Będziesz moja

Okładka książki Będziesz moja Nana Bekher
Okładka książki Będziesz moja
Nana Bekher Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2021-06-21
2021-06-21

Wzruszająca historia.

Wzruszająca historia.

Natan i Mia są kuzynostwem.
Jako nastolatkowie wpadają w romans.
Po 3 miesiącach ich zakazany związek dobiega końca.
Ich drogi się rozchodzą choć każde z nich nie potrafi zapomnieć o sobie.
Po 4 latach kobieta wraca w rodzinne strony i spotyka ukochanego.

Czy Mia znów ulegnie Natanowi ?
Czy rodzina dowie się o ich sekrecie?

Książki autorki biorę po prostu w ciemno 😍 Bo wiem, że na żadnej się nie zawiodę.
I tak samo było w tym przypadku.
Historię Mii i Natana zaciekawiła mnie od pierwszych stron ❤️
A wątek o zakazanej miłości między kuzynostwem jest rzadko spotykany co jest dla mnie ogromnym plusem.
Książkę czyta się bardzo szybko dzięki krótkim rozdziałom co jak dla mnie również jest na plus.
Styl autorki jest lekki I przyjemny, a książkę pochłonęłam w jeden wieczór. Gorące sceny erotyczne między bohaterami oraz adrenalina, która towarzyszyła im w ich ukrytym związku zwiększała moją ciekawość jak zakończy się ta historia.

Nie wiem jak autorka to robi ale gdy wzięłam książkę do ręki mówiłam sobie tylko jeden rozdział z jednego zrobiło się dziesięć i nawet nie wiem kiedy skończyłam czytać tę powieść z wypiekami na twarzy. No rewelacja ! Czekam z niecierpliwością na kolejne nowości ❤️🥵
Polecam serdecznie 😍❤️‍🔥

Natan i Mia są kuzynostwem.
Jako nastolatkowie wpadają w romans.
Po 3 miesiącach ich zakazany związek dobiega końca.
Ich drogi się rozchodzą choć każde z nich nie potrafi zapomnieć o sobie.
Po 4 latach kobieta wraca w rodzinne strony i spotyka ukochanego.

Czy Mia znów ulegnie Natanowi ?
Czy rodzina dowie się o ich sekrecie?

Książki autorki biorę po prostu w ciemno 😍 Bo...

Książka była naprawdę zła. Rozterki głównej bohaterki, czy zdradziła, są po prostu śmieszne. Nie polecam

"Będziesz moja" Nany Bekher to moim zdaniem znakomity romans z wątkiem zakazanej miłości.

Mia i Na­tha­n są kuzynostwem. Będąc nastolatkami wdali się ze sobą w namiętny romans ukrywając go przed rodziną. Gdy matka Nathaniela ma już dość ciągłych problemów i kłopotów w jakie wpada chłopak wysyła go do ojca. Mia postanawia też ułożyć sobie życie w Nowym Jorku. Po paru latach znów się spotykają.

Czy są oboje inni ? Czy dalej czują coś do siebie ?

Ja już przestaję się dziwić, że każda książka tej autorki pochłania mnie bez reszty. Przepadam z każdą kolejną historią.

Krótkie rozdziały, perspektywa z jaką czyta się książkę jest oczami głównych bohaterów, zaskakujące zwroty akcji oraz namiętne chwile bohaterów. Od tego nie sposób się oderwać!

Bardzo spodobał mi się ten wątek z zakazaną miłością. Książka nabrała naprawdę bardzo pikantnego charakteru. Ale nie spodziewałam się, że Mia skrywa jakąś tajemnicę.

Przy książkach Nany Bekher nie sposób się nudzić. Do ostatniego zdania, towarzyszą mi zawsze ogromne emocje.

Historię Mii i Nathana zaliczam jak najbardziej do udanych. Ich zmagania, ze swoimi pragnieniami, czy to co powinni zrobić, by mogli być szczęśliwi wymagało wielkiej odwagi.

