Bogać się, kiedy śpisz

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Jak stać się dwa razy lepszym w czymkolwiek tylko chcesz w ciągu jednej nocya** Piszę, że tylko dwa razy lepszym, ale są osoby, które stały się nawet dziesięć razy lepsze w ciągu jednej nocy. Oczywiście wykorzystały one potęgę twórczej podświadomości...Niektórzy ludzie nie mają pojęcia, jaki potencjał w nich drzemie... Pozwól, że na początek poruszę odrobinę teorii, która jest niezbędna do zrozumienia całości tego, o czym mówię. Cały nasz umysł jest podzielony na dwie części: świadomąOdbiera ona wrażenia za pomocą zmysłów wzroku, słuchu, dotyku, smaku i węchu. Jest bardzo skuteczna w podejmowaniu tysięcy codziennych decyzji. Kiedy wykonujesz jakąkolwiek świadomą czynność bierzesz ze stołu ołówek, mówisz do kelnera, dzwonisz do kogoś Twoja świadomość wysyła sygnały do Twojego ciała. Kiedy zaś zasypiasz, Twoja świadomość także zasypia. NieświadomąTa druga część umysłu nie śpi nigdy. To jest właśnie Twórcza Podświadomość. Twórcza Podświadomość dosłownie utrzymuje Cię przy życiu. Odpowiada za nieświadome funkcje, takie jak bicie serca i oddychanie. Dla nas jednak najważniejsze jest to, że Twoja Twórcza Podświadomość steruje także Twą osobowością, Twym charakterem, popędami oraz najgłębszymi i najbardziej skrytymi pragnieniami! Tylko pomyśl, co mógłbyś osiągnąć, świadomie sterując Twórczą Podświadomością i wykorzystując ją do osiągania swoich celówTo, czego się dowiesz, jest bezcenne... Ta książka pokazuje, jak używać własnej podświadomości, gdy śpisz, aby osiągnąć to, czego chcesz od życia... Lepszy związek, małżeństwo, pieniędze, wpływ na innych. Na własne życzenie będziesz mógł używać swojego twórczego umysłu w rozwiązywaniu codziennych problemów, podejmowaniu właściwych decyzji i znajdowaniu sposobów na osiągnięcie swoich celów. To wszystko będzie się dziać praktycznie z nocy na nocDzięki tym technikom będziesz mógł iść spać z problemem, a obudzić się już z gotowymi odpowiedziami i rozwiązaniami, które zadziwią Cię swoją skutecznością. Dzięki odblokowaniu swojego umysłu zaczniesz automatycznie więcej pamiętać, wzmocnisz swoją pamięć oraz inne siły umysłu. Pozwoli Ci to zbudować pewność siebie, wydobyć ukryte talenty oraz pokaże Ci, że możesz być bogaty. Jak już niedługo będziesz miał okazję się dowiedzieć, sam proces komunikowania się z twórczym umysłem jest całkiem prosty. Niektórzy potrzebują kilku dni na poznanie tego bezcennego sekretu. Inni potrzebowali na to tylko jednej nocy. To naprawdę cudowne przeżycie tak nagle znaleźć magicznego dżina wykonującego wszelkie nasze rozkazy. Być może zastanawiasz się, czy to, co tutaj opisuję, to prawda. Może brzmi to dla Ciebie zbyt dobrze, żeby było prawdziwe. Dlatego chciałbym, abyś posłuchał teraz historii ludzi, którzy nieświadomie wykorzystali swój twórczy umysł. Pewna staruszka była otoczona przez osoby nieustannie przypominające jej o starości, prowadzały ją one do lekarza, pilnowały, żeby brała różne pigułki, i przypominały jej o wieku. Po wielu latach rozłąki z synem wyjechała z nim do dużego miasta. Wszyscy myśleli, że ją to zabije, jednak chłopak był bardzo entuzjastyczny i swoim entuzjazmem i radością życia zaraził także swoją schorowaną matkę. Okazało się, że staruszka mimo swojego wieku miała jeszcze w sobie dużo energii i daleko jej było do siedzenia i czekania na śmierć. Odwiedzali ciekawe miejsca, starych znajomych i aktywnie spędzali czas. Pewien człowiek całe swoje życie pracował fizycznie i po sześćdziesiątce zaczął się szybko starzeć. Dzięki małemu oszustwu wykazano mu, że był w błędzie i jest o dziesięć lat młodszy, niż myślał. Niemal natychmiast zaczął wyglądać młodziej, młodziej też się poczuł i zachowywał. znowu mógł ciężko pracować i nic mu nie dolegało. Wyraźnie uznał w swej Twórczej Podświadomości, że sześćdziesiątka to czas, kiedy należy zwolnić i zacząć narzekać dokładnie tak, jak to robili wszyscy jego kumple.

O potedze podswiadomosci czytalam juz w wielu ksiazkach i szczerze powiem ze bardzo mnie ten temat fascynuje. Wierze w moc podswiadomosci, ona jest jak dysk twardy kompytera, nic nigdy w niej nie ginie. Musimy tylko nauczyc sie z niej korzystac, a przy tym pozytywne myslenie to podstawa. Warto ksiazke czytac po woli i analizowac doglebnie to, co autor nam chce przekazac. Moim zdaniem to bardzo dobra ksiazka- ulubiony cytat '' Jestres Tym Kim myslisz ze Jestes ,,

Polecam wszystkim chcacym sie zminic na lepsze, ktorzy wierza ze moga osiagnac wszystko z pomoca tworczego umyslu ktorego tak rzadko uzywamy na co dzien. Jedyny warunek nauczyc sie ja obslugiwac, tak aby nam sluzyla. Swiadomosc jest panem a podswiadomosc sluga....

