Chaos

Chaos. Oryginalny Serial Empik Go
Empik Go
2019-10-01
2019-10-01

Tu nie ma co się rozwodzić, naprawdę świetne słuchowisko? man nadzieję że dobrze wpisuje, myślałem że po książce nie wejdzie dobrze... no bo przecież czytałem... ale weszło dobrze :D

Plus za pozytywne pokazanie milicji, plus za pokazanie trochę negatywnie opozycji. No i sama opowieść ciekawa. Zakończenie smutne. Potrzeba w tych czasach więcej pozytywnych opowieści o PRLu i więcej krytyki opozycji. WIĘCEJ!

Pierwszy tom Szczurów Wrocławia w formie audio serialu, więc dam gwiazdkę w górę za wykonanie i po prostu wkleję moje wypociny, które dodałem pod książką.

Zombie w Polsce w latach 60tych? Tego jeszcze chyba nie było. Ciekawe wykonanie. Nietypowe. Apokalipsa w środku Wrocławia, nad którą próbują zapanować władze, czyli policja, wojsko i wyżej postawione mózgi. Zombie jak to zombie. Dla fana tych tematów (którym jestem) nie ma produkcji szczególnie słabej, a i tutaj znalazły się elementy, które można uznać za nowe i unikatowe w tym oklepanym do granic możliwości temacie, ale hej, zombie nigdy dość, prawda?

Jak dla mnie super, dwa dni i koniec. Trochę niedosyt na zakończenie. Posłuchał bym jeszcze.

Czytałem Chaos w formie papierowej, ale audiobook naprawdę daję radę, świetna interpretacja w formie słuchowiska.

Świetnie się to słucha, polecam nawet jak ktoś tak jak nie do końca przepada za tym gatunkiem.
Na plus:

- dobór aktorów
- ciekawa fabuła

Na minus:
- momentami dźwięk jest trochę za głośno

Bardzo przyjemnie mi się słuchało. Rewelacja.
Nigdy nie lubiłem tej tematyki, jednakże zachęciły mnie opinie empik.

Bardzo przyjemnie mi się słuchało. Rewelacja.
Nigdy nie lubiłem tej tematyki, jednakże zachęciły mnie opinie empik.

Minusy: 1. nałożone efekty dźwiękowe niemal całkowicie zagłuszają treść słuchowiska. 2. Moim zdaniem nietrafiony kasting aktorski, pomimo że większość aktorów można nazwać wybitnymi. 3. Sama treść powieści.

Faktycznie, audiobook to Chaos. Wprawdzie efekty dźwiękowe robią wrażenie , ale całkiem przykrywają głos narratora. Do tego sama fabuła to cały czas naparzanka z zombie, tak można grać na konsoli a nie słuchać książki.

Przerażająca...

Przerażająca...