Polecam bardzo ❤️

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się /zastanawiałeś jak smakuje zakazany owoc? Że kochasz kogoś mimo że nie powinieneś bo jesteście rodziną. Mia i Nathan to dwoje młodych ludzi a zarazem kuzynostwo, które darzy się wielkim zakazanym uczuciem. Kochają się mimo że nie powinni, no bo przecież jak kuzyn i kuzynka mogą się kochać? A oni na przekór wszystkiemu to robią. Uprawiają namiętny seks, nie mogą oderwać od siebie rąk ani oczu. W tej historii jest też drugie dno życia Mii, która zostaje zgwałcona rok po przeprowadzce do Nowego Jorku. Ratuje ją Preston,w którym się zakochuje. Po 4 latach wraca do rodzinnego miasta i jej uczucia do Nathana powracają z dwojona siłą, lecz kobieta planuje ślub z Prestonem. Wszystko się jednak komplikuje gdy jej narzeczony dowiaduje się że mam dziecko z byłą dziewczyną i zaczyna żyć obok syna , którego z nią ma , bo Mia niestety ale nie może mieć dzieci. I od tego momentu zaczynają się schody w zwiazku Mii i Prestona, i dziewczyna zbilza się do swojego kuzyna. Odradza się dawne uczucie , niepochamowana chęć seksu i zaspokojenia się. Nasi bohaterowie na nowo się w sobie zakochują i postanawiają poinformować swoje rodziny o swym uczuciu, lecz na drodze staje im aresztowanie Neta i wtedy Mia poznaje prawdę o swoim pochodzeniu. Nie zdradzę wam o co chodzi. Sięgnijcie po tą lekturę a uwierzcie mi że nie oderwiecie się od niej ani na minutę. Autorka ma talent to tworzenia historii w których mamy różne życiowe zakręty. Gdzie bohaterom nigdy nic nie układa się na początku tak jak by chcieli. Erotyczne sceny to klucz autorki to tego aby historie , które tworzy były pełne seksualności, erotyzmu oraz z problemami jakimi nasi bohaterowie muszą się zmagać w codziennym życiu. Charakterystyka bohaterów sprawia że albo ich lubimy albo nienawidzimy. Ja jedynie nie mogłam za bardzo zrozumieć natarczywości Nathana wobec Mii i powtarzania tego że "Jesteś moja", ale tytuł książki właśnie daje nam do zrozumienia że główna bohaterka musi i będzie kobietą Neta , gdzie dzięki niemu poczuje na nowo smak rozkoszy oraz macierzyństwa. Polecam gorąco .

Sama nie wiem co tu napisać. Temat dość kontrowersyjny,bo miłość między rodzina - kuzynostwo. Od samego początku trzymałam się do tego tematu na dystans i nie potrafiłam wchłonąć w tą książkę , ciągle myślałam,że to nie tak powinno być. Chociaż koniec końców jest troszkę wyjaśniony i jest niby ok, ale niesmak pozostał.

"Będziesz moja" to moja już i w sumie dopiero czwarta książka autorki Nany Bekher. Żałuję, że wcześniej nie znalazłam się wśród czytelników Autorki.
Muszę przyznać, że nigdy odkąd zaczęłam przygodę (ponad 20 lay temu) z przenoszeniem się z rzeczywistości w świat bohaterów książkowych nie spotkałam się z tematem zakazanej miłości kuzyn-kuzynka. Cudownie, iż Pani Nana poruszyła taki temat. Książkę czyta się lekko, przyjemnie. Był ból, radość, problemy , rozczarowanie, strach , szczęście. Serdecznie polecam 😊

2049

Książka „Będziesz moja” Nany Bekher zabiera czytelnika w zakazaną miłość między kuzynostwem.
Poznajemy Nathana i Mię, których połączyło gorące uczucie. Młodość, buzująca krew i zakazana miłość sprawiają, że bohaterowie rzucają się na głęboką wodę. Niestety jak to w życiu bywa Mia wybiera się na studia do Nowego Yorku, a Nathan zostaje wysłany do ojca, który mieszka w Europie. Mija kilka lat, bohaterowie wiodą swoje życie z nowymi partnerami, jednak przeszłość wraca, a uczucie, które podobno wygasło - odżywa.
Książka porusza ważną kwestię adopcji i zakazanego uczucia między kuzynostwem. Dodatkowo tajemnica w związku, problemy z prawem, wybuchowym temperamentem.
Książkę czyta się lekko i przyjemnie.

Książka zrobiła na mnie średnie wrażenie. Zabrakło mi części historii, wszystko załatwione pobieżnie.
Temat dość kontrowersyjny, choć okazuje się, że nie do końca.

Temat dość kontrowersyjny, choć okazuje się, że nie do końca.

Książka porusza kontrowersyjny dla wielu z nas temat miłości i związku między bliskim kuzynostwem. Jako erotyk jest ok. Jako romans obyczajowy to już gorzej. Autorce chyba zabrakło odwagi w dokonczeniu problemu, który poruszyła. Okazało się, że Mia została adoptowana i nie ma między nią a Nathanem więzów krwi, więc w sumie to prawie tak jakby poprostu bohaterowie byli przyjaciółmi z sąsiedztwa. Uważam, że był to zabieg niepotrzebny i bardzo zachowawczy. Za to minusowe gwiazdki.

A i mój ulubiony motyw... z książki dowiadujemy się, że zdrada następuje dopiero jak dochodzi do penetracji penisem przez mezczyzne innego niz chlopak/narzeczony/mąż. Gdy inny facet "tylko" robi placówkę i się z nim calujesz to luzik, wtedy nie zdradzasz narzeczonego ;)

• Romans
  • Przeczytane 2021

Dodaj cytat z książki Będziesz moja