Nowoczesny inwestor

BIG CITY BROKER
2017-01-01
2017-01-01
nieruchomości flipy

Okładka książki Biblia Nieruchomości Filip Kowarski, Grzegorz Kusz, Wojciech Orzechowski, Daniel Siwiec, Ronald Szczepankiewicz, Wojciech Woźniczka
Biblia Nieruch... Filip Kowarski, Grz...

Stanęłam przed wyborem co zrobić z pewną sumą pieniędzy. Kupiłam kilka książek o inwestowaniu w nieruchomości. Ta jest jedną z lepszych. Dlaczego? Bo mimo pokazuje całe spektrum możliwości jakie dają nieruchomości. Jeszcze nie wiem w co zainwestuję, ale wiem jakie mam możliwości.

Przystępnie opisuje metody inwestowania w nieruchomości.

Przystępnie opisuje metody inwestowania w nieruchomości.

Całkiem dobra książka, choć jak dla mnie ciut powierzchownie autor potraktował tematy. Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej a muszę szukać wiedzy w innych źródłach.

Miłe zaskoczenie. Znam autora z youtuba i jestem pod wrażeniem merytoryki.

Miłe zaskoczenie. Znam autora z youtuba i jestem pod wrażeniem merytoryki.

W mojej opinii książka napisana po prostu tylko i wyłącznie pod zarobek. Pobieżna, poruszająca sprawy bardzo oczywiste, mało praktyczna. Moja ocena 5/10.

Dobrze się czyta, najlepszy rozdział o wynajmie. Bardzo dużo informacji brakuje, ale za to świetnie sugeruje gdzie szukać. W jakim kierunku sprawdzać. Największa wartość- informacja o przyspieszonej amortyzacji przy wynajmie mieszkania.

Nie wiem skąd te opinie, moim zdaniem fajna pozycja dla początkujących, dużo inspiracji ale też wartościowe narzędzia, za które trzeba zapłacić dużo więcej. Ja bardzo polecam

natknęłam się na kanał autora na yt, kupiłam książkę i polecam. Nie jest to podręcznik, raczej zbiór tipów i pomysłów, wymagający rozszerzenia, natomiast widać doświadczenie

To jest personal branding nakierowany na budowanie szkoleniowca a nie książka. Intelektualnie niski poziom na który szkoda czasu i pieniędzy, weźcie cokolwiek innego a wyjdziecie na tym lepiej.
Psst cały sekret: kup taniej niż rynek i sprzedaj powyżej rynku. Także ten, poziom jest jaki jest.

merytoryczna książka

merytoryczna książka

• Biznes
  • Nieruchomości
  • 07.Pdf+
  • Audio🎧
  • Inwestowanie

Dodaj cytat z książki Nowoczesny inwestor