Będziesz moja

Nana Bekher Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
literatura obyczajowa, romans
Heartbeats

Spodziewałam się większego rozczarowani ani początek mnie nie zachwycił ale z każdym rozdziałem było lepiej.
Zapewniania sięgnę po więcej książek autorki.

Powieść „Będziesz moja” wprowadzi czytelnika w świat zakazanej i trudnej miłości. W tej książce Nana Bekher po raz kolejny pokazała, że jest mistrzynią emocji. Książka wciąga od pierwszych stron, a pożądanie tworzące zakazane uczucie, cały czas toczy walkę z cierpieniem. Autorka doskonale wykreowała głównych bohaterów. Czytając tą powieść, przeżywałam z nimi każdą sytuacje...

Bardzo lubię książki tak napisane 😁 czytałam ją na platformie Wattpad i bardzo mi się podobała 😁 zakochałam się w Nathanie i Mii ♥️ Polecam z całego serca się z nią zapoznać 😁

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Są uczucia, których nie sposób w żaden sposób zatrzymać.
Są wydarzenia, które nigdy nie powinny mieć miejsca, bo mogą zmienić nasze życie nieodwracalnie.
Ale zawsze trzeba mieć nadzieję, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Nawet po latach.
Zdrada, chęć zapomnienia i nagły wybuch długo skrywanej namiętności, popycha Mię w ramiona swojego gorąco...

"Będziesz moja" książkę czytałam na wattpadzie. Fabuła powieści świetna o zakazanej miłości. W książce znajdziecie pożądanie, miłość, historia bardzo wciągająca. Okładka przykuwa uwagę, tak jak opis. Polecam z czystym sumieniem i czekam na wersję papierową, i na kolejną książkę tej autorki.

Świetna książka o zakazanej miłości która na pierwszy rzut oka nie ma prawa zaistnieć. Jak widać serce nie sługa i nie raz nie jesteśmy w stanie zapanować nad jego reakcjami. Nana po raz kolejny przenosi nas w świat pożądania i zmysłów. Książka obowiązkowa dla fanów romansów. Dla mnie jak dotąd najlepsza pozycja autorki. Polecam!!!

Spodziewałam się czegoś lepszego...

historia "zakazanej" miłości :) może nie aż tak zakazanej.. fajna wciągająca historia ..

• Chcę w prezencie
  • W/B
  • Brak
  • -- Ebook
  • Zapowiedzi/Czekam
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Będziesz moja