Flipy od zera

poradniki
wydano nakładem autora
2019-01-01
2019-01-01

Okładka książki Biblia Nieruchomości Filip Kowarski, Grzegorz Kusz, Wojciech Orzechowski, Daniel Siwiec, Ronald Szczepankiewicz, Wojciech Woźniczka
Biblia Nieruch... Filip Kowarski, Grz...

Najgorzej wydane pieniądze na książkę w moim życiu. Z tej ,,książki,, dowiesz się jedynie jak zostać uczestnikiem szkoleń prowadoznych przez autora. Serdecznie nie polecam.

Mi się podobała. Jest napisana prostym, żeby nie powiedzieć tępym językiem. Zdecydowanie autor nie ma tendencji do filozofowania, a w książkach traktujących o poważnej istocie sprawy taka forma jest dla laika wręcz porządana, stąd do mnie przemawia. Oczywiście książkę nie należy traktować jako kompendium wiedzy w żadnym razie, raczej jako zwykły wstęp i zarys czym właściwie jest ten biznes. Na pewno dobra lektura dla początkujących. Nie mam jednak wątpliwości, że potrzeba więcej specjalistycznej wiedzy aby we flipach działać 👍

Powiem szczerze, dawno nie miałem w ręce tak złej książki.

Złej? Przez chwilę myślałem, że może jestem zbyt surowy. Jednak Dziś Mówię Z Pewnością - Książka Flipy od zera to pozycja moim zdaniem tragiczna.

Pierwszy kontakt z książką powoduje już nieciekawe odczucia, użyty papier jest bardzo, bardzo słabej jakości. Przecież książka, nie jest tania - z szacunku do czytelnika nie można było mu dać czegoś lepszego? Przykład dobrej jakości papieru, wykonania mamy w książce np. Finansowy ninja.

Zawartość? Ogromne marginesy, kilometrowe przerwy. Brak konkretów.

Skrót książki:
Chciałem spełnić marzenia -> Inni spełnili marzenia dzięki warsztatom -> zapraszam na warsztaty

Zakładam, że książka została napisana tylko i wyłącznie w celu osiągnięcia dodatkowego źródła przychodów oraz zachęcenia do udziału w warsztatach.

Powiem szczerze, dawno nie miałem w ręce tak złej książki.

Zdecydowanie polecam. Autor ma duże doświadczenie i widać to na każdej stronie.

Zdecydowanie polecam. Autor ma duże doświadczenie i widać to na każdej stronie.

To jest dokładnie to czego szukałem

To jest dokładnie to czego szukałem

Autor zwraca uwagę na kwestie związane z flipami i w jasny sposób opisuje instotne elementy całego procesu zakupu i sprzedaży nieruchomości.

Najlepsza książka tego autora. W połączeniu z kanałem na youtube i webinarami można się dowiedzieć bardzo dużo o nieruchomościach nawet jeśli już ma się doświadczenie na rynku

Najnowsza i najbardziej szczegółowa książka Daniela Siwca.

Najnowsza i najbardziej szczegółowa książka Daniela Siwca.

Lepsza niż Nowoczesny Inwestor, bo bardziej rozwija wątek flipów. Ciekawe kalkulatory i checklisty. Skorzystałam przy zakupie własnego mieszkania, chociaż narazie jeszcze nie flipuję.

Super książka dla zaczynających biznes w nieruchomościach. Dużo przykładów i sporo wartościowej wiedzy. Dla tych co wolą czytać niż oglądać moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie.

• Nieruchomości
  • Audiobooki
  • 52/2023
  • Nauka/Wiedza/Umiejętności
  • Przesłuchane
  • Zawodowo

Dodaj cytat z książki Flipy od zera