcesu. 🚀💡

Nie zwlekaj! Jeśli marzysz o własnym biznesie lub pragniesz rozwijać już istniejący, "Biznes po prostu" jest pozycją obowiązkową na Twojej półce. To praktyczny przewodnik, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele i odnieść sukces w biznesie. 🌟📈

#BiznesPoProstu #PraktycznyPrzewodnik #SukcesWBiznesie #Motywacja #Doświadczenia #PolskieRealiaBiznesu #LiderNaRynku #Przedsiębiorczość #Wartości #Pasja #KsiążkaOBiznesie #ZasadySukcesu #RozwijajSwojąFirmę #CzytajMądrze #Inspiacja #KalkulujRyzyko #StresIWyzwania #CeleIBiznes #SukcesFinansowy #ZakładamFirmę #InwestujWiedzę

📚💼 Odkryj sekrety sukcesu w biznesie dzięki "Biznes po prostu"! 💡✨

Polecam!

Polecam!

krotka, ale madra

krotka, ale madra

Przedsiębiorczość w pigułce. Napisana prostym językiem, szybko poszło :)

Przedsiębiorczość w pigułce. Napisana prostym językiem, szybko poszło :)

Prosta książka bo i biznes jest w zasadzie prosty. Leszek Czarnecki odniósł sukces i sposobami na sukces chce się podzielić z czytelnikiem. Nie znajdziemy tutaj złotych reguł i zawsze pewnych narzędzi jak "zrobić biznes", raczej LC opisuje swoją drogę o pierwszych pomysłów biznesowych po budowy wielkich korporacji. Książka jest z pogranicza poradnika i pewnej specyficznej biografii. Czyta się w zasadzie jednym tchem. Wiele lat temu była dla mnie ogromnym odkryciem i przyczyną dla której zacząłem się interesować szeroko pojętą ekonomią, więc stosunek mam do niej sentymentalny nawet jeśli w wielu miejscach nie zgadzam się ze sposobem w jaki LC prowadzi swoje firmy.

Książka, która zdradza sukces pana Czarneckiego. Pasja. To po prostu w tej książce widać na każdym kroku. Można robić w życiu różne rzeczy ale ważne, by być zaangażowanym. Bardzo ciekawie autor opisuje zasady, którymi się kieruje i wartości, jakie pomogły mu osiągnąć sukces finansowy. Ciekawy opis drogi od pierwszego kroku w prywatnym biznesie, przez rolę ludzi, którymi się otaczamy i decyzje, które określają naszą przyszłość.

Pomimo lat od debiutu, pozycja zawiera aktualne idee dotyczące kreowania firmy. Narzędzia i możliwości się zmieniają, natomiast natura struktur i ludzi jest uniwersalna.

Polecam świeżakom, jak i przedsiębiorcom.

Polecam świeżakom, jak i przedsiębiorcom.

Książkę otrzymałem z polecenia kolegi z pracy. Ocenił ją dobrze i stwierdził, że może mi się spodobać. Oczywiście miał rację.
Uważam, że jest to dobra lektura dla każdej osoby, która myśli o prowadzeniu własnej działalności. W nienaganny sposób opisuje najważniejsze zadania, które stoją przed młodym przedsiębiorcą, a także przekazuje swoje, nabyte przez wiele lat sukcesów i porażek, doświadczenia.
Jest to też świetna pozycja oddająca kontrast między prowadzeniem biznesu w latach 80 i 90, a XXI wiekiem.
W dalszej części przedstawia przypadki polskich biznesmenów, którzy osiągnęli szczyty list najbogatszych w naszym kraju.
Nauka wyniesiona z tej lektury nie przemija i jest świetnym dodatkiem do arsenału.

Biznes po prostu to praktyczny przewodnik po świecie biznesu osadzony w polskich realiach.
Książka zawiera wiele przykładów i rad z doświadczenia autora. Moim zdaniem jest to pozycja obowiązkowa dla każdego przedsiębiorcy. Być może rekiny biznesu nie znajdą tutaj nic odkrywczego, ale przypomną sobie może dlaczego to robią i jak to robią. Ci zaś, którzy zaczynają przygodę ze swoją działalnością gospodarczą znajdą tutaj niezbędne narzędzia od pomysłu przez pasję do realizacji i finansowania biznesu.
Biznes po prostu jest też zbiorem praktyk, które mają uchronić nas przed popełnianiem rażących błędów. Książka opisuje jak kalkulować ryzyko, jak radzić sobie ze stresem.
Dzieło to motywuje i inspiruje. Polecam je każdemu, kto chce założyć własny biznes oraz już działającym przedsiębiorcom. Znakomita pozycja!

TW uczy biznesu, parodia.

TW uczy biznesu, parodia.

• Biznes
  • Biografie