Podłe światy

Rebis
2011-02-01
2011-02-01
Radosław Kot

To samo co po poprzdniej.
Lekka, prosta, bez zobowiązań. Nadająca się idealnie dla podjaranej młodzieży. Super bohaterowie, idealne plany i 100% sukcesy.
Plus Wszytko strasznym skrótem i po łebkach, ehhh....

Czytałem po serii Takeshi Kovacs'a Richarda K. Morgana (Modyfikowany węgiel itd..) to straszna przepaść.

Trochę bez składu, akcja tak się jakoś ciągnie, i raczej nie powala.

Tak samo, jak poprzedniczka. Lekka, i łatwa do przełknięcia.

Na półkach: , , , , ,

Książkę kupiłam ponieważ łaknę każdej pozycji, która zapowiada się na space operkę, a że pierwszy tom cyklu "Star Risk" nie rozczarował mnie, to drugi tom też chciałam przeczytać.

Pierwsze rozczarowanie nastąpiło, gdy zobaczyłam objętość, liczba stron nie dobiła nawet do trzystu, więc, gdy ją wzięłam za pierwszym razem do ręki, myślałam, że jest to wybrakowany egzemplarz....

• 🚀 Fantastyka naukowa
  • Przeczytane 2011 - recenzje Gildia