Przeczytaj a sam/a sie przekonasz co chcesz dalej z ta wiedza zrobic :)

Witold | 2010-09-11
Na półkach: Ulubione, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 08 września 2010

Myśl przewodnia książki Bena Sweetlanda to bogacenie się w każdym aspekcie naszego życia (pieniądze, zdrowie, szczęście, związki, samorealizacja). Autor na wiele sposobów (tak aby dotrzeć do jak największej liczby ludzi) opisuje jakie nastawienie mentalne jest wymagane do osiągnięcia sukcesu. Ponadto bardzo często przytacza przykłady ludzi, którzy dzięki sile pozytywnego myślenia i założeniach, które są omawiane, odnieśli olbrzymie sukcesy. Książka pokazuje, że bogatym można stać się na wiele sposobów.

Książka rzuca wyzwanie czytelnikowi by zastanowił się nad tym czym jest dla niego prawdziwe bogactwo. Mówi o tym, że ludzie zdobywając pieniądze oczekują szczęścia jednak nie zawsze je wtedy dostają. Powinniśmy się zapytać siebie co nam da prawdziwe szczęście.

Książka pokazuje, że choć wykształcenie jest przydatne i warte uzyskania to jednak do zdobycia bogactwa nie jest ono wymagane. Potrzebna jest wiara w siebie, w swoje możliwości do osiągnięcia sukcesu.

Książka ta w duży...

hienka7 | 2012-12-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 02 grudnia 2012

Książkę posiadam od jakiegoś czasu i nie mogłam zabrać się za jej czytanie. W końcu się udało :-))) "Bogać się kiedy śpisz" to książka o pozytywnym myśleniu, w której autor przekonuje nas, że nasz mózg odpowiednio stymulowany może zrobić dla nas wszystko - zapewni nam szczęście, bogactwo i zdrowie (autor nie namawia nas żebyśmy przestali chodzić do lekarza, ale jak jesteśmy zdrowi to zawsze możemy ten stan polepszyć dzięki mocy swojego umysłu). W książce przedstawionych jest dużo przykładów ludzi, którzy w różnych dziedzinach odnieśli sukces dzięki temu, że uwierzyli że mogą zmienić swoje życie.

Adam Kopeć | 2012-07-14

Bogać się kiedy śpisz

Jestem prze­ko­nany, że kupi­łem książkę „Bogać się kiedy śpisz” wła­śnie dla jej tytułu, ponie­waż nie czy­ta­łem żad­nego opisu, czy recen­zji tej książki, nie widzia­łem nawet naj­mniej­szego jej frag­mentu oraz nikt mi jej wcze­śniej nie pole­cił. Mimo tego kupi­łem tę książkę z czy­stej cie­ka­wo­ści tego, co może kryć się za takim tytu­łem. Nie żałuję tego zakupu, cho­ciażby dla­tego, że dzięki niej nauczy­łem się szyb­ciej zasy­piać.

Bogac­two

Każdy z nas ina­czej postrzega bogac­two, ponie­waż głów­nie nie zga­dzamy się z ilo­ścią pie­nię­dzy, która czyni nas boga­tymi. Dla jed­nych już sto tysięcy rocz­nego dochodu może być uznane za bogac­two, dla innych zaś nawet jeden milion rocz­nie nie jest wystar­cza­jący, a prze­cież są tacy, któ­rzy zara­biają w dzie­siąt­kach milio­nów mie­sięcz­nie. Głów­nie zależy nam na zaspo­ko­je­niu swo­ich potrzeb, czyli kupie­niu przy­tul­nego domu, samo­chodu, ubrań itp. Są to jak naj­bar­dziej natu­ralne potrzeby....

dandelion | 2015-11-14

Ksiażka na długo zostanie mi w pamięci. Zapewne też przez sam tytuł. Czyta się ją szybko.

Oskar | 2013-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2013

Wszystkie tego typu książki, jak "Bogać się kiedy śpisz" czy "Prawo przyciągania" mówią o jednym i tym samym. Po prostu trzeba wierzyć w to, kim chcesz być a nie tylko poprzestawać na cichych marzeniach. Trzeba dążyć do realizacji a nie tylko siedzieć w domu i narzekać...i wreszcie, trzeba stać się optymistą, myśleć pozytywnie. Takie myślenie ukierunkowuje całe życie z czym się zgadzam. Jednym słowem książka godna polecenia. Bogactwo ma każdy, trzeba sobie to tylko uświadomić :)

Drwal | 2014-12-22
Na półkach: Pieniądze, Przeczytane

Książka przeczytana, wnioski wyciągnięte. Pytanie brzmi czy zrobiłeś coś Czytelniku poza odłożeniem jej na półkę? :)

-kropka | 2014-06-12
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 12 czerwca 2014

Bardzo dobry poradnik, ciekawe przykłady, konstrukcja książki, do tego - zwyczajnie dobrze się czyta. Polecam.

DZIARSKI | 2014-04-24

Ksiązka spełnia swoje zadanie,ale dużo jest w niej słabych przykładów.
Wożny,który zarabiał tyle ,żeby wystarczyło na podstawowe życie,po wykładzie autora,zaoszczędził trochę kasy,kupił kamienice,wyremontował i zaczął wynajmować mieszkania.

Marzy | 2013-09-13
Przeczytana: 04 stycznia 2012

Nie wiem dlaczego ale meczyla mnie ta ksiazka. Dalej jej nie skonczylam czytac i wcale mnie do tego nie ciagnie. Musze do niej jeszcze kiedys wrocic i ponownie ocenic....