Proroctwo, które można wypełnić.

Okładka książki Proroctwo, które można wypełnić. praca zbiorowa
Okładka książki Proroctwo, które można wypełnić.
praca zbiorowa Wydawnictwo: Esprit religia
religia
Proroctwo, które można wypełnić.
Esprit
2019-01-01
2019-01-01
religia proroctwo siostra Faustyna prymas Holand Teresa Neumann

Warto przeczytać. Nawet nie zmęczyłem się wstępem ;)
Najbardziej przypadł mi ostatni rozdział.

Warto przeczytać. Nawet nie zmęczyłem się wstępem ;)
Najbardziej przypadł mi ostatni rozdział.

Piękna, ważna treść!

Piękna, ważna treść!

Na półkach: , , , , , , , ,

Zachęcam do przeczytania tej książki wszystkich katolików, wszystkich ludzi którzy szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Ta książka odkrywa przed nami wiele tajemnic naszej wiary, pokazuje nam jak silna jest miłość Najświętszej Maryi Panny do nas ludzi. Maryja chce nam pomóc, ale my musimy otworzyć nasze serca, musimy jej zawierzyć we wszystkim, a wtedy Ona będzie mogła nas uratować. jeśli nie masz czasu na czytanie, możesz odsłuchać wszystkich wywiadów znajdujących się w książce na tej stronie: https://www.proroctwo.com.pl/

Świetna książka opisująca w dużej mierze mentalność Polaków ukazująca te nasze słabości naszą wiarę
Powinniśmy zawierzyć sie Matce Bożej ona jest naszą patronką, królową

Powinniśmy zawierzyć sie Matce Bożej ona jest naszą patronką, królową