Podwójna gra

2011-07-01
2011-07-01
Radosław Kot
Star Risk space opera

Chaotycznie napisane, ale da się przeczytać, niestety nie jest to dzieło polecenia, lecz jako delikatna lektura oki

To samo co po poprzedniej.
Lekka, prosta, bez zobowiązań. Nadająca się idealnie dla podjaranej młodzieży. Super bohaterowie, idealne plany i 100% sukcesy.
Plus Wszytko strasznym skrótem i po łebkach, ehhh....

Czytałem po serii Takeshi Kovacs'a Richarda K. Morgana (Modyfikowany węgiel itd..) to straszna przepaść.

Sporo wojny, jak na tak małą Star Risk sp. z o.o. Ten tom jest nieco inny niż pozostałe, gdyż schemat początkowy ten sam co zawsze, ale autor poszedł w spektakularne bitewki i bitwy.

Czytało się lepiej niż dwa wcześniejsze tomy. Czwarty nadchodzi.

Odstaje od poprzedniczek, banalne "czytadło" ;)

• 🚀 Fantastyka naukowa
  • Kolejka
  • Military SF
  • 2016
  • Scifi
  • Posiadam ebooka

Dodaj cytat z książki Podwójna gra