Piętno czasu

Cykl: Ostatni Legion (tom 4) | Seria: Science Fiction
Wydawnictwo: Rebis
Homefall
bunch, ostatni legion

Po uporaniu się z niebezpieczeństwami zagrażającymi układowi Cumbre przychodzi pora na próbę nawiązania kontaktu z Konfederacją, a przynajmniej sprawdzenia, dlaczego zamilkły centra władzy tysiącletniego imperium. Niespokojne czasy skłaniają do zastosowania niecodziennej metody. Korzystając z kompetencji Garvina Jaansmy, Grupa decyduje się stworzyć wędrowną trupę cyrkową, która ma dotrzeć jak najdalej i wyjaśnić zagadkę, po drodze dając normalne przedstawienia.

źródło opisu: www.rebis.com.pl

pejazet | 2017-05-21