Miasto pożogi

Wydawnictwo: Mag
The Burning Cty
Miasto, pożogi
corrum

W czasie rytualnych podpaleń niszczona jest za każdym razem duża część miasta i ginie wielu niewinnych ludzi. Nikt jednak nie ma dość odwagi, by przeciwstawić się woli pradawnego bóstwa. Nikt, poza Whandellem z Posiadłości, który wraz z czarodziejem Morthem postanawia zakończyć trwającą od wieków orgię zniszczenia...

Jester | 2011-01-23

Bardzo mnie dziwi pierwszy komentarz, według mnie to naprawdę dobra książka, ciekawie wykreowany świat, może nieco archetypiczne, ale interesujące postaci. Przeczytałem to z zapartym tchem, w jeden dzień, jeszcze za dzieciaka, ale gdy wróciłem po paru latach, to nie zmieniłem opinii.<br />
Oczywiście jeśli ktoś oczekuje jakiegoś epickiego fantasy z ogromnymi bitwami etc., to nie polecam.

Mariusz | 2014-11-05

Nie jest to najbardziej ambitna powieść fantasy ever, jednak zawiera całkiem sporo oryginalnych pomysłów. Niestety, fabuła jest stosunkowo nieskomplikowana, bohaterom brakuje głębi, zaś opisy czasami dłużą się niemiłosiernie. Mimo to książka ma swoje bardzo dobre momenty i ogólnie jest to przyjemna lektura, choć nie czuję potrzeby sięgania po nią zbyt często. Spory plus za posłowie i umiejscowienie akcji książki na rzeczywistych terenach. Do przeczytania.

stasio44 | 2016-02-07
PabloS Szewczyk | 2016-02